Dáša Tučková

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 3 1 (12) 322 b 56. (11.)
2018 4 (18) 245 b 87. (21.)
2017 8 1 (14) 612 b 34. (5.)
2016 9 (15) 564 b 43. (7.)
2015 7 (20) 416 b 74. (15.)
2014 5 (14) 298 b 67. (15.)
2013 1 (14) 50 b 192–194. (47.)
2012 1 (17) 1 b 385–405. (112–124.)
2011 1 (13) 1 b 211–214. (56–57.)
2010 2 (13) 28 b 115. (24.)
Celkem 41 2 (150)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 23. (2.) 78 00:46:24 08:43 (23%) 78 89–90. (15.)
5 čt 9. 5. Hostivař (pořadatel) 100 178 49. (8.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 178 60. (9.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 178 69. (12.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 178 75. (14.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 178 79. (15.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 31. (3.) 70 00:50:31 18:35 (58%) 248 64. (14.)
11 čt 20. 6. Sedlec 248 70. (14.)
12 čt 27. 6. Dubeč 27. (4.) 74 01:04:27 17:41 (37%) 322 56. (11.)
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 53. (7.) 48 01:13:30 30:30 (70%) 48 119–120. (25–26.)
4 čt 3. 5. Vysočany 31. (3.) 70 00:40:03 11:26 (39%) 118 61. (15.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 118 74. (18.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 118 81. (21.)
7 čt 24. 5. Děvín 40. (8.) 61 01:27:49 39:54 (83%) 179 67. (15.)
8 čt 31. 5. Struhařov 35. (5.) 66 01:21:12 22:19 (37%) 245 60. (14.)
9 čt 7. 6. Juliána 245 66. (14.)
10 čt 14. 6. Točná 245 67. (14.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 245 71. (14.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 245 72. (14.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 245 75. (15.)
14 čt 20. 9. Klánovice 245 80. (18.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 245 81. (18.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 245 81. (18.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 245 84. (20.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 245 87. (21.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 47. (8.) 54 00:40:20 15:56 (65%) 54 81–82. (14–15.)
3 čt 18. 5. Horní Počernice 54 102. (23.)
4 čt 25. 5. Kosoř 33. (4.) 68 01:40:46 34:50 (52%) 122 63. (11.)
5 čt 1. 6. Točná 122 82. (18.)
6 čt 8. 6. Lipence 32. (2.) 69 00:47:57 13:26 (38%) 191 62. (12.)
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 42. (9.) 59 01:20:04 32:39 (68%) 250 53. (10.)
8 čt 22. 6. Zvole 250 59. (12.)
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 25. (3.) 76 00:57:22 20:13 (54%) 326 44. (9.)
10 čt 7. 9. Hostivice 38. (4.) 63 00:46:54 14:58 (46%) 389 40. (7.)
11 čt 14. 9. Hostivař (pořadatel) 100 489 35. (5.)
12 čt 21. 9. Zátiší 29. (4.) 72 01:03:20 21:43 (52%) 561 33. (5.)
13 čt 5. 10. Dobeška 50. (8.) 51 00:43:31 18:25 (73%) 612 33. (5.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 612 34. (5.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 33. (2.) 68 00:45:57 13:26 (41%) 68 36. (4.)
2 čt 28. 4. Memoriál APM 68 65. (9.)
3 čt 5. 5. Bohnice 68 89. (13.)
4 čt 12. 5. Křeslice 27. (2.) 74 00:45:15 11:53 (35%) 142 59. (9.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 35. (6.) 66 00:39:23 13:06 (49%) 208 47. (6.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 208 59. (8.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 61. (9.) 40 01:03:53 32:39 (104%) 248 59. (8.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 46. (4.) 55 01:10:14 29:31 (72%) 303 49. (7.)
9 čt 16. 6. Valy 55. (8.) 46 01:33:05 44:49 (92%) 349 51. (7.)
10 út 21. 6. Čelákovice 29. (2.) 72 00:59:46 20:55 (53%) 421 39. (6.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 35. (3.) 66 00:57:12 16:38 (41%) 487 37. (6.)
12 čt 22. 9. Klíčov 487 43. (6.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 487 45. (7.)
14 st 5. 10. Malešice 24. (2.) 77 00:39:05 14:20 (57%) 564 42. (7.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 564 43. (7.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 19. (1.) 82 00:57:19 14:23 (33%) 82 23. (1.)
2 čt 23. 4. Juliána 82 56. (9.)
