Baraob

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 1 (18) 42 b 215–216. (40–41.)
2018 1 (18) 29 b 267–268. (74.)
2016 1 (15) 25 b 238. (63.)
Celkem 3 0 (51)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 59. (11.) 42 01:47:44 64:38 (149%) 42 89. (17.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 42 108–109. (19.)
4 st 1. 5. Čelákovice 42 134–136. (26–27.)
5 čt 9. 5. Hostivař 42 146–148. (31–32.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 42 151–153. (32–33.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 42 158–160. (34–35.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 42 163–165. (34–35.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 42 167–169. (35–36.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 42 177–179. (36–37.)
11 čt 20. 6. Sedlec 42 178–179. (36–37.)
12 čt 27. 6. Dubeč 42 183–184. (37–38.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 42 187–188. (37–38.)
14 čt 12. 9. Krčák 42 193–194. (38–39.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 42 197–198. (38–39.)
16 čt 26. 9. Vítkov 42 204–205. (39–40.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 42 215–216. (40–41.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 42 215–216. (40–41.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 72. (18.) 29 01:24:25 54:35 (182%) 29 75. (21.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 29 118. (30.)
3 čt 26. 4. Krčák 29 146. (35.)
4 čt 3. 5. Vysočany 29 155–156. (40.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 29 162–163. (41.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 29 172–173. (48.)
7 čt 24. 5. Děvín 29 180–181. (49.)
8 čt 31. 5. Struhařov 29 190–191. (53.)
9 čt 7. 6. Juliána 29 200–201. (55.)
10 čt 14. 6. Točná 29 210–211. (58.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 29 215–216. (59.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 29 222–223. (60.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 29 227–228. (61.)
14 čt 20. 9. Klánovice 29 233–234. (64.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 29 258–259. (72.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 29 263–264. (74.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 29 266–267. (74.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 29 267–268. (74.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka
9 čt 16. 6. Valy 76. (14.) 25 02:24:43 96:27 (199%) 25 191. (47.)
10 út 21. 6. Čelákovice 25 199. (48.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 25 209–211. (53.)
12 čt 22. 9. Klíčov 25 213. (54.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 25 232. (61.)
14 st 5. 10. Malešice 25 234. (62.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 25 238. (63.)