Diskuse

Podělte se o tipy a triky jak nejlépe připravit gpx záznam ze závodu

21. 03. 2019 10:26
Svoby: Já používám pro záznam telefon s free aplikací endomondo, která má možnost odloženého startu nastavitelnou až na 5 minut. Nicméně i v případě, že se nestrefím přímo do času ostrého startu stačí otevřít gpx třeba v notepadu a odmazat záznamy předcházející startovnímu času (pozor čas v gpx je v UTC).

Něco nefunguje? Něco by mělo být jinak? Postěžujte si v diskusi, třeba se to tím spraví.

04. 04. 2019 22:47
José Chroustal: Ze stránky tréninků to tak bylo, dodělal jsem to i do těch aktualizací (zpětně ručně a do budoucna automaticky).
04. 04. 2019 15:02
Martin Štěňha: Námět na vylepšení: Odkaz play-map by se mohl otevřít na nové záložce, nikoli posalt ze stránek ligy pryč.

Postřehy, tipy a podněty k ligovému pořádání na SI. Závěry diskuse zpracujeme do přehledného článku na webu ligy.

21. 03. 2019 11:37
František Havlůj: Doplňuju svůj postřeh -- zpracování výsledků z libovolného progamu (SIDroid, SIME...) nemá cenu na straně pořadatele v ligových podmínkách vůbec nijak řešit. Rozumný postup je implementovat zpracování na webu, protože proč by to měl řešit pokaždé pořadatel, když to může být vyřešené jednou provždy. Toto se snad v průběhu sezóny 2019 vyladí a pak to bude jednou provždy připravené.
21. 03. 2019 11:33
Pavel Štáfek: PAVEL ŠTÁFEK / 21. 1. 2019: Ahoj, měl bych c): Dovoluji si oživit ještě variantu, o které jsem na schůzce mluvil a mně osobně přijde z pohledu pořadatele časově úspornější. Požadavky: 1) Smartphone nebo tablet na Androidu (určitě by někdo věnoval nějakej vrak po upgradu, i když mít to na vlastním telefonu je asi pohodlnější) 2) Appka SI-Droid (130 Kč) https://play.google.com/store/apps/details?id=se.joja.sidroid.event.full&hl=en_US 3) Bluetooth tiskárna (vzhledem k EET dneska naprosto běžnej a levnej artikl, navíc tu nějakou mám a potřebuji jen občas, tak bych ji mohl asi do kufru s krabkama dlouhodobě zapůjčit) 4) USB-OTG kablík (stojí asi stovku) Výhody: - řešení se pořád vleze do kapes dresu - odpadá starost s Excelem - umí to standardní exporty pro publikování výsledků (zvládá IOF XML import/export, takže žádný nestandardní tabulky) - jak to jednou naplníš daty lidí, další akce se už připravujou velmi rychle - Obsahuje server pro live results přes hotspot - na displeji průběžně vidíš, co se v appce děje, kolik lidí dojelo... Nevýhody: - není freeware - jedno zařízení navíc, nutno hlídat nabití tiskárny i telefonu Klidně bych k tomu mohl uspořádat nějakej krátkej workshop, kde si to můžeme vyzkoušet.