3 st 29. 4. PrÚjezd 22. (3.) 79 00:55:24 11:29 (26%) 161 38. (3.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 35. (4.) 66 00:55:12 16:00 (40%) 227 31. (2.)
5 čt 14. 5. Zátiší 52. (7.) 49 00:58:37 24:28 (71%) 276 25. (3.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 276 42. (4.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 276 53. (8.)
8 čt 4. 6. Říčany 48. (8.) 53 00:52:22 19:49 (60%) 329 45. (6.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 59. (10.) 42 01:20:03 38:52 (94%) 371 43. (6.)
10 út 16. 6. Valy 371 54. (10.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 56. (10.) 45 01:39:49 53:39 (116%) 416 53. (10.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 416 56. (11.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 416 57. (11.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 416 63. (13.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 416 63. (13.)
16 ne 20. 9. Krňany 416 64. (13.)
17 čt 24. 9. Šeberák 416 70. (15.)
18 st 30. 9. Motol 416 71. (15.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 416 73. (15.)
20 st 14. 10. Jižní město 416 74. (15.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 55. (7.) 46 00:51:04 20:41 (68%) 46 58. (10.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 46 83. (18.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 46 100–101. (21.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 22. (2.) 79 01:38:33 34:59 (55%) 125 59. (12.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 80. (23.) 21 146 63. (13.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 146 68. (14.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 146 72. (15.)
8 čt 26. 6. Hostavice 23. (6.) 78 01:15:57 26:24 (53%) 224 58. (13.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 224 62. (13.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 224 67. (13.)
11 čt 18. 9. Hostivař 224 72. (15.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 224 74. (16.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 27. (3.) 74 01:09:45 20:57 (42%) 298 66. (15.)
14 čt 16. 10. Klánovice 298 67. (15.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 51. (6.) 50 00:53:30 20:49 (63%) 50 89–90. (20–21.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 50 108–109. (23–24.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 50 119–120. (28–29.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 50 136. (31.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 50 150. (35.)
7 čt 13. 6. Klánovice 50 157. (39.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 50 161–162. (40.)
9 st 26. 6. Káraný 50 163–164. (40.)
10 čt 5. 9. Radotín 50 170–171. (44.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 50 176–177. (44.)
12 čt 19. 9. Krčák 50 179–180. (44.)
13 st 25. 9. Čimice 50 187–188. (45.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 50 192–194. (47.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 120. (31.) 1 00:50:44 25:35 (101%) 1 284–304. (83–95.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 1 289–309. (84–96.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 1 304–324. (86–98.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 1 323–343. (90–102.)
10 út 12. 6. Káraný 1 332–352. (95–107.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 1 340–360. (98–110.)
12 st 8. 8. Řepy 1 347–367. (99–111.)
13 st 5. 9. Klánovice 1 367–387. (106–118.)
14 st 12. 9. Chabry 1 371–391. (107–119.)
15 st 19. 9. Hostivař 1 377–397. (110–122.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 1 380–400. (110–122.)
17 st 3. 10. Záběhlice 1 385–405. (112–124.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 60. (12.) 1 01:21:55 41:18 (101%) 1 79. (19.)
3 st 4. 5. Březová 1 90. (22.)
4 st 11. 5. Počernice 1 102. (28.)
5 st 18. 5. Ladronka 1 124–125. (31.)
6 čt 26. 5. Motol 1 142–143. (34.)
7 st 1. 6. Komořany 1 148–149. (38.)
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 1 151–152. (39.)
9 út 14. 6. Kladno 1 173–175. (39.)
10 st 27. 7. Hrdlořezy 1 181–183. (44.)
11 st 14. 9. Chabry 1 190–192. (47.)
12 st 21. 9. Klánovice 1 200–203. (50–51.)
13 st 28. 9. Chodov 1 211–214. (56–57.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk 31. 20 00:56:10 27:43 (97%) 20 77–78. (17.)
6 út 15. 6. Kejkol 20 86–88. (17.)
7 út 22. 6. Lhotka 43. 8 01:06:54 27:20 (69%) 28 82. (17.)
8 st 18. 8. Juliána 28 85. (17.)
9 st 25. 8. Hanspaulka 28 93. (18.)
10 st 1. 9. Jezírko 28 100. (20.)
11 út 7. 9. Hostivař 28 108. (22.)
12 út 14. 9. Valy 28 109. (22.)
13 st 22. 9. Prokopáč 28 115. (24.)