Čenda Wallisch

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (2) 0 b 105–107.
2018 8 (18) 620 b 47.
2017 6 1 (14) 501 b 45.
2016 13 1 (15) 1055 b 8.
2015 16 1 (20) 1413 b 14.
2014 10 1 (14) 954 b 13.
2013 11 (14) 954 b 14.
2012 14 1 (17) 1287 b 8.
2011 12 1 (13) 535 b 2.
2010 12 (13) 417 b 6.
2009 7 (8) 472 b 1.
Celkem 109 7 (148)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Hostivice-Chýně
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky (pořadatel)
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov 33. 68 01:20:26 21:33 (36%) 68 133–135.
9 čt 7. 6. Juliána 26. 75 00:59:28 12:59 (27%) 143 93.
10 čt 14. 6. Točná 143 94.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 143 98.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 29. 72 01:00:23 18:01 (42%) 215 79.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 14. 87 01:29:00 24:20 (37%) 302 68.
14 čt 20. 9. Klánovice 23. 78 01:08:17 16:10 (31%) 380 59.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 15. 86 00:38:51 05:21 (15%) 466 53.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 33. 68 00:28:08 11:34 (69%) 534 51.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 15. 86 06:12:30 98:35 (35%) 620 45.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 620 47.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 30. 71 00:51:41 14:52 (40%) 71 31.
2 čt 11. 5. Čimičák (pořadatel) 100 171 11.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 171 29.
4 čt 25. 5. Kosoř 75. 26 00:46:07 -20:11 (-31%) 197 35.
5 čt 1. 6. Točná 197 43.
6 čt 8. 6. Lipence 27. 74 00:46:25 11:54 (34%) 271 36.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 271 44.
8 čt 22. 6. Zvole 271 55.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 271 58.
10 čt 7. 9. Hostivice 271 64.
11 čt 14. 9. Hostivař 271 68.
12 čt 21. 9. Zátiší 20. 81 00:58:36 16:59 (40%) 352 59.
13 čt 5. 10. Dobeška 30. 71 00:34:40 09:34 (38%) 423 50.
14 čt 12. 10. Ořechovka 23. 78 00:47:09 15:36 (49%) 501 45.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 16. 85 00:40:06 07:35 (23%) 85 19.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 10. 91 00:48:53 09:24 (23%) 176 9.
3 čt 5. 5. Bohnice (pořadatel) 100 276 4.
4 čt 12. 5. Křeslice 15. 86 00:40:31 07:09 (21%) 362 6.
5 čt 19. 5. Novodvorská 21. 80 00:35:03 08:46 (33%) 362 10.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 15. 86 00:47:27 10:09 (27%) 448 8.
7 čt 2. 6. Ďáblice 11. 90 00:38:20 07:06 (22%) 538 7.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 21. 80 00:55:25 14:42 (36%) 538 9.
9 čt 16. 6. Valy 23. 78 01:11:13 22:57 (47%) 618 8.
10 út 21. 6. Čelákovice 20. 81 00:52:25 13:34 (34%) 699 9.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 13. 88 00:50:32 09:58 (24%) 787 9.
12 čt 22. 9. Klíčov 17. 84 00:34:54 08:14 (30%) 871 7.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 951 8.
14 st 5. 10. Malešice 5. 96 00:29:35 04:50 (19%) 1047 7.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 13. 88 00:26:20 06:35 (33%) 1055 8.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 28. 73 01:00:03 17:07 (39%) 73 32–33.
2 čt 23. 4. Juliána 25. 76 00:48:10 11:26 (31%) 149 21.
3 st 29. 4. PrÚjezd 28. 73 00:57:02 13:07 (29%) 222 17.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky (pořadatel) 100 322 14.
5 čt 14. 5. Zátiší 11. 90 00:46:13 12:04 (35%) 339 14.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 17. 84 01:06:58 11:28 (20%) 423 14.
7 čt 28. 5. Babický muničák 18. 83 00:54:14 12:14 (29%) 506 13.
8 čt 4. 6. Říčany 19. 82 00:40:22 07:49 (24%) 515 15.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 12. 89 00:55:03 13:52 (33%) 604 11.
10 út 16. 6. Valy 26. 75 01:21:10 22:01 (37%) 679 15.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 18. 83 01:02:26 16:16 (35%) 762 14.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 835 14.
13 čt 3. 9. Uhříněves 908 14.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 14. 87 01:18:30 16:33 (26%) 995 14.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 24. 77 01:01:51 19:32 (46%) 999 16.
16 ne 20. 9. Krňany 1072 16.
17 čt 24. 9. Šeberák 21. 80 00:39:44 09:46 (32%) 1152 15.
18 st 30. 9. Motol 16. 85 01:21:23 23:35 (40%) 1237 15.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 13. 88 00:48:40 12:19 (33%) 1325 14.
20 st 14. 10. Jižní město 13. 88 00:31:16 07:02 (29%) 1413 14.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 16. 85 00:39:25 09:02 (29%) 85 19.
2 čt 15. 5. memoriál APM 10. 91 00:47:37 09:00 (23%) 176 11.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 10. 91 01:02:36 10:00 (19%) 267 9.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky (pořadatel) 100 367 6.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 36. 65 00:39:08 10:54 (38%) 367 9.
6 čt 12. 6. Čelákovice 7. 94 00:48:33 05:43 (13%) 461 7.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 14. 87 01:08:45 14:34 (26%) 548 6.
