Albert Mikan

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2014 2 (14) 2 b 226.
2013 4 (14) 290 b 76.
2012 2 (17) 116 b 131.
2011 5 (13) 99 b 52.
Celkem 13 0 (58)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 100. 1 1 191.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 100. 1 2 194.
11 čt 18. 9. Hostivař 2 205.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 2 210.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 2 220.
14 čt 16. 10. Klánovice 2 226.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 11. 90 90 13.
2 čt 18. 4. Milíčák 46. 55 00:51:10 18:29 (56%) 145 18.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 145 37.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 145 54.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 26. 75 00:51:40 14:15 (38%) 220 37.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 220 50.
7 čt 13. 6. Klánovice 31. 70 01:11:45 23:04 (47%) 290 46.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 290 52.
9 st 26. 6. Káraný 290 55.
10 čt 5. 9. Radotín 290 61.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 290 64.
12 čt 19. 9. Krčák 290 67.
13 st 25. 9. Čimice 290 71.
14 čt 3. 10. Novodvorská 290 76.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 31. 70 70 35.
2 st 11. 4. Hlubočepy 70 58–59.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 70 80–81.
4 st 25. 4. Modřany 70 99.
5 čt 3. 5. Mníšek 55. 46 116 64.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 116 74.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 116 80.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 116 89.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 116 96.
10 út 12. 6. Káraný 116 105.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 116 108.
12 st 8. 8. Řepy 116 109.
13 st 5. 9. Klánovice 116 113.
14 st 12. 9. Chabry 116 118.
15 st 19. 9. Hostivař 116 122.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 116 130.
17 st 3. 10. Záběhlice 116 131.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice 38. 13 01:31:50 39:21 (74%) 13 87–88.
5 st 18. 5. Ladronka 50. 1 14 102.
6 čt 26. 5. Motol 14 111.
7 st 1. 6. Komořany 14 120.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 20. 31 13:23:00 612:00 (320%) 45 64.
9 út 14. 6. Kladno 45 69.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 45 75.
11 st 14. 9. Chabry 45 82.
12 st 21. 9. Klánovice 25. 26 01:15:43 22:19 (41%) 71 67.
13 st 28. 9. Chodov 23. 28 00:24:53 10:15 (70%) 99 52.