Informace před podzimní částí MTBOligy

Prázniny jsou u konce a MTBOliga, resp její podzimní část, klepe na dveře. Pro připomenutí je zde krátký sumář toho co nás čeká, aby si zapomětlivci mohli udělat poznámky do kalendáře. Celkem má totiž podzminí část 8 zastávek (včetně divadla) a to už je pořádná porce.

Odstartujeme příští týden ve čtvrtek (6.9.), kdy nás Bábíkovým provede Pakuo. V dalším týdnu je pak malá změna, Faltík pořádá v Jinonicích netradičně v ÚTERÝ (11.9.). O týden později (čtvrtek 20.9.) bude mít premiéru "prvopořadatel" Jarda Nitka v Běchovicích. A to vypadá, že o vítězi jedné kategorie při vyhlášení už je rozhodnuto ;). 

Další týden byl v původní termínovce prázdný, ale díky Míše a týmu BA se můžeme těšit na poctivé lesní MTBO v lokalitě závodu Bike Advneture (v pátek 28.9.). Začátkem října (4.10.) si projedeme Kavky, jako přípravu na ultralong XXL MTBO v severní části Prahy. Kdo v minulosti XL MTBO jel asi tuší, že orazit až 100 kontrol dá pořádnou práci. 

Závodní část ligy pak uzavřeme (že by už tradičně) nočním sprintem, který staví Kládin kdesi v Krči (čt 11.10.). Doslova a do písmene třešničkou na dortu bude v ÚTERÝ 30.10. kulturně společenská akce a vyhlášení všech vítězů v Divadle. A i pro tentokrát zůstaneme u sportu ... 

Užijte si zbytek prázdnin a uvidíme se na lize!

Martin 

 

159 total views, 1 views today

Příspěvek byl publikován v rubrice Home. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *