Blouďas

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 4 (18) 342 b 70.
2016 5 (15) 451 b 56.
2015 12 (20) 1049 b 30.
2014 8 (14) 721 b 22.
2013 9 (14) 821 b 20.
2012 8 (17) 732 b 31.
2011 7 (13) 317 b 16.
2010 7 (13) 250 b 18.
2009 4 (8) 210 b 24.
Celkem 64 0 (132)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov 18. 83 01:12:19 13:26 (22%) 83 115.
9 čt 7. 6. Juliána 19. 82 00:58:07 11:38 (25%) 165 83.
10 čt 14. 6. Točná 165 88.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 165 93.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 12. 89 00:49:26 07:04 (16%) 254 71.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 13. 88 01:28:40 24:00 (37%) 342 63.
14 čt 20. 9. Klánovice 342 65.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 342 66.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 342 67.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 342 70.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 342 70.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 9. 92 00:38:49 06:18 (19%) 92 12.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 92 51.
3 čt 5. 5. Bohnice 92 69.
4 čt 12. 5. Křeslice 92 86.
5 čt 19. 5. Novodvorská 14. 87 00:33:38 07:21 (27%) 179 58.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 10. 91 00:45:43 08:25 (22%) 270 39.
7 čt 2. 6. Ďáblice 8. 93 00:36:55 05:41 (18%) 363 31.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 363 35.
9 čt 16. 6. Valy 363 46.
10 út 21. 6. Čelákovice 363 51.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 363 55.
12 čt 22. 9. Klíčov 13. 88 00:33:45 07:05 (26%) 451 49.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 451 49.
14 st 5. 10. Malešice 451 52.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 451 56.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 5. 96 00:47:57 05:01 (11%) 96 9.
2 čt 23. 4. Juliána 96 47.
3 st 29. 4. PrÚjezd 35. 66 01:00:17 16:22 (37%) 162 35.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 26. 75 00:52:07 12:55 (32%) 237 27.
5 čt 14. 5. Zátiší 14. 87 00:47:30 13:21 (39%) 324 18.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 324 30.
7 čt 28. 5. Babický muničák 21. 80 00:56:45 14:45 (35%) 404 26.
8 čt 4. 6. Říčany 404 29.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 18. 83 00:58:05 16:54 (41%) 487 25.
10 út 16. 6. Valy 5. 96 01:05:16 06:07 (10%) 583 21.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 583 27.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 583 32.
13 čt 3. 9. Uhříněves 583 38.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 583 40.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 9. 92 00:51:11 08:52 (20%) 675 36.
16 ne 20. 9. Krňany 675 40.
17 čt 24. 9. Šeberák 6. 95 00:34:51 04:53 (16%) 770 37.
18 st 30. 9. Motol 12. 89 01:14:55 17:07 (29%) 859 33.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 8. 93 00:44:54 08:33 (23%) 952 32.
20 st 14. 10. Jižní město 4. 97 00:26:20 02:06 (8%) 1049 30.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 2. 99 00:35:20 04:57 (16%) 99 5.
2 čt 15. 5. memoriál APM 11. 90 00:47:44 09:07 (23%) 189 8.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 8. 93 01:02:12 09:36 (18%) 282 4.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 4. 97 01:07:17 03:43 (5%) 379 4.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 41. 60 00:40:38 12:24 (43%) 379 5.
6 čt 12. 6. Čelákovice 439 12.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 439 19.
8 čt 26. 6. Hostavice 439 27.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 439 29.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 439 33.
11 čt 18. 9. Hostivař 7. 94 00:51:39 07:26 (16%) 533 27.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 533 32.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 6. 95 00:53:31 04:43 (9%) 628 28.
14 čt 16. 10. Klánovice 8. 93 00:45:29 08:04 (21%) 721 22.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 20. 81 00:43:30 10:49 (33%) 81 54.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 10. 91 01:11:49 11:03 (18%) 172 23.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 10. 91 23:15:00 871:00 (166%) 263 14.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 12. 89 00:45:05 07:40 (20%) 352 8.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 352 19.
7 čt 13. 6. Klánovice 9. 92 00:58:17 09:36 (19%) 444 17.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 444 24.
9 st 26. 6. Káraný 444 31.
10 čt 5. 9. Radotín 3. 98 16:30:00 77:00 (8%) 542 23.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 2. 99 00:50:08 04:13 (9%) 641 21.
12 čt 19. 9. Krčák 641 23.
13 st 25. 9. Čimice 14. 87 728 22.
14 čt 3. 10. Novodvorská 8. 93 00:33:57 06:22 (23%) 821 20.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany 11. 90 01:06:22 09:02 (15%) 90 83.
5 čt 3. 5. Mníšek 90 92–93.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 90 107–108.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 7. 94 00:54:12 08:11 (17%) 184 54.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 184 61.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 11. 90 01:06:50 09:33 (16%) 274 42.
10 út 12. 6. Káraný 274 49.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 12. 89 00:44:19 06:00 (15%) 363 42.
12 st 8. 8. Řepy 17. 84 00:32:04 08:58 (38%) 447 33.
13 st 5. 9. Klánovice 6. 95 01:17:04 08:02 (11%) 542 31.
14 st 12. 9. Chabry 542 36.
15 st 19. 9. Hostivař 5. 96 00:53:24 06:36 (14%) 638 30.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 7. 94 00:49:58 03:57 (8%) 732 29.
17 st 3. 10. Záběhlice 732 31.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 13. 38 00:48:55 08:18 (20%) 38 30.
3 st 4. 5. Březová 2. 49 00:53:00 03:00 (6%) 87 14.
4 st 11. 5. Počernice 2. 49 00:57:10 04:41 (8%) 136 9.
5 st 18. 5. Ladronka 5. 46 182 7.
6 čt 26. 5. Motol 182 11.
7 st 1. 6. Komořany 182 16.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 182 18.
9 út 14. 6. Kladno 11. 40 01:41:28 13:50 (15%) 222 15.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 222 20.
11 st 14. 9. Chabry 3. 49 01:22:13 -4:44 (-4%) 271 16.
12 st 21. 9. Klánovice 5. 46 00:55:39 02:15 (4%) 317 14.
13 st 28. 9. Chodov 317 16.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 21. 30 00:58:30 12:48 (28%) 30 21.
2 st 28. 4. Říčany 30 39–40.
3 st 12. 5. Zbraslav 30 52–53.
4 st 19. 5. Ladronka 7. 44 01:13:18 12:18 (20%) 74 26.
5 čt 10. 6. Kamýk 26. 25 00:47:40 19:13 (67%) 99 22.
6 út 15. 6. Kejkol 99 27.
7 út 22. 6. Lhotka 99 31.
8 st 18. 8. Juliána 99 34.
9 st 25. 8. Hanspaulka 13. 38 00:38:54 07:32 (24%) 137 29.
10 st 1. 9. Jezírko 3. 48 01:03:10 03:30 (5%) 185 19.
11 út 7. 9. Hostivař 185 20.
12 út 14. 9. Valy 2. 49 01:03:23 03:48 (6%) 234 17.
13 st 22. 9. Prokopáč 35. 16 01:35:09 35:17 (58%) 250 18.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny 23. 50 02:16:43 45:34 (49%) 50 54.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 7. 41 00:37:36 05:33 (17%) 91 35.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 19. 36 00:39:25 08:28 (27%) 127 27.
6 st 2. 9. Hostivař 8. 83 01:56:10 16:45 (16%) 210 14.
7 st 9. 9. Klánovice 210 18.
8 st 16. 9. Káraný 210 24.