Berglík

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (2) 89 b 31.
2018 1 (18) 69 b 189–191.
2017 3 (14) 204 b 96.
2016 1 (15) 72 b 172–174.
2015 3 (20) 181 b 114.
2014 3 (14) 244 b 76.
2013 2 (14) 175 b 99.
2012 3 (17) 205 b 94.
2011 3 (13) 45 b 92.
2010 3 (13) 91 b 51.
2009 1 (8) 71 b 72.
Celkem 24 0 (148)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 12. 89 01:26:10 15:00 (21%) 89 14.
2 čt 11. 4. Veleslavín 89 31.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Hostivice-Chýně
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany 32. 69 00:40:24 11:47 (41%) 69 105–106.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 69 112–114.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 69 118–119.
7 čt 24. 5. Děvín 69 125–126.
8 čt 31. 5. Struhařov 69 129–130.
9 čt 7. 6. Juliána 69 141–142.
10 čt 14. 6. Točná 69 151–152.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 69 156–157.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 69 161–162.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 69 166–168.
14 čt 20. 9. Klánovice 69 172–173.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 69 183–185.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 69 185–187.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 69 187–189.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 69 189–191.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 23. 78 00:50:17 13:28 (36%) 78 24.
2 čt 11. 5. Čimičák 78 57–58.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 78 73–74.
4 čt 25. 5. Kosoř 43. 58 01:48:50 42:54 (65%) 136 58.
5 čt 1. 6. Točná 136 72.
6 čt 8. 6. Lipence 136 83.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 136 91.
8 čt 22. 6. Zvole 136 94.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 136 96.
10 čt 7. 9. Hostivice 33. 68 00:45:33 13:37 (42%) 204 81.
11 čt 14. 9. Hostivař 204 83.
12 čt 21. 9. Zátiší 204 87.
13 čt 5. 10. Dobeška 204 90.
14 čt 12. 10. Ořechovka 204 96.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice 29. 72 01:13:48 21:47 (41%) 72 83.
4 čt 12. 5. Křeslice 72 101.
5 čt 19. 5. Novodvorská 72 112.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 72 122.
7 čt 2. 6. Ďáblice 72 127.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 72 139.
9 čt 16. 6. Valy 72 146.
10 út 21. 6. Čelákovice 72 150.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 72 153–154.
12 čt 22. 9. Klíčov 72 156–157.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 72 164–165.
14 st 5. 10. Malešice 72 170–171.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 72 172–174.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 20. 81 00:57:55 14:59 (34%) 81 24.
2 čt 23. 4. Juliána 20. 81 00:46:23 09:39 (26%) 162 19.
3 st 29. 4. PrÚjezd 162 36.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 82. 19 00:52:02 12:50 (32%) 181 45.
5 čt 14. 5. Zátiší 181 52.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 181 63.
7 čt 28. 5. Babický muničák 181 70.
8 čt 4. 6. Říčany 181 80.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 181 88.
10 út 16. 6. Valy 181 90.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 181 92.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 181 94.
13 čt 3. 9. Uhříněves 181 96.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 181 97.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 181 101.
16 ne 20. 9. Krňany 181 107.
17 čt 24. 9. Šeberák 181 110.
18 st 30. 9. Motol 181 111.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 181 112.
20 st 14. 10. Jižní město 181 114.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 30. 71 00:42:56 12:33 (41%) 71 33.
2 čt 15. 5. memoriál APM 71 61.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 71 76.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 71 81.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 71 99.
6 čt 12. 6. Čelákovice 71 104.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 71 109.
8 čt 26. 6. Hostavice 71 113.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 18. 83 01:22:12 24:50 (43%) 161 78.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 11. 90 00:19:14 04:05 (26%) 244 62.
11 čt 18. 9. Hostivař 244 69.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 244 71.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 244 76.
14 čt 16. 10. Klánovice 244 76.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 12. 89 00:40:25 07:44 (23%) 89 45.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 89 73.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 89 78.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 89 88.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 89 98.
7 čt 13. 6. Klánovice 89 107.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 15. 86 175 78.
9 st 26. 6. Káraný 175 81.
10 čt 5. 9. Radotín 175 87.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 175 90.
12 čt 19. 9. Krčák 175 94.
13 st 25. 9. Čimice 175 98.
14 čt 3. 10. Novodvorská 175 99.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 26. 75 01:00:55 14:20 (30%) 75 75.
4 st 25. 4. Modřany 75 95.
5 čt 3. 5. Mníšek 75 115.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 75 135–136.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 75 143–144.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 75 153–154.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 75 167–168.
10 út 12. 6. Káraný 75 168–169.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 75 175–176.
12 st 8. 8. Řepy 75 181–182.
13 st 5. 9. Klánovice 75 192–194.
14 st 12. 9. Chabry 75 194–197.
15 st 19. 9. Hostivař 19. 82 01:00:26 13:38 (29%) 157 105.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 157 109.
17 st 3. 10. Záběhlice 53. 48 00:41:38 20:39 (98%) 205 94.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 21. 30 01:10:17 19:14 (37%) 30 24.
2 st 27. 4. Hodkovičky 44. 7 01:08:12 27:35 (67%) 37 32.
3 st 4. 5. Březová 37 41.
4 st 11. 5. Počernice 37 52.
5 st 18. 5. Ladronka 37 60.
6 čt 26. 5. Motol 37 68.
7 st 1. 6. Komořany 37 70.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 37 78.
9 út 14. 6. Kladno 37 82.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 37 88.
11 st 14. 9. Chabry 37 96.
12 st 21. 9. Klánovice 37 101.
13 st 28. 9. Chodov 43. 8 00:18:42 04:04 (27%) 45 92.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 18. 33 00:56:31 10:49 (23%) 33 18.
2 st 28. 4. Říčany 20. 31 01:34:11 21:41 (29%) 64 10.
3 st 12. 5. Zbraslav 64 18.
4 st 19. 5. Ladronka 64 30.
5 čt 10. 6. Kamýk 64 33.
6 út 15. 6. Kejkol 64 38.
7 út 22. 6. Lhotka 24. 27 00:52:39 13:05 (33%) 91 35.
8 st 18. 8. Juliána 91 40.
9 st 25. 8. Hanspaulka 91 42.
10 st 1. 9. Jezírko 91 46.
11 út 7. 9. Hostivař 91 50.
12 út 14. 9. Valy 91 51.
13 st 22. 9. Prokopáč 91 51.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 18. 71 01:10:52 15:46 (28%) 71 19.
2 st 24. 6. Ďábličák 71 29.
3 st 15. 7. Halouny 71 38.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 71 43.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 71 50.
6 st 2. 9. Hostivař 71 57.
7 st 9. 9. Klánovice 71 61.
8 st 16. 9. Káraný 71 72.