Pátý závod v Ober Počernitz vynesl KLádina do čela žebříčku

Sprintová část v zástavbě Horních Počernic a middlová pasáž v Xaverovském lesoparku na perfektně čitelné mapě. Tak by se dal charakterizovat pátý díl MTBO Ligy v provedení Honzy Kabáta. A taky jako první letošní závod, kde trošku zapršelo. Déšť se asi nejvíce podepsal na moderních technologiích (které vyřadil z provozu), kvalitu voskovek ale naštěstí neovlivnil. 

Trať nejrychleji prolétl Martin Štěňha, na kterého ztratil 1:30 KLádin, třetí dokončil Ctibor Havlík. Ženskou kategorii vyhrála navzdory technickým problémům Míša, která musela použít vypůjčené kolo, druhá Iva Mědílková na ní ztratila 8:03, třetí v ženách dorazila Vendula Ryšavá.

V žebříčku se po pátém závodě tradičně odečítá jeden nejhorší výsledek nebo absence, pořadí se tedy řádně promíchalo a do poředí se dostala známá jména.

Další díly ligy, ve čtvrtek 17.5. bude pod záštitou Alexeje Petroviče Maresjeva v Praze 5, na pomezí Radlic a Košířů. Připravuje jí duo KLádin a Kamenáč, kvalita je tedy zcela jistě zaručena. Mrkněte do pokynů a přihlašujte se.

Martin

267 total views, 1 views today

Příspěvek byl publikován v rubrice Home. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *