Zuzana Kurzová

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2017 2 (14) 122 b 123–124. (33.)
2016 4 (15) 161 b 112. (24.)
2015 5 (20) 221 b 104. (24.)
2014 3 (14) 106 b 131. (32.)
Celkem 14 0 (63)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany
8 čt 22. 6. Zvole
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky
10 čt 7. 9. Hostivice
11 čt 14. 9. Hostivař 37. (7.) 64 01:22:08 37:36 (84%) 64 142–143. (37.)
12 čt 21. 9. Zátiší 64 144–145. (37.)
13 čt 5. 10. Dobeška 43. (5.) 58 00:40:19 15:13 (60%) 122 118. (30.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 122 123–124. (33.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 58. (8.) 43 00:57:14 24:43 (76%) 43 61. (10.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 43 88. (17.)
3 čt 5. 5. Bohnice 43 115. (24.)
4 čt 12. 5. Křeslice 60. (9.) 41 00:57:50 24:28 (73%) 84 93. (17.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 77. (20.) 24 00:57:10 30:53 (117%) 108 85. (15.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 48. (5.) 53 01:04:36 27:18 (73%) 161 74. (12.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 161 79. (12.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 161 85. (14.)
9 čt 16. 6. Valy 161 96. (18.)
10 út 21. 6. Čelákovice 161 101. (21.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 161 106. (24.)
12 čt 22. 9. Klíčov 161 106. (24.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 161 109. (24.)
14 st 5. 10. Malešice 161 109. (24.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 161 112. (24.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 38. (5.) 63 01:03:03 20:07 (46%) 63 42. (5.)
2 čt 23. 4. Juliána 73. (11.) 28 01:09:55 33:11 (90%) 91 49. (7.)
3 st 29. 4. PrÚjezd 91 68. (13.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 91 86. (18.)
5 čt 14. 5. Zátiší 91 99. (21.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 91 104. (22.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 91 108. (23.)
8 čt 4. 6. Říčany 91 110. (23.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 81. (24.) 20 01:04:02 22:51 (55%) 111 104. (21.)
10 út 16. 6. Valy 111 108. (22.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 111 114. (25.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 111 114. (25.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 111 116. (25.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 111 118. (25.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 111 125. (29.)
16 ne 20. 9. Krňany 43. (7.) 58 01:03:40 27:49 (77%) 169 113. (24.)
17 čt 24. 9. Šeberák 169 115. (26.)
18 st 30. 9. Motol 49. (9.) 52 03:00:00 122:12 (211%) 221 101. (22.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 221 102. (22.)
20 st 14. 10. Jižní město 221 104. (24.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 77. (17.) 24 01:14:20 43:57 (144%) 24 80. (20.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 24 93. (22.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 24 112. (23.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 24 114. (24.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 74. (20.) 27 00:45:13 16:59 (60%) 51 118. (27.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 51 124. (29.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 51 139. (33.)
8 čt 26. 6. Hostavice 46. (10.) 55 01:30:07 40:34 (81%) 106 87. (20.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 106 93. (21.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 106 112. (27.)
11 čt 18. 9. Hostivař 106 117. (29.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 106 123. (31.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 106 127. (32.)
14 čt 16. 10. Klánovice 106 131. (32.)