Archiv rubriky: Home

Rezrevujte si neděli 7.10. na XL MTBO !

Zveme Vás na XL MTBO 2018! Ultradlouhý orientační závod horských kol jednotlivců se uskuteční v neděli 7. 10. 2018. V atraktivní oblasti dolního Povltaví, mezi Trojským mostem a lávkou v Řeži, na Vás na obou březích a na MTBO mapě bude čekat cca 80 kontrol a přibližně v polovině trati i hodinový stop-time a oběd. Závod je součástí Pražské MTBO ligy, ale je vhodný pro všechny výkonnostní kategorie, i začátečníky. Očekávaný čas vítěze 4 hodiny, limit 8 hodin. V případě vyčerpání😉 možnost zkrácení vlakem nebo přívozem. Doporučujeme mapník a držák na průkazku. Helma a kolo v dobrém technickém stavu jsou povinností.

Rozpis a přihlášky budou v dohledné době zveřejněny na webu Pražské MTBO ligy www.mtboliga.cz .

František a Markéta

159 total views, no views today

Rubriky: Home | Napsat komentář

Letní MTBO nuda u Šeberáku


Tak jako loni pořádám v úterý 21. srpna krátký podvečerní skorelauf pro spořitelnu, kterého se ale můžete také zúčatnit, takže neváhejte a přijeďte!!!
Bude připraveno 25 bodovaných kontrol a časovým limitem 1h na mapě Nuda u Šeberáku – 1 : 7 500 pro MTBO.
Přihlašujte se co nejdřív na stránce https://goo.gl/forms/6NQwcA10s0oLJF3T2

Ahoj Příba

185 total views, 1 views today

Rubriky: Home, Novinky | 3 komentáře

Elitní Middlík uzavřel jarní část 10. ročníku

Crazy počasí provázelo poslední závod jarní části 10 ročníku MTBOligy. První závodníci startovali při teplotě 32°C, o 5 hodin později dojížděli poslední borci a teploměr ukázal 18°C. Sem tam foukalo proti, přesto byl dodržen avizovaný směrný čas 60-65 minut. V ryze lesním závodě zvítězil DUK v čase 1:02:24, protože dodržel délku tratě cca 20km a neběhal. KLádin extrémními přeběhy (najel pouhých 17km) ne vždy získal a dojel druhý +1:08. Třetí flek bral Faltik +5:44. Ženskou kategorii s přehledem ovládla Míša 1:18:51, druhá Kate +4:50, třetí Ploutvička +13:41. Kdo kde chyboval a kdo naopak volil lepší postup si můžete odvodit z mezičasů.

Žebříček po 11 závodech je přepočítán. Kládin s Martinem Štěňhou už si asi nejvyšší stupínky vzít nenechají, o bronz ale bude zřejmě ještě tuhá bitva. Faltik se díky třetímu fleku z Okrouhla bodově dotáhl na Mirka Kalinu a prosmýkl se na celkově třetí místo (sice mají stejně bodů, jenže Faltik má na kontě jednu výhru), jen o 3 body za nimi je Pavel Kurz. O jedno místo výše poskočila také mladá naděje pražského MTBO Honza Vacek (celkově 6), další zajímavý souboj je okolo 10 místa.

Podzimní termínovka je naplněna - můžeme se těšit na 6 závodů, dva z nich obstarají noví pořadatelé Faltik a Jarda Nitka. 

Hezké prázdniny!

Martin

431 total views, no views today

Rubriky: Home | 3 komentáře

Co nabízí pohled do startovky Elitního Middlíku?

Startovka pro dnešní odpoledne sice čítá "jen" 58 borců a borkyň, kvantita je však plně nahrazena kvalitou. S kým tedy budete moci změřit síly?

Trojnásobný vicemistr ČR MTBO2018 Vojta Needy Ludvík a jeho brácha Maty Ludvík (vícemistr v juniorské kategorii)

Celkem 10 jezdců pravidelně bodujících v Elitních kategoriích ČP MTBO (namátkou KLádin, Míša, Duk, Mirek a Markéta Kalinovi, Tomáš Johanovský...)

Vítěz EPO Survival 2018 Pavel Kurz

Dvojnásobná vítězka veteraniády ČR MTBO2018 i SR MTBO2018 a Itálie MTBO2018 Iva Mědílková. Vítěz veteraniády ČR MTBO2018 ve sprintu Svoby.

Omlouvám se, pokud jsem na někoho zapoměl - těšíme se na všechny stejně.

Partner Elit tým

161 total views, 1 views today

Rubriky: Home | Napsat komentář

Pozvánka na Poctivý Elitní Middlík

Do Okrouhla na poslední závod jarní části 10. ročníku MTBOligy

Již tento čtvrtek, máte poslední možnost kvalitně potrénovat před letními prázdninami, před Mistrovstím Evropy či MS Veteránů. Anebo se prostě jen tak projet v lese. Na co se můžete těšit, co vás čeká a nemine? Čeká vás mapa v měřítku 1:10 000,  aby jste dobře viděli 20 zakreslených kontrol, start a cíl a také spoustu vrstevnic (při optimálním postupu, který je cca 20km překonáte 92 vrstevnic). V mapě jsou revidované oplocenky a porosty všude tam, kde se můžete při postupech ocitnout. Celá trať je bez problémů sjízdná i za mokra či deště (vyjma schodů v obci Záhořany - označeno vykřičníky), kdo zvládá techniku ražení za jízdy, může dosáhnout maximálního flow téměř bez dotyku se zemí. Mezi přihlášenými jsou borci i borkyně z předních pozic žebříčku což znamená, že směrný čas 60-65 minut by měl být za pěkného počasí dodržen. 

Celý příspěvek

194 total views, 1 views today

Rubriky: Home | Napsat komentář