Daniel Čermák

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 8 (12) 464 b 37.
2018 4 (18) 229 b 92.
2017 10 1 (14) 724 b 29.
2016 14 1 (15) 904 b 21.
2015 14 1 (20) 1004 b 31.
2014 12 1 (14) 935 b 14.
2013 10 2 (14) 871 b 17.
2012 15 (17) 920 b 22.
2011 11 (13) 208 b 24.
2010 2 (13) 15 b 150.
Celkem 100 6 (150)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 47. 54 01:12:57 29:51 (69%) 54 79.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 45. 56 01:18:34 28:46 (57%) 110 42.
4 st 1. 5. Čelákovice 86. 15 00:52:31 14:50 (39%) 125 57.
5 čt 9. 5. Hostivař 125 69.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 43. 58 01:01:30 21:33 (53%) 183 59.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 52. 49 01:22:12 31:59 (63%) 232 51.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 232 59.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 232 61.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 27. 74 00:49:28 17:32 (54%) 306 51.
11 čt 20. 6. Sedlec 21. 80 01:11:29 22:03 (44%) 386 41.
12 čt 27. 6. Dubeč 23. 78 01:02:43 15:57 (34%) 464 37.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 51. 50 01:12:30 29:30 (68%) 50 115–116.
4 čt 3. 5. Vysočany 50 125.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 46. 55 00:59:08 23:48 (67%) 105 78.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 105 85.
7 čt 24. 5. Děvín 47. 54 01:33:44 45:49 (95%) 159 74.
8 čt 31. 5. Struhařov 31. 70 01:19:17 20:24 (34%) 229 64.
9 čt 7. 6. Juliána 229 69.
10 čt 14. 6. Točná 229 71.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 229 75.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 229 76.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 229 78.
14 čt 20. 9. Klánovice 229 83.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 229 85.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 229 86.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 229 89.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 229 92.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 28. 73 00:51:10 14:21 (38%) 73 29–30.
2 čt 11. 5. Čimičák 34. 67 00:35:22 10:58 (44%) 140 20.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 16. 85 00:37:08 07:27 (25%) 225 14.
4 čt 25. 5. Kosoř 70. 31 01:10:43 04:47 (7%) 256 25.
5 čt 1. 6. Točná 32. 69 01:33:30 34:31 (58%) 294 21.
6 čt 8. 6. Lipence 325 27.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 32. 69 01:13:39 26:14 (55%) 394 26.
8 čt 22. 6. Zvole 394 30.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 15. 100 00:50:57 13:48 (37%) 494 27.
10 čt 7. 9. Hostivice 494 31.
11 čt 14. 9. Hostivař 14. 87 01:00:51 16:19 (36%) 581 27.
12 čt 21. 9. Zátiší 581 31.
13 čt 5. 10. Dobeška 34. 67 00:35:09 10:03 (40%) 648 29.
14 čt 12. 10. Ořechovka 25. 76 00:47:16 15:43 (49%) 724 29.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 48. 53 00:51:22 18:51 (57%) 53 51.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 74. 27 00:07:50 -32:21 (-81%) 80 61.
3 čt 5. 5. Bohnice 42. 59 01:22:04 30:03 (57%) 139 44.
4 čt 12. 5. Křeslice 19. 82 00:42:55 09:33 (28%) 221 31.
5 čt 19. 5. Novodvorská 59. 42 00:46:05 19:48 (75%) 236 35.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj (pořadatel) 100 336 24.
7 čt 2. 6. Ďáblice 43. 58 00:50:04 18:50 (60%) 394 25.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 34. 67 01:02:33 21:50 (53%) 419 27.
9 čt 16. 6. Valy 40. 61 01:19:44 31:28 (65%) 480 26.
10 út 21. 6. Čelákovice 26. 75 00:57:49 18:58 (48%) 555 26.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 14. 87 00:50:33 09:59 (24%) 642 25.
12 čt 22. 9. Klíčov 26. 75 00:38:06 11:26 (42%) 717 22.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 19. 82 01:27:23 18:44 (27%) 799 21.
14 st 5. 10. Malešice 22. 79 00:36:10 11:25 (46%) 878 19.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 22. 79 00:29:15 09:30 (48%) 904 21.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 23. 78 00:59:09 16:13 (37%) 78 27.
2 čt 23. 4. Juliána 36. 65 00:51:40 14:56 (40%) 143 24.
3 st 29. 4. PrÚjezd 37. 64 01:02:23 18:28 (42%) 207 22.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 54. 47 01:05:53 26:41 (68%) 254 24.
5 čt 14. 5. Zátiší 43. 58 00:55:33 21:24 (62%) 265 29.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 54. 47 01:29:57 34:27 (62%) 312 32.
7 čt 28. 5. Babický muničák (pořadatel) 100 412 24.
8 čt 4. 6. Říčany 412 24.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 459 31.
10 út 16. 6. Valy 45. 56 01:35:45 36:36 (61%) 515 30.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 35. 66 01:16:01 29:51 (64%) 581 29.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 581 33.
13 čt 3. 9. Uhříněves 24. 77 00:40:51 11:09 (37%) 658 32.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 28. 73 01:29:26 27:29 (44%) 731 31.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 35. 66 01:07:46 25:27 (60%) 797 28.
16 ne 20. 9. Krňany 32. 69 00:57:46 21:55 (61%) 866 27.
17 čt 24. 9. Šeberák 34. 67 00:42:59 13:01 (43%) 933 28.
18 st 30. 9. Motol 933 29.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 30. 71 00:57:13 20:52 (57%) 1004 29.
20 st 14. 10. Jižní město 1004 31.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 51. 50 00:48:54 18:31 (60%) 50 54.
2 čt 15. 5. memoriál APM 52. 49 00:55:48 17:11 (44%) 99 40.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 30. 71 01:10:37 18:01 (34%) 170 31.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 20. 81 01:35:07 31:33 (49%) 251 23.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 17. 84 00:34:48 06:34 (23%) 286 21.
6 čt 12. 6. Čelákovice 335 26.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 28. 73 01:22:09 27:58 (51%) 408 22.
8 čt 26. 6. Hostavice 13. 88 01:05:49 16:16 (32%) 496 19.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 23. 78 01:29:01 31:39 (55%) 572 17.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 25. 76 00:21:28 06:19 (41%) 601 17.
11 čt 18. 9. Hostivař 20. 81 01:04:42 20:29 (46%) 682 15.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 24. 77 01:03:21 18:49 (42%) 759 14.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 25. 76 01:08:01 19:13 (39%) 835 14.
14 čt 16. 10. Klánovice (pořadatel) 100 935 14.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 45. 56 56 47.
2 čt 18. 4. Milíčák 41. 60 00:49:44 17:03 (52%) 116 26–27.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 35. 66 01:30:32 29:46 (48%) 182 17.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 31. 70 17:19:00 515:00 (98%) 252 18.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 27. 74 00:51:50 14:25 (38%) 270 24.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 30. 71 00:36:51 08:11 (28%) 341 22.
7 čt 13. 6. Klánovice (pořadatel) 100 441 18.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 40. 61 502 17.
9 st 26. 6. Káraný 28. 73 01:22:51 26:56 (48%) 575 18.
10 čt 5. 9. Radotín 575 18.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy (pořadatel) 100 675 17.
12 čt 19. 9. Krčák 731 17.
13 st 25. 9. Čimice 26. 75 806 17.
14 čt 3. 10. Novodvorská 36. 65 00:45:52 18:17 (66%) 871 17.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 41. 60 60 45.
2 st 11. 4. Hlubočepy 60 76–77.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 40. 61 01:13:58 27:23 (58%) 121 42.
4 st 25. 4. Modřany 36. 65 01:24:43 27:23 (47%) 186 32.
5 čt 3. 5. Mníšek 73. 28 214 30.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 97. 4 00:41:55 16:46 (66%) 218 33.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 30. 71 01:12:40 26:39 (57%) 289 30.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 30. 71 23:31:00 1291:00 (1075%) 360 29.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 35. 66 01:23:06 25:49 (45%) 426 26.
10 út 12. 6. Káraný 33. 68 01:20:16 25:11 (45%) 494 25.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 27. 74 00:53:06 14:47 (38%) 568 24.
12 st 8. 8. Řepy 32. 69 00:39:24 16:18 (70%) 637 22.
13 st 5. 9. Klánovice 637 23.
14 st 12. 9. Chabry 36. 65 01:38:50 17:38 (21%) 702 22.
15 st 19. 9. Hostivař 22. 79 01:02:00 15:12 (32%) 781 21.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 39. 62 01:09:24 23:23 (50%) 843 22.
17 st 3. 10. Záběhlice 24. 77 00:28:46 07:47 (37%) 920 22.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 41. 10 01:53:28 62:25 (122%) 10 44.
2 st 27. 4. Hodkovičky 59. 1 01:21:51 41:14 (101%) 11 66.
3 st 4. 5. Březová 11 81.
4 st 11. 5. Počernice 37. 14 01:29:20 36:51 (70%) 25 67.
5 st 18. 5. Ladronka 25 77.
6 čt 26. 5. Motol 30. 21 02:46:05 68:15 (69%) 46 56.
7 st 1. 6. Komořany 35. 16 02:26:09 63:15 (76%) 62 49.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 18. 33 05:37:00 146:00 (76%) 95 39.
9 út 14. 6. Kladno 45. 6 02:21:12 53:34 (61%) 101 39.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 26. 25 01:16:10 23:32 (44%) 126 36.
11 st 14. 9. Chabry 24. 27 01:20:25 -6:56 (-6%) 153 35.
12 st 21. 9. Klánovice 32. 19 01:24:39 31:15 (58%) 172 32.
13 st 28. 9. Chodov 15. 36 00:19:39 05:01 (34%) 208 24.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka
8 st 18. 8. Juliána
9 st 25. 8. Hanspaulka
10 st 1. 9. Jezírko
11 út 7. 9. Hostivař 47. 4 01:44:50 63:21 (152%) 4 163–164.
12 út 14. 9. Valy 4 163–164.
13 st 22. 9. Prokopáč 40. 11 02:15:43 75:51 (126%) 15 150.