Výsledkový servis po 10. závodu

A) Jihovýchodní Asie, B) pralesy okolo Amazonky, C)Hostivice u Prahy .... "C" je správně. Mačeta byla pomocníkem Kládina při stavbě trati 10. závodu MTBOligy, jen pár set metrů od hranic Prahy. Většina z vás si tak vychutnala "pralesní" singlík okolo Litovického rybníku bez krvavých šrámů. Další zapeklitou oblastí byl cyklokrosový okruh v Řepích na druhém konci mapy. Kdo zde nechyboval, může se právem považovat za mistra v orientaci.

Kládin, ostatně jak je tomu "memoriálů APM" zvykem, maximálně využil prostor závodu a myslím, že včerejší závod opět aspiruje na bednu v kategorii "závod roku".

3. Míša Lacigová (0:43:38)

Je přepočítaný žebříček po deseti závodech, přičemž odečítáme 2 nejhorší výsledky či absence. Přepočet trochu zamíchal pořadím, Míra Štochel se osamostatnil na 4 místě celkového pořadí a má náskok 13 bodů na Mirka Kalinu. Ještě mnohem zajímavější situace je na 6 až 7 místě kde Svobyho dělí jeden jediný bod od Myrka a Jirky Hejny.

Další závod pro nás pořádají Martina s Dášou v lokalitě Hostivařské přehrady. Čtěte pozorně propozice a přihlašujte se.

Případné reklamace můžete uplatnit u pořadatelů závodu nebo u derivátora ligy.