8 čt 26. 6. Hostavice 613 11.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 16. 85 01:20:38 23:16 (40%) 700 10.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 14. 87 00:19:44 04:35 (30%) 720 9.
11 čt 18. 9. Hostivař 785 11.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 20. 81 00:59:48 15:16 (34%) 866 11.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 866 13.
14 čt 16. 10. Klánovice 13. 88 00:47:45 10:20 (27%) 954 13.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 24. 77 77 26.
2 čt 18. 4. Milíčák 33. 68 00:47:20 14:39 (44%) 145 19.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 145 38.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 11. 90 23:32:00 888:00 (169%) 235 23.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 235 33.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 25. 76 00:35:42 07:02 (24%) 311 24.
7 čt 13. 6. Klánovice 12. 89 01:01:55 13:14 (27%) 400 22.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 8. 93 493 18.
9 st 26. 6. Káraný 8. 93 01:07:09 11:14 (20%) 586 15.
10 čt 5. 9. Radotín 7. 94 00:18:00 -895:00 (-99%) 680 13.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 680 16.
12 čt 19. 9. Krčák 12. 89 00:48:30 06:54 (16%) 769 16.
13 st 25. 9. Čimice 7. 94 863 16.
14 čt 3. 10. Novodvorská 10. 91 00:36:03 08:28 (30%) 954 14.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 19. 82 82 23.
2 st 11. 4. Hlubočepy 5. 96 00:54:54 03:44 (7%) 178 6.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 7. 94 00:50:40 04:05 (8%) 272 4.
4 st 25. 4. Modřany 7. 94 01:04:33 07:13 (12%) 366 4.
5 čt 3. 5. Mníšek 33. 68 434 4.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 434 6.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 20. 81 01:06:20 20:19 (44%) 515 6.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 8. 93 09:18:00 438:00 (365%) 608 5.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 13. 88 01:07:16 09:59 (17%) 696 5.
10 út 12. 6. Káraný 8. 93 00:59:59 04:54 (8%) 789 4.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 15. 86 00:45:40 07:21 (19%) 875 5.
12 st 8. 8. Řepy 23. 78 00:33:24 10:18 (44%) 953 4.
13 st 5. 9. Klánovice 7. 94 01:17:44 08:42 (12%) 1047 4.
14 st 12. 9. Chabry (pořadatel) 100 1147 4.
15 st 19. 9. Hostivař 35. 66 01:09:30 22:42 (48%) 1213 3.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 1213 7.
17 st 3. 10. Záběhlice 27. 74 00:29:26 08:27 (40%) 1287 8.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 13. 38 01:06:13 15:10 (29%) 38 16.
2 st 27. 4. Hodkovičky 11. 40 00:46:55 06:18 (15%) 78 10.
3 st 4. 5. Březová 6. 45 00:58:00 08:00 (16%) 123 5.
4 st 11. 5. Počernice 10. 41 01:03:36 11:07 (21%) 164 2.
5 st 18. 5. Ladronka 20. 31 195 3.
6 čt 26. 5. Motol 6. 45 01:53:12 15:22 (15%) 240 3.
7 st 1. 6. Komořany 4. 47 01:37:09 14:15 (17%) 287 2.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 4. 47 06:04:00 173:00 (90%) 334 2.
9 út 14. 6. Kladno 17. 34 01:46:40 19:02 (21%) 368 2.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 6. 45 00:56:26 03:48 (7%) 413 2.
11 st 14. 9. Chabry (pořadatel) 50 463 2.
12 st 21. 9. Klánovice 21. 30 01:10:35 17:11 (32%) 493 2.
13 st 28. 9. Chodov 9. 42 00:16:46 02:08 (14%) 535 2.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 19. 32 00:57:47 12:05 (26%) 32 19.
2 st 28. 4. Říčany 29. 22 01:43:50 31:20 (43%) 54 15.
3 st 12. 5. Zbraslav 54 26.
4 st 19. 5. Ladronka 15. 36 01:20:37 19:37 (32%) 90 18.
5 čt 10. 6. Kamýk 22. 29 00:44:44 16:17 (57%) 119 15.
6 út 15. 6. Kejkol 10. 41 01:10:24 12:47 (22%) 160 11.
7 út 22. 6. Lhotka 19. 32 00:49:37 10:03 (25%) 192 9.
8 st 18. 8. Juliána 6. 40 02:03:07 13:32 (12%) 232 7.
9 st 25. 8. Hanspaulka 10. 41 00:36:24 05:02 (16%) 273 8.
10 st 1. 9. Jezírko 11. 40 01:13:52 14:12 (23%) 313 5.
11 út 7. 9. Hostivař 14. 37 00:53:26 11:57 (28%) 350 5.
12 út 14. 9. Valy 5. 46 01:10:49 11:14 (18%) 396 5.
13 st 22. 9. Prokopáč 30. 21 01:30:46 30:54 (51%) 417 6.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 13. 82 01:05:05 09:59 (18%) 82 14.
2 st 24. 6. Ďábličák 5. 85 00:51:14 06:34 (14%) 167 5.
3 st 15. 7. Halouny 15. 61 02:06:29 35:20 (38%) 228 4.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 6. 43 00:36:48 04:45 (14%) 271 1.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 10. 42 00:36:09 05:12 (16%) 313 1.
6 st 2. 9. Hostivař 12. 75 02:04:40 25:15 (25%) 388 1.
7 st 9. 9. Klánovice 388 2.
8 st 16. 9. Káraný 10. 84 00:47:50 06:27 (15%) 472 1.