Favorité Nočního sprintu Ořechovka

Zatopí Duk a Mirek Kalina Kládinovi?

Přihlášky na Ořechovku se množí, pojďme se podívat na to, kdo je favoritem na vítězství a kdo černým koněm závodu...

Letošních třináct závodů zná pouze 3 vítěze: Kládina 7x, Martina Štěňhu 5x, Duka 1x. Martin je ze hry - pořádá.

Kládin - určitě největší favorit závodu. Jeho výsledky ve sprintu v letošní sezóně to jenom potvrzují. 4 místo na MČR, 5 místo na MS! Sezóna ale byla dlouhá, má Kládin ještě dost motivace?

Duk - druhý největší favorit závodu. Na MČR dojel pouze o 1 místo za Kládinem, krátké tratě mu svědčí a minulý týden na Dobešce zajel výborně.

Mirek Kalina - černý kůň. Na MČR dojel 8. Sprinty mu svědčí a když má motivaci jde do toho naplno.

Míra Štochel - dravé mládí. Na MČR vítěz M21A. V lize pravidelně boduje v první pětce.

Míša Lacigová - v ženské kategorii ligy nemá letos konkurenci. Na MČR 6. Pokud chce zůstat v Top10 celkového žebříčku 9 ročníku ligy, musí zajet sakra dobrý výsledek. Podaří se jí to? Bude mít kruté soupeře/-ky, které jí nedají nic zadarmo.

Katka Nováková - na MČR 3. místo. Na Míšu v létě najela 2 minuty, to je ve sprintu hodně. Asi největší favoritka závodu.

Simča Karochová - stabilní výsledky a kvalitní mapa ji předurčují na ženskou bednu.

Přihlášeni jsou ale také nespecialisté na MTBO, kteří mohou pořadím řádně zamíchat. Namátkou třeba Dominika Plochová - pravidelná účastnice finálových MČR závodů OB (v rankingu OB 34 místo), Martin Nývlt s výhodou téměř domácího prostředí a další.

Přihlašovat se lze do zítřejších 9:00 (případné dohlášky nejsou problém nicméně vzhledem k přípravě podkladů pořadatel děkuje za dodržení termínu).

1,199 total views, 1 views today

Příspěvek byl publikován v rubrice Home. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Favorité Nočního sprintu Ořechovka

 1. Jarda Klíma napsal:

  Kládin by musel nejet nebo mět nějakou komlikaci na trati, což mu nepřeji. I když první čtyři místa žebříčku jsou hodně nabitá.
  Osobně tipuji Kládina na celkové vítězství. Večerní vítězství na Ořechovce je ale nejisté. Ve tmě s bludimírou na hlavě, 22 kontrol na trati na malém “fleku” může zamotat hlavu ledaskomu.
  Tak ať přeje zítra slušné počasí.

  Jarda Klíma.

 2. Příba napsal:

  Kládin zná nočáky dobře z OB. Nevím jak je na tom Duk, který neběhá. Docela bych vsadil na běžecké hvězdy. Svaly na to mají a na silnicích technika jízdy není důležitá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *