Dana Rypáčková

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 17 1 (18) 1022 b 20. (3.)
2018 6 (18) 362 b 65. (14.)
2017 4 (14) 202 b 98. (22.)
2016 2 (15) 81 b 162. (39.)
2015 4 (20) 209 b 108. (28.)
2013 1 (14) 46 b 199–200. (51.)
2012 2 (17) 102 b 137. (35.)
2011 2 (13) 40 b 100. (20.)
Celkem 38 1 (129)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 24. (5.) 77 01:48:50 37:40 (52%) 77 26. (5.)
2 čt 11. 4. Veleslavín 32. (4.) 69 01:06:13 23:07 (53%) 146 15. (4.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 78. (13.) 23 01:15:29 25:41 (51%) 146 26. (6.)
4 st 1. 5. Čelákovice 83. (17.) 18 00:47:29 09:48 (26%) 169 37. (5.)
5 čt 9. 5. Hostivař 31. (2.) 70 00:39:40 12:18 (44%) 239 30. (4.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 61. (11.) 40 01:01:05 21:08 (52%) 256 31. (5.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 26. (2.) 75 01:05:23 15:10 (30%) 331 27. (3.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 42. (5.) 59 01:10:28 26:21 (59%) 390 28. (3.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 23. (2.) 78 01:40:58 37:17 (58%) 468 25. (3.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 37. (5.) 64 00:54:21 22:25 (70%) 532 23. (3.)
11 čt 20. 6. Sedlec 39. (6.) 62 01:51:19 61:53 (125%) 554 25. (3.)
12 čt 27. 6. Dubeč 45. (9.) 56 01:29:57 43:11 (92%) 610 26. (4.)
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 24. (3.) 77 00:44:57 14:18 (46%) 687 24. (3.)
14 čt 12. 9. Krčák 38. (6.) 63 01:15:40 33:49 (80%) 750 23. (3.)
15 čt 19. 9. Kolovraty 25. (5.) 76 01:06:45 21:40 (48%) 826 22. (3.)
16 čt 26. 9. Vítkov 34. (6.) 67 00:54:49 22:46 (71%) 837 25. (3.)
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) (pořadatel) 100 937 20. (3.)
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 16. (1.) 85 00:52:40 17:10 (48%) 1022 20. (3.)
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně 36. (7.) 65 01:10:45 25:45 (57%) 65 123–125. (27.)
7 čt 24. 5. Děvín 41. (9.) 60 01:28:19 40:24 (84%) 125 90. (23.)
8 čt 31. 5. Struhařov 125 94. (24.)
9 čt 7. 6. Juliána 125 102. (26.)
10 čt 14. 6. Točná 125 107. (28.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 125 110. (30.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 47. (6.) 54 01:11:55 29:33 (69%) 179 92. (22.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 53. (12.) 48 01:22:40 18:00 (27%) 227 80. (18.)
14 čt 20. 9. Klánovice 42. (7.) 59 01:20:23 28:16 (54%) 286 72. (16.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 286 73. (16.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 286 73. (16.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 25. (5.) 76 07:15:58 162:03 (59%) 362 64. (13.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 362 65. (14.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 49. (2.) 52 00:59:40 22:51 (62%) 52 50. (3.)
2 čt 11. 5. Čimičák 40. (4.) 61 00:37:29 13:05 (53%) 113 29. (3.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 113 52. (9.)
4 čt 25. 5. Kosoř 69. (17.) 32 01:04:30 -2:34 (-3%) 145 55. (9.)
5 čt 1. 6. Točná 145 69. (13.)
6 čt 8. 6. Lipence 145 82. (17.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 145 88. (19.)
8 čt 22. 6. Zvole 145 91. (20.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 145 93. (20.)
10 čt 7. 9. Hostivice 44. (8.) 57 00:50:00 18:04 (56%) 202 82. (18.)
11 čt 14. 9. Hostivař 202 85. (19.)
12 čt 21. 9. Zátiší 202 89. (19.)
13 čt 5. 10. Dobeška 202 92. (21.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 202 98. (22.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice 83. (21.) 18 18 173. (47.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 18 186. (48.)
9 čt 16. 6. Valy 18 196. (50.)
10 út 21. 6. Čelákovice 18 204. (51.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 18 216. (56.)
12 čt 22. 9. Klíčov 38. (4.) 63 00:48:07 21:27 (80%) 81 145. (35.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 81 152. (36.)
14 st 5. 10. Malešice 81 160. (38.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 81 162. (39.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd 64. (10.) 37 01:28:03 44:08 (100%) 37 111. (26.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 37 125. (30.)
5 čt 14. 5. Zátiší 37 133. (35.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 37 139. (35.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 37 146. (37.)
8 čt 4. 6. Říčany 37 155. (37.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 37 167. (41.)
10 út 16. 6. Valy 37 173–174. (42.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 37 178–179. (42.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 37 180–181. (44.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 41. (6.) 60 00:48:29 18:47 (63%) 97 123. (28.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 97 126. (28.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 44. (8.) 57 01:14:42 32:23 (76%) 154 110. (21.)
16 ne 20. 9. Krňany 46. (9.) 55 01:04:58 29:07 (81%) 209 100. (21.)
17 čt 24. 9. Šeberák 209 103. (23.)
18 st 30. 9. Motol 209 105. (25.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 209 106. (26.)
20 st 14. 10. Jižní město 209 108. (28.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 55. (7.) 46 00:56:25 23:44 (72%) 46 93–94. (23.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 46 112. (26.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 46 124. (32.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 46 140. (34.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 46 155. (38.)
7 čt 13. 6. Klánovice 46 162–163. (43.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 46 167–168. (44.)
9 st 26. 6. Káraný 46 169–170. (44.)
10 čt 5. 9. Radotín 46 176–177. (48.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 46 182–183. (48.)
12 čt 19. 9. Krčák 46 185–186. (48.)
13 st 25. 9. Čimice 46 193–194. (49.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 46 199–200. (51.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany 38. (7.) 63 01:26:24 29:04 (50%) 63 111. (30.)
5 čt 3. 5. Mníšek 63 135–136. (33–34.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 63 162–164. (35–36.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 63 170–172. (37–38.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 63 183–185. (37–38.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 63 198–201. (39–40.)
10 út 12. 6. Káraný 63 198–201. (39–40.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 63 205–208. (42–43.)
12 st 8. 8. Řepy 63 211–215. (42–44.)
13 st 5. 9. Klánovice 62. (13.) 39 01:47:20 38:18 (55%) 102 122. (31.)
14 st 12. 9. Chabry 102 126. (32.)
15 st 19. 9. Hostivař 102 131. (33.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 102 136. (34.)
17 st 3. 10. Záběhlice 102 137. (35.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol
7 st 1. 6. Komořany
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy
9 út 14. 6. Kladno
10 st 27. 7. Hrdlořezy 30. (4.) 21 01:24:49 32:11 (61%) 21 127. (24.)
11 st 14. 9. Chabry 32. (6.) 19 01:29:14 03:45 (4%) 40 90. (16.)
12 st 21. 9. Klánovice 40 95. (19.)
13 st 28. 9. Chodov 40 100. (20.)