Kuba Pastuszek

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (18) 71 b 161–164.
2016 1 (15) 73 b 171.
2015 1 (20) 84 b 158.
2014 3 (14) 142 b 113.
Celkem 6 0 (67)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 30. 71 00:50:16 18:20 (57%) 71 135–137.
11 čt 20. 6. Sedlec 71 137–139.
12 čt 27. 6. Dubeč 71 141–143.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 71 147–149.
14 čt 12. 9. Krčák 71 152–154.
15 čt 19. 9. Kolovraty 71 154–156.
16 čt 26. 9. Vítkov 71 155–158.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 71 161–164.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 71 161–164.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 28. 73 00:59:28 18:45 (46%) 73 138.
9 čt 16. 6. Valy 73 145.
10 út 21. 6. Čelákovice 73 149.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 73 152.
12 čt 22. 9. Klíčov 73 155.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 73 163.
14 st 5. 10. Malešice 73 169.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 73 171.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 17. 84 00:57:46 16:35 (40%) 84 121.
10 út 16. 6. Valy 84 127.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 84 129.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 84 129.
13 čt 3. 9. Uhříněves 84 132.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 84 136.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 84 141.
16 ne 20. 9. Krňany 84 148.
17 čt 24. 9. Šeberák 84 154.
18 st 30. 9. Motol 84 156.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 84 157.
20 st 14. 10. Jižní město 84 158.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 100. 1 62 145.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 39. 62 00:24:11 09:02 (59%) 63 154.
11 čt 18. 9. Hostivař 63 158.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 63 166.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 22. 79 01:06:00 17:12 (35%) 142 107.
14 čt 16. 10. Klánovice 142 113.