Po letech Pořadatelé Nezmaři

Statistika 2021

Celkem tréninků 14
Celkem kontrol 44
Celkem startů 123
Průměrně účastníků 123 (123)
Celkem ražení 2733
Celkem čas 169 hodin, 28 minut a 31 sekund
Střední počasí zataženo, 12 °C
Déšť 0 / 1
datum trénink pořádá přihlášek účastníků počasí
čt 6. 5. 1 Stará Boleslav Partner Elit Tým 124 123 zataženo / 12.0
so 8. 5. Severní MTBOliga 01 (Liberec, Vesec ) Kari 100
čt 13. 5. 2 Radotín Míša & František 71
ne 16. 5. Severní MTBOliga 02 (Kvítkov) Leoš Bogar 39
út 18. 5. Spořitelní scorelauf, Praha-Kunratice Příba 8
čt 20. 5. 3 Barrandov-Prokopák Ploutvička & Ivča 8
so 22. 5. Rakovník Milan Bílý 2
čt 27. 5. 4 Memoriál APM (Lochkov) Kládin 0
čt 3. 6. 5 Škvorecká obora Honza Kabát 0
čt 10. 6. 6 Horní Jirčany Příba 0
čt 17. 6. 7 Jevany Lišanda & Vydřisko 0
čt 24. 6. 8 Písnice Partner Elit Tým 0
čt 2. 9. 9 Klecany Matěj Mišoň & Vítek Zýka 0
čt 9. 9. 10 Bábíkova Ladronka Příba 0
čt 16. 9. 11 Aloisov Robert Sedlecký 0
čt 23. 9. volný termín 0
čt 30. 9. volný termín 0
čt 7. 10. volný termín 0
Adam Léhar
Andrea Štreglová
Antonín Wohanka
Berta Mrázková
Borek Coufal
Ctibor Havlík
Dan Břeň
Dana Rypáčková
David Meier
Ella Kalinová
Filip Hegner
Franta Duda
Gabriela Wohanková
Helena Zemková
Honza Bednařík
Honza Urbánek
Honza Vacek
Hvězdář
Iva Mědílková
Iva Veselá
Ivana Lacigová
Ivanka
Jakub Klapka
Jakub Vít
Jana K.E.
Jarda Nitka
Jarda Veltruský
Jaromír
Jirka Hejna
Jitka Košíková
Jitka Tili Akrmanová
Jiří Paulíček
Jiří Stránský
Josef Voprsalek
KLádin
Kacka Moravcova
Kari
Kateřina Městková
Klára Hlaváčková
Komanč
Kožich
Kryštof Bogar
Kuba Škoda
Kája Müllerová
Leoš Bogar
Libor Sedlecký
Linda Ševčíková
Lisa Kalinová
Lišanda
Lucka Messnerová
Lucka Nedomlelová
Luděk Kadlec
Lída
Magdalena Řízková
Marcela Konečná
Markéta Drobníková
Markéta Kalinová
Martin Lesage
Martin Smrt
Martin Vedral
Martin Štěňha
MartinT
Martina Hanzlíčková
Matěj Mišoň
Matěj Navrátil
Matěj Tuma
Meloun
Michal Geisler
Milan Meier
Mirek Kalina
Miroslav Rypáček
Míra Štochel
Míša Lacigová
Natálka Bartošová
Ondřej Kupsa
Orchidea
Pavel Kuchař
Pavel Kurz
Pavel Wohanka
Pavel Štáfek
Pavlína Zemková
Petr Marusič
Petr Vacek
Petr Zloský
Petr Štregl
Ploutev
Ptaak
Příba
RaMach
Radek Lesage
Radim Rypáček
Radim Skála
Rambo
Raďoch
Richard Wohanka
Robert Sedlecký
Romana Kubínová
Romča Mrázková
Rozálie Kuchařová
Sofie Stránská
Svoby
Tereza Kadlecová
Terka Hnátková
Tomáš Bezouška
Tomáš Dočkal
Tomáš Hyánek
Tomáš Navrátil
Tomáš Štregl
Veronika Vedralová
Vladimír Kuchař
Vláďa Pokorný
Vojtěch Bogar
Vojtěch Hlaváček
Vorel
Vorvaň
Vydřisko
Václav Čepička
Vítek Zýka
Zdenek Zemko
Zuzana Štreglová
francesco
jenda
Čépa
Šárka Rypáčková
Žofka