Zlaté shluky … ve Vysočanech nebude na mapě skoro nic.

V pořadí třetí Liga 10. ročníku dala pořádně zabrat hlavám, ne všichni se totiž se shluky v Krčáku poprali se ctí. Někdo se přiznal, někdo ne, u někoho je ve výsledcích možná chybně uvedeno, že shluk zvládl správně.

Na výzvu pořadatelů a derivátora: "Přiznání je polehčující okolnost - hrajeme Fair Play. Sdělte nám (na email ligy nebo pořadatelů nebo derivátora), pokud jste shluky neobjeli ve správném pořadí. Sice se v pořadí propadnete o pár míst níže, ale budete mít čisté svědomí a dobrý pocit :)" se nikdo nepřihlásil. 🙁

Vítězem shluků se stal v čase 43 minut Kládin, druhé místo bere Ondra Falta a bronz Mára Pospíšek. Ženskou kategorii vyhrála Simča Karochová v čase lehce pod hodinu, druhá Romča ztratila 5 minut, třetí Iva Mědílková pak minut 10.

Žebříček po 3 závodech vede Mirek Kalina.

Již ve čtvrtek 3.5. se potkáme ve Vysočanech, kde pro nás Mirek a Markéta Kalinovi připravili sprint na upravené mapě (bez všeho vyjma cest). Případné přebíhání tak bude velkou loterií, kdo nespočítá správný počet odboček bude mít asi velký problém .. zkrátka trénink jak má být.

Prostudujte si pokyny a přihlašujte se!

Martin

 

 

443 total views, 1 views today

Příspěvek byl publikován v rubrice Home. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *