Eva Zamrzlová

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 2 (12) 108 b 116. (26.)
2018 5 (18) 310 b 74. (17.)
2017 6 (14) 228 b 89. (20.)
2016 5 (15) 223 b 97. (17.)
2015 6 (20) 230 b 100. (21.)
2014 3 (14) 146 b 110. (24.)
2013 1 (14) 38 b 210–212. (56–58.)
Celkem 28 0 (107)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 36. (5.) 65 01:05:20 01:39 (2%) 65 137. (30.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 65 144–145. (31.)
11 čt 20. 6. Sedlec 65 146. (31.)
12 čt 27. 6. Dubeč 58. (15.) 43 01:09:51 23:05 (49%) 108 116. (26.)
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Ďáblice
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. volný termín
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně 47. (12.) 54 01:15:35 30:35 (67%) 54 139–140. (35.)
7 čt 24. 5. Děvín 37. (7.) 64 01:21:53 33:58 (70%) 118 91. (24.)
8 čt 31. 5. Struhařov 118 95. (25.)
9 čt 7. 6. Juliána 118 103. (27.)
10 čt 14. 6. Točná 118 109. (29.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 37. (6.) 65 01:43:38 41:14 (66%) 183 86. (19.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 183 89. (20.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 183 94. (21.)
14 čt 20. 9. Klánovice 183 98. (22.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 44. (8.) 57 00:59:47 26:17 (78%) 240 82. (19.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 240 82. (19.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 31. (6.) 70 05:02:10 28:15 (10%) 310 74. (17.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 310 74. (17.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 62. (14.) 39 00:44:21 19:57 (81%) 39 100–101. (24.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 45. (6.) 56 00:50:32 20:51 (70%) 95 61. (10.)
4 čt 25. 5. Kosoř 95 79. (16.)
5 čt 1. 6. Točná 68. (14.) 33 01:12:32 13:33 (22%) 128 77. (16.)
6 čt 8. 6. Lipence 59. (14.) 42 00:58:37 24:06 (69%) 170 70. (14.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 69. (22.) 32 00:59:36 12:11 (25%) 202 69. (14.)
8 čt 22. 6. Zvole 202 74. (15.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 202 78. (16.)
10 čt 7. 9. Hostivice 75. (25.) 26 00:53:00 21:04 (65%) 228 75. (17.)
11 čt 14. 9. Hostivař 228 78. (17.)
12 čt 21. 9. Zátiší 228 82. (17.)
13 čt 5. 10. Dobeška 228 85. (19.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 228 89. (20.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 59. (9.) 42 00:57:23 24:52 (76%) 42 62. (11.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 42 89–90. (18.)
3 čt 5. 5. Bohnice 42 116–117. (25.)
4 čt 12. 5. Křeslice 42 128–129. (29.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 62. (13.) 39 00:47:06 20:49 (79%) 81 103. (22.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 81 115. (26.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 57. (7.) 44 00:57:26 26:12 (83%) 125 94. (20.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 125 105. (23.)
9 čt 16. 6. Valy 125 110. (25.)
10 út 21. 6. Čelákovice 48. (10.) 53 01:14:52 36:01 (92%) 178 97. (19.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 56. (12.) 45 01:10:20 29:46 (73%) 223 87. (14.)
12 čt 22. 9. Klíčov 223 90. (14.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 223 94. (15.)
14 st 5. 10. Malešice 223 94. (15.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 223 97. (17.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 67. (13.) 34 01:12:39 33:27 (85%) 34 129–130. (32–33.)
5 čt 14. 5. Zátiší 61. (10.) 40 01:06:51 32:42 (95%) 74 106. (23.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 74 113. (25.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 74 115. (25.)
8 čt 4. 6. Říčany 74 121. (27.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 68. (15.) 33 01:38:42 57:31 (139%) 107 106. (23.)
10 út 16. 6. Valy 76. (16.) 25 02:02:13 63:04 (106%) 132 102. (20.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 132 108. (22.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 132 108. (22.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 132 111. (22.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 132 112. (22.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 52. (12.) 49 01:20:05 37:46 (89%) 181 102. (20.)
16 ne 20. 9. Krňany 52. (13.) 49 01:15:14 39:23 (109%) 230 96. (18.)
17 čt 24. 9. Šeberák 230 97. (19.)
18 st 30. 9. Motol 230 98. (20.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 230 99. (20.)
20 st 14. 10. Jižní město 230 100. (21.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 33. (7.) 68 01:43:04 39:30 (62%) 68 84–86. (17.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 59. (15.) 42 00:52:40 24:26 (86%) 110 71. (16.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 110 76. (17.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 65. (16.) 36 01:16:00 21:49 (40%) 146 73. (16.)
8 čt 26. 6. Hostavice 146 77. (17.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 146 84. (18.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 146 95. (20.)
11 čt 18. 9. Hostivař 146 96. (20.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 146 98. (20.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 146 104. (21.)
14 čt 16. 10. Klánovice 146 110. (24.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice
7 čt 13. 6. Klánovice
8 čt 20. 6. Kavčí Hory
9 st 26. 6. Káraný
10 čt 5. 9. Radotín 63. 38 18:21:00 188:00 (20%) 38 188–190. (53–55.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 38 193–195. (53–55.)
12 čt 19. 9. Krčák 38 197–199. (54–56.)
13 st 25. 9. Čimice 38 205–207. (56–58.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 38 210–212. (56–58.)