Archiv rubriky: Novinky

Výsledkový servis po 10. závodu

A) Jihovýchodní Asie, B) pralesy okolo Amazonky, C)Hostivice u Prahy .... "C" je správně. Mačeta byla pomocníkem Kládina při stavbě trati 10. závodu MTBOligy, jen pár set metrů od hranic Prahy. Většina z vás si tak vychutnala "pralesní" singlík okolo Litovického rybníku bez krvavých šrámů. Další zapeklitou oblastí byl cyklokrosový okruh v Řepích na druhém konci mapy. Kdo zde nechyboval, může se právem považovat za mistra v orientaci.

Kládin, ostatně jak je tomu "memoriálů APM" zvykem, maximálně využil prostor závodu a myslím, že včerejší závod opět aspiruje na bednu v kategorii "závod roku".  

 

 

Celý příspěvek

395 total views, 1 views today

Rubriky: Home, Novinky | Napsat komentář

Letní trénink u Šeberáku – výsledky a fotky

Ve středu 23. 8. 2017 byla možnost si zajet na MTBO mapě závod cykloklubu České Spořitelny. Šlo o scorelaouf s hodinovým limitem, ale orienťáci všechny kontroly zvládli ujet za cca 40 minut. Centrum bylo v Kunraticích, K Jelenám 1278, hospůdka U Studánky. Vítězem se stal Míra Štochel.

Výsledky

Fotky

Mapa

Propozice
 
Ahoj Příba

509 total views, 2 views today

Rubriky: Home, Novinky | 1 komentář

Třetí závod Pražského zimního MTBO poháru bude u Bakova

Babinského bloudění aneb podzimní orienťák revírem loupežníka Babinského Rychle se hlaste hned na další sobotu 12.listopadu na MTBO akci v Nové Vsi u Bakova n. Jiz. Zkušení pořadatelé uvádějí tyto propozice: "Pojmeme to spíše jako trénink, který na závěr vyhodnotíme. Zúčastnit se mohou jak běžci, tak i cyklisté. Pojedete nebo poběžíte podle mapy 1:15 000. Na trati bude 14 - 16 kontrol s volným pořadím. Časový limit pro cyklisty bude předběžně 90 minut, pro běžce o něco delší."

Více informací o Pražském zimním MTBO poháru najdete na prriba.uvadi.cz/pohar.htm  PRAŽSKÝ ZIMNÍ MTBO POHÁR Příba

621 total views, no views today

Rubriky: Home, Novinky | Napsat komentář

Výsledkový servis po 10. závodě

lavkacelakovice Máme za sebou janí část ligy. Zavírákem byl závod v Čelákovicích, který se letos první jel na krabičky. Můžete tedy studovat mezičasy. Drobné technické problémy zapříčinily, že ti kdo použili čipy SI6 v mezičasech nejsou uvedeni (pokud budou na ČP v Jabkenicích a čip od Čelákovic nepoužili, mohou si ho nechat znovu vyčíst a to nejpozději v sobotu do 12:00; Mirek přislíbil, že mezičasy doplní).

Ještě perlička ze včerejšího závodu ... Dospělou trasu si projeli i dva junioři. Martin Kabát (ročník 04) v čase 1:21:14 a  těsně před sběrem krabiček jí stihnul projet i David Štěňha (ročník 07) v čase 1:34:37. David si to odmapoval celý sám, u Martina Kabáta o tom také nepochybuji - můžete si s nimi porovnat svoje mezičasy.

Celý příspěvek

1,316 total views, 2 views today

Rubriky: Home, Novinky | Napsat komentář

Výsledkový servis po 7. závodě

devil-29973_960_720Ďábelsky vypečená K12. Největší výzva včerejšího odpoledne.

Sledujte komentáře ... ohlédnutí za závodem od pořadatelů se připravuje 🙂 ....

Celý příspěvek

1,601 total views, 2 views today

Rubriky: Home, Novinky | 10 komentářů