Anna Čechmánková

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2015 3 (20) 57 b 187. (48.)
2014 1 (14) 16 b 220–221. (53–54.)
2013 4 (14) 129 b 119. (31.)
Celkem 8 0 (48)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší 91. (25.) 10 01:45:17 71:08 (208%) 10 159. (44.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 10 165. (45.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 10 171. (47.)
8 čt 4. 6. Říčany 82. (19.) 19 01:48:15 75:42 (232%) 29 168. (42.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 29 176. (44.)
10 út 16. 6. Valy 29 185. (45.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 29 190. (45.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 29 192. (47.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 29 202. (51.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 29 204. (51.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 73. (22.) 28 01:04:22 22:03 (52%) 57 170. (42.)
16 ne 20. 9. Krňany 57 175. (43.)
17 čt 24. 9. Šeberák 57 181. (44.)
18 st 30. 9. Motol 57 185. (46.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 57 186. (47.)
20 st 14. 10. Jižní město 57 187. (48.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 85. (14.) 16 02:17:21 84:45 (161%) 16 120–121. (28–29.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 16 122–123. (29–30.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 16 137–138. (35–36.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 16 140–141. (35–36.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 16 158–159. (40–41.)
8 čt 26. 6. Hostavice 16 161–162. (40–41.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 16 185–186. (48–49.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 16 188–189. (48–49.)
11 čt 18. 9. Hostivař 16 199–200. (50–51.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 16 204–205. (51–52.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 16 214–215. (52–53.)
14 čt 16. 10. Klánovice 16 220–221. (53–54.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 77. (18.) 24 01:37:22 59:57 (160%) 24 173. (47.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 24 187. (52.)
7 čt 13. 6. Klánovice 24 201. (59.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 24 205. (59.)
9 st 26. 6. Káraný 24 205. (59.)
10 čt 5. 9. Radotín 74. 27 13:12:00 -121:00 (-14%) 51 169. (43.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 51 175. (43.)
12 čt 19. 9. Krčák 51 178. (43.)
13 st 25. 9. Čimice 64. 37 88 141. (32.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 60. 41 01:25:41 58:06 (210%) 129 119. (31.)