Aleš Nepivoda

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 1 (18) 54 b 218–220.
2017 5 (14) 280 b 74.
2016 14 (15) 691 b 34.
2015 11 (20) 583 b 58.
2014 7 (14) 388 b 57.
Celkem 38 0 (81)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov 47. 54 01:44:16 45:23 (77%) 54 149–150.
9 čt 7. 6. Juliána 54 159–160.
10 čt 14. 6. Točná 54 168–169.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 54 172–173.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 54 179–180.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 54 185–186.
14 čt 20. 9. Klánovice 54 190–191.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 54 209–211.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 54 214–216.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 54 216–218.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 54 218–220.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice 57. 44 00:56:37 26:56 (90%) 44 113.
4 čt 25. 5. Kosoř 44 124.
5 čt 1. 6. Točná 42. 59 01:42:03 43:04 (73%) 103 86.
6 čt 8. 6. Lipence 41. 60 00:51:51 17:20 (50%) 163 74.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 52. 49 01:29:05 41:40 (87%) 212 66.
8 čt 22. 6. Zvole 33. 68 01:22:50 35:35 (75%) 280 51.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 280 55.
10 čt 7. 9. Hostivice 280 63.
11 čt 14. 9. Hostivař 280 67.
12 čt 21. 9. Zátiší 280 69.
13 čt 5. 10. Dobeška 280 72.
14 čt 12. 10. Ořechovka 280 74.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 47. 54 00:51:16 18:45 (57%) 54 50.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 56. 45 01:14:32 35:03 (88%) 99 46.
3 čt 5. 5. Bohnice 62. 39 01:33:39 41:38 (80%) 138 45.
4 čt 12. 5. Křeslice 38. 63 00:48:56 15:34 (46%) 201 39.
5 čt 19. 5. Novodvorská 61. 40 00:46:31 20:14 (76%) 202 49.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 55. 46 01:07:50 30:32 (81%) 248 48.
7 čt 2. 6. Ďáblice 54. 47 00:56:50 25:36 (81%) 295 47.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 60. 41 01:17:12 36:29 (89%) 296 52.
9 čt 16. 6. Valy 44. 57 01:22:10 33:54 (70%) 353 49.
10 út 21. 6. Čelákovice 28. 73 00:58:15 19:24 (49%) 426 37.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 466 39.
12 čt 22. 9. Klíčov 39. 62 00:48:35 21:55 (82%) 528 38.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 31. 70 01:51:36 42:57 (62%) 598 35.
14 st 5. 10. Malešice 32. 69 00:42:26 17:41 (71%) 667 33.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 37. 64 00:34:05 14:20 (72%) 691 34.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 50. 51 01:06:30 23:34 (54%) 51 54.
2 čt 23. 4. Juliána 51 83.
3 st 29. 4. PrÚjezd 74. 27 01:53:10 69:15 (157%) 78 80.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 43. 58 01:01:07 21:55 (55%) 136 63.
5 čt 14. 5. Zátiší 59. 42 01:05:59 31:50 (93%) 178 57.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 56. 45 01:35:36 40:06 (72%) 223 55.
7 čt 28. 5. Babický muničák 46. 55 01:11:55 29:55 (71%) 278 51.
8 čt 4. 6. Říčany 53. 48 00:55:04 22:31 (69%) 299 49.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 326 54.
10 út 16. 6. Valy 326 59.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 55. 46 01:39:37 53:27 (115%) 372 60.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 26. 75 00:39:03 17:30 (81%) 447 47.
13 čt 3. 9. Uhříněves 33. 68 00:44:24 14:42 (49%) 515 45.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 515 49.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 515 51.
16 ne 20. 9. Krňany 515 56.
17 čt 24. 9. Šeberák 33. 68 00:42:38 12:40 (42%) 583 52.
18 st 30. 9. Motol 583 57.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 583 57.
20 st 14. 10. Jižní město 583 58.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 62. 39 00:54:31 26:17 (93%) 39 121–122.
6 čt 12. 6. Čelákovice 47. 54 01:15:28 32:38 (76%) 93 88.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 54. 47 01:48:16 54:05 (99%) 140 75.
8 čt 26. 6. Hostavice 25. 76 01:19:30 29:57 (60%) 216 61.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 216 65.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 216 71.
11 čt 18. 9. Hostivař 65. 36 02:04:00 79:47 (180%) 252 66.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 252 69.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 38. 63 01:19:46 30:58 (63%) 315 64.
14 čt 16. 10. Klánovice 28. 73 01:01:19 23:54 (63%) 388 57.