Ligové Postupy – testovací provoz

POROVNEJTE SVŮJ POSTUP S OSTATNÍMI !

Před pár lety přišel Kouřa s nápadem, že si všichni nainstalujeme program Strava a díky němu budeme moci sledovat jaký postup mezi kontrolami kdo zvolil. A ač hodně z nás Stravu používá, myšlenka nějak nezaujala. Přitom je studium postupů pro "eliťáky" běžná praxe po závodech ČP. Naopak pro soutěžící o poslední místa, může studium postupů těch, co jsou ve výsledkové listině nad nimi, být inspirací jak "příště volit lépe". O tom, že existuje web "play-map.com", kam je možné nahrát zaznamenanou trasu ve formátu GPS, (formát, který používá většina aplikací, které zaznamenávají sportovní aktivity), většina z nás ví. Mimo mnoha jiných závodů jsou zde zpravidla nahrávány podniky SHOCart ligy. A je škoda, že zde závody MTBOligy nenajdeme. Nicméně na nápravě se už pracuje - závody Pražské MTBOligy zde v budoucnu najdete!

Otcem celého projektu je Rambo, testovací provoz poběží celý podzim.

Již nyní jsou vloženy 2 závody:

Časem v sekci závodů přibude odkazové tlačítko u každého závodu, u kterého budete moci postupy zaznamenat. 

Budeme rádi za vaše komentáře a připomínky a hlavně: NAHRANÉ GPX LOGY 🙂

Rambo, Martin

216 total views, 1 views today

Příspěvek byl publikován v rubrice Home. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Ligové Postupy – testovací provoz

 1. Rambo napsal:

  Jenom pro upřesnění autor Faltíkova peklíčka odjel na dovolenou, takže k dispozici je pouze mapa kde chybí kontrola 22 a kontroly mají jiné číslování. Na porovnání postupů to nemá vliv.

 2. Fíša napsal:

  Ahoj všem,
  jen doplním malý návod na nejjednodušší postup nahrání logu staženého z webového tréninkového deníku (v tomto případě z Garmin connect, ale uživatelé Stravy to mají obdobné – na stránce aktivity tlačítko s klíčem (Actions) a volba Export GPX). Ne každý ví, že v Chromu lze z lišty stažených souborů tento rovnou přetáhnout na tlačítko ‘Vybrat soubor’ v importovací stránce play-mapu a tím se vyhnout kroku procházení disku a hledání staženého souboru. Viz.video zde:
  https://tinytake.s3.amazonaws.com/pulse/ply-map/attachments/7857778/TinyTake21-05-2018-09-19-05.mp4

  Obdobně to lze i ve FireFoxu – vpravo nahoře se po stažení souboru objeví tlačítko Průběh stahování, po jehož stisku lze z rozbaleného seznamu rovnou přetáhnout soubor do importovací stránky play-mapu.

  Fíša
  (autor Play-mapu)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *