Pozvánka na Poctivý Elitní Middlík

Do Okrouhla na poslední závod jarní části 10. ročníku MTBOligy

Již tento čtvrtek, máte poslední možnost kvalitně potrénovat před letními prázdninami, před Mistrovstím Evropy či MS Veteránů. Anebo se prostě jen tak projet v lese. Na co se můžete těšit, co vás čeká a nemine? Čeká vás mapa v měřítku 1:10 000,  aby jste dobře viděli 20 zakreslených kontrol, start a cíl a také spoustu vrstevnic (při optimálním postupu, který je cca 20km překonáte 92 vrstevnic). V mapě jsou revidované oplocenky a porosty všude tam, kde se můžete při postupech ocitnout. Celá trať je bez problémů sjízdná i za mokra či deště (vyjma schodů v obci Záhořany - označeno vykřičníky), kdo zvládá techniku ražení za jízdy, může dosáhnout maximálního flow téměř bez dotyku se zemí. Mezi přihlášenými jsou borci i borkyně z předních pozic žebříčku což znamená, že směrný čas 60-65 minut by měl být za pěkného počasí dodržen. 

Jak již bylo avizováno, pojede se na krabičky s poctivými kontrolami. Kontrola bude mít krásný oranžovobílý lampion a bude na stojánku pěkně u cesty, aby jste si mohli procvičit ražení za jízdy. Čísla v mapě odpovídají číslům na krabičkách (bacha, čísla na stojáncích číslům na krabičkách neodpovídají, tedy neberte na ně zřetel). 

Předpověď počasí na čtvrtek slibuje velké vedro a bouřky. Před vedrem se schladíte v brodech (brod není optimální postup) anebo vás schladí bouřka, před bouřkou se schováte v místní restauraci anebo se neschováte a zmoknete v lese 🙂 Aladin slibuje na čtvrtek odpoledne (ČHMÚ) toto:

 

 

 

 

 

Na viděnou v Okrouhlu se těší Partner Elit Tým

276 total views, 1 views today

Příspěvek byl publikován v rubrice Home. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *