Žebříček po Tupláku (9+10 kole)

V sekci žebříček jsou aktuální bodové zisky v součtu 8 nejlepších výsledků z 10 závodů. Žebříček MTBOligy 2014 po 10 kole zde. Předem se omlouvám všem, kterým jsem nepřiřadil body (párovat jména z Orisu vs ligový žebříček je peklo). Reklamaci prosím uplatněte emailem na martin.stenha#seznam.cz. Dík.
 1. Závodníci kteří sprint nebo long nedokončili mají v žebříčku u daného závodu nulu.
 2. Závodníci z kratších tras jsou hodnoceni za posledním závodníkem se všemi kontrolami z trasy dlouhé.
 3. Kouřa a KLádin kteří už každý jednou pořádali (Zdiměřice a Memoriál APM) mají bohužel pouze 1x100 pořadatelských bodů. Viz pravidla.
Výsledky sprintu včetně bodů a s ligovými jmény zde. Výsledky longu včetně bodů a s ligovými jmény zde.  

2,075 total views, 1 views today

Příspěvek byl publikován v rubrice Home, Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře u Žebříček po Tupláku (9+10 kole)

 1. Tomáš napsal:

  Díky, bylo to fakt parádní! Zajímavý nový prostory, pěkný tratě (možná jen na longu mohlo být víc voleb). Víkendový termín byl zajímavou změnou, organizace vzorná na úrovni ČP (nebo možná lepší :).

  • Kouřa napsal:

   Tomáši o moc víc voleb na longu být nemohlo. V roli pořadatele/stavitele se nemusíš vypořádat jen s možnostmi prostoru, ale někdy i s podmínkami typu že závod bude vedením obce povolen jen pokud se nebude závodit po cyklostezce (která protíná celou mapou) protože je o víkendu velmi frekventovaná. A zkus si kolik tam uděláš typicky longových postupů kde by nebyla volba cyklostezky.. Neber to jako výmluvu. Spíš jako pohled pod pokličku. Vím že tohle jsi nemohl vědět.. Dík za chválu.

 2. Marťas napsal:

  Připojuju se ke chvále. Taky se mi to moc líbilo. Typické kouřovinky – protáhnout závodníky pěknými místy, všechno pěkně jezdivé, aby se člověk nenudil a občas závodníka nachytat na nějaký mapový špek. Myslím, že se vše vydařilo.

 3. Příba napsal:

  Čekal jsem, že to bude bikersky náročné a bylo. Kouřuv závod se pozná. Bylo to ale opravdu hodně pěkný, navíc jsem na longu jel mapově čistě, až mě to překvapovalo, jak mi to vychází, takže asi to bylo přehlednou a perfektně sedící mapou od Kládina.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *