Dvojička u K13 to neměla snadné …

200 = přesně tolik orienťáků letos navštívilo MTBOligu

Ve stejném prostoru, přesto úplně jiný závod. Jak Příba sliboval, tak to bylo. Elektronické ražení, elektrický ohradník, elektrizující milenecké dvojice ... a hlavně si všichni budou pamatovat, že na louce to jede faaaakt pooooomalu. 

Kdo chtěl  na Děvíně na bednu, musel zajet pod 50 minut ... vítězem se stal KLádin (0:47:55) díky mizerné koncovce (K19-cíl) druhého Martina Štěňhy (0:49:23). Mára Pospíšek dojel třetí o pouhých 6s za Martinem. V ženách s přehledem zvítězila Míša v čase 1:00:25, druhá Jana Ryantová ztratila přes 10 minut, třetí Lenka Ploutev minut 11. Mezičasy najdete mezi fotkami.

7 závodů je za námi, ideální čas mrknout se na nějaké ty statistiky ... 147 mužů a 53 žen = 200 závodníků navštívilo MTBOligu. Nezmaři budou letos zřejmě vzácné zboží, už teď jich je pouze 10 a budou to mít letos asi hodně těžké. Ale už teď se můžou těšit na vyhlášení. To vše se dá najít v aktuálním vydání žebříčku

Příští týden liga zavítá do Struhařova - Voděradských Bučin. Čeká nás ryze lesní MTBO na mapách MČR MTBO 2017. Pokyny jsou na webu, přihlašujte se.

Martin

 

700 total views, 1 views today

Příspěvek byl publikován v rubrice Home, Novinky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

3 komentáře u Dvojička u K13 to neměla snadné …

 1. Příba napsal:

  Mezičasy najdete naskenované v albu z fotkami z prostoru závodu
  https://prriba.rajce.idnes.cz/MTBO_Devin/

 2. Svoby napsal:

  Pěkný závod. A dík za krabičky (nedalo mi to a ještě jsem si po závodě vyzkoušel objet tu louku po cestě – a fakt byl objezd rychlejší). Ještě kdyby tak šlo nějak nastavit vyčítací krabku, aby ukládala i mezičasy a poté je v nějaké formě (doma u kompu, tahat ho s sebou na závody je nepohodlné) vydala pro možnost zpracování. Nevíte někdo?

 3. Svoby napsal:

  Odzkoušeno v praxi:
  Libovolnou SI krabičku (s baterií) nastavit do modu RDO (vycitaní), s parametry Auto send – “on” a “stop if backup full – “on”
  Krabička je pak schopná vyčíst přes 500 čipů s 30 mezičasy a uchovat tyto záznamy v “backup” paměti. Poté lze pomocí sportident config+ vyexportovat tyto záznamy do excelu. Zapisuje se mj. i čas vyčtení, takže je teoreticky možné použít takovou krabičku i jako cílovou (jen je nutné upozornit závodníky, že její “ražení” pak trvá mezi 1-3s podle typu čipu).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *