Archiv rubriky: Novinky

Letní MTBO nuda u Šeberáku


Tak jako loni pořádám v úterý 21. srpna krátký podvečerní skorelauf pro spořitelnu, kterého se ale můžete také zúčatnit, takže neváhejte a přijeďte!!!
Bude připraveno 25 bodovaných kontrol a časovým limitem 1h na mapě Nuda u Šeberáku – 1 : 7 500 pro MTBO.
Přihlašujte se co nejdřív na stránce https://goo.gl/forms/6NQwcA10s0oLJF3T2

Ahoj Příba

185 total views, 1 views today

Rubriky: Home, Novinky | 3 komentáře

Výsledky z Juliány

Díky všem za účast, omluva těm, kdo jeli ze začátku a měli špatně postavenou 11ku, speciální díky Mirkovi, že ji zajel spravit a speciální omluva rozhněvaným mladým mužům, kteří zase museli trpět na nedostatečně kvalitní mapě.

Zejména díky také Příbovi, který koncept paměťového úseku před čtyřmi lety v praxi ozkoušel na lize v Hostivaři, odkud jsem tento zajímavý nápad bezostyšně obšlehnul.

Do času vítěze jsme se skoro vešli, kdyby favorit závodu netestoval pevnost bicyklu proti zavřené závoře u K14, tak by to vyšlo bez problémů.

František

Výsledky jsou na svém místě, případné reklamace uplatňujte na email pořadatele nebo derivátora. Žebříček je také aktualizován, nezmarů zbývá pouhopouhých 8.

Liga se před prázdninami přestěhuje ze severu na jih (to aby nám nebyla zima). Příští týden nás čeká Točná, takže ... prostudujte si pokyny a přihlašte se. Poslední závod jarní termínovky se pak uskuteční jižně od obce Okrouhlo, kde se můžete v den, kdy je nejkratší noc, těšit na poctivý Elitní middlík. Partner Elit tým prozdradil, že trať pro vás bude otevřena až do 21:16, tj přesně do západu slunce a aby jste v lese neztráceli čas, pojede se na čipech.

Martin

181 total views, no views today

Rubriky: Home, Novinky | Napsat komentář

Dvojička u K13 to neměla snadné …

200 = přesně tolik orienťáků letos navštívilo MTBOligu

Ve stejném prostoru, přesto úplně jiný závod. Jak Příba sliboval, tak to bylo. Elektronické ražení, elektrický ohradník, elektrizující milenecké dvojice ... a hlavně si všichni budou pamatovat, že na louce to jede faaaakt pooooomalu. 

Kdo chtěl  na Děvíně na bednu, musel zajet pod 50 minut ... vítězem se stal KLádin (0:47:55) díky mizerné koncovce (K19-cíl) druhého Martina Štěňhy (0:49:23). Mára Pospíšek dojel třetí o pouhých 6s za Martinem. V ženách s přehledem zvítězila Míša v čase 1:00:25, druhá Jana Ryantová ztratila přes 10 minut, třetí Lenka Ploutev minut 11. Mezičasy najdete mezi fotkami.

Celý příspěvek

699 total views, no views today

Rubriky: Home, Novinky | 3 komentáře

Na Děvíně se vám zatočí hlava

DěvínPokud neudržíte směr mimo cestu bez buzoly, nebo dostanete závrať na skalnatých vyhlídkách, může se vám v okolí vrchu Děvín zatočit hlava! Zmapoval jsem totiž nové obrovské travnaté pláně bez cest, kde asi bude v budoucnu výběh divokých koní a užijete si i skály nad Prokopským údolím. Start bude u vyhlášené hospody Na Cvičáku, kde už začínalo mnoho dobrých orientačních akcí a snad se to povede i tentokrát.
Na všech kontrolách budou SI krabičky, a tak hned po dojetí do cíle dostanete lísteček s mezičasy na jednotlivých kontrolách. Kdo má tak do přihlášek napište své číslo SI čipu! Na místě pak budou nějaké čipy na půjčení za zálohu.

Celý příspěvek

161 total views, 2 views today

Rubriky: Home, Novinky | Napsat komentář

Krčák – konečně do lesa!

Krčák je les krásný a ideální pro MTBO, ale také je mapově a technicky hooodně náročný a tak si ve čtvrtek užijete pořádné MTBO! Ti zdatnější budou nadšení, ti méně mě možná nebudou mít nejraději, ale to je život 😉. Každopádně jsem tentokrát připravila takový eliťácký middle, samozřejmě s mnoha možnostmi zkrácení.

Celý příspěvek

497 total views, no views today

Rubriky: Home, Novinky | Napsat komentář