Výsledkový servis po 9. závodu v půlce prázdnin

Honza Kabát a mokrý závod u rozvodněné Roytky uzavřel jarní část letošního ročníku ligy. Přes jisté obavy byl nakonec terén u Rokytky překvapivě dobře sjízdný a kromě zrušené K12, která byla ve chvíli závodu pod vodou nebylo třeba žádné jiné změny.

Ve chvíli, kdy vzniká tento výsledkový servis, bojuje MTBO reprezentace o medaile na Evropském šampionátu ve Francii (Martina Tichovská a Honza Hašek dnes zlatí ve sprintu, Kryštof Bogar bral bronz) a půlka prázdnin je za námi.

Co nás tedy čeká v podzimní části ligy? 5 termínů, ale zatím jen tři pořadatelé ... Hned na začátku září nás Kládin zavede do Hostivic kde se dá v příměstském lesíku a jeho okolí očekávat sprintová trať. Jarda Klíma připravuje svezení na Dobešce, zavírák pak bude hostit Ořechovka. Najdou se ještě další pořadatelé, kteří vyplní hluché termíny?

Jarní část ligy také významně naznačila, kdo bude při vyhlášení stát na stupních vítězů, borcům i borkyním stačí závody dojezdit s "obvyklými" výsledky a medaile mají jisté. Zda-li tomu tak skutečně bude se dozvíme v říjnu.

 Stupně vítězů 9 závodu :

  1. Kládin (0:37:09)
  2. Martin Štěňha (0:38:29)
  3. Tomáš Bezouška (0:42:28)

Ženské stupně vítězek:

  1. Simča Karochová (0:48:25)
  2. Míša Lacigová (0:50:40)
  3. Dáša Tučková (0:57:22)

K dispozici je přepočítaný žebříček po devíti závodech, přičemž jeden nejhorší výsledek či absence se nepočítá. 

Hezké prázdniny ... Martin

1,109 total views, 1 views today

Příspěvek byl publikován v rubrice Home. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *