David Náhlovský

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 1 (18) 42 b 250–251.
2017 4 (14) 317 b 65.
2016 1 (15) 55 b 190–193.
2015 5 (20) 354 b 80.
2014 5 (14) 332 b 64.
2013 5 (14) 335 b 68.
2012 7 1 (17) 621 b 40.
2011 6 1 (13) 175 b 31.
2010 5 (13) 152 b 32.
2009 2 (8) 72 b 71.
Celkem 41 2 (146)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 59. 42 01:16:30 33:30 (77%) 42 133–134.
4 čt 3. 5. Vysočany 42 141–142.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 42 147–149.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 42 159–160.
7 čt 24. 5. Děvín 42 166–167.
8 čt 31. 5. Struhařov 42 176–177.
9 čt 7. 6. Juliána 42 185–186.
10 čt 14. 6. Točná 42 195–196.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 42 201–202.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 42 206–207.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 42 211–212.
14 čt 20. 9. Klánovice 42 216–217.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 42 241–242.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 42 246–247.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 42 249–250.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 42 250–251.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 20. 81 00:49:09 12:20 (33%) 81 21.
2 čt 11. 5. Čimičák 81 55.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 81 71.
4 čt 25. 5. Kosoř 19. 82 01:28:09 22:13 (33%) 163 49.
5 čt 1. 6. Točná 163 59.
6 čt 8. 6. Lipence 163 73.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 20. 81 01:05:50 18:25 (38%) 244 56.
8 čt 22. 6. Zvole 244 61.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 244 67.
10 čt 7. 9. Hostivice 28. 73 00:43:35 11:39 (36%) 317 54.
11 čt 14. 9. Hostivař 317 58.
12 čt 21. 9. Zátiší 317 61.
13 čt 5. 10. Dobeška 317 64.
14 čt 12. 10. Ořechovka 317 65.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská 46. 55 00:42:04 15:47 (60%) 55 126–127.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 55 138–140.
7 čt 2. 6. Ďáblice 55 142–144.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 55 153–155.
9 čt 16. 6. Valy 55 156–158.
10 út 21. 6. Čelákovice 55 161–163.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 55 167–169.
12 čt 22. 9. Klíčov 55 170–172.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 55 183–186.
14 st 5. 10. Malešice 55 188–191.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 55 190–193.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána 42. 59 00:54:02 17:18 (47%) 59 74.
3 st 29. 4. PrÚjezd 59 95.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 59 107.
5 čt 14. 5. Zátiší 36. 65 00:54:31 20:22 (59%) 124 82.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 124 90.
7 čt 28. 5. Babický muničák 124 96.
8 čt 4. 6. Říčany 124 99.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 31. 70 01:03:44 22:33 (54%) 194 85.
10 út 16. 6. Valy 194 87.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 194 88.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 194 91.
13 čt 3. 9. Uhříněves 194 94.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 194 96.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 23. 78 01:01:29 19:10 (45%) 272 84.
16 ne 20. 9. Krňany 19. 82 00:50:08 14:17 (39%) 354 76.
17 čt 24. 9. Šeberák 354 76.
18 st 30. 9. Motol 354 78.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 354 80.
20 st 14. 10. Jižní město 354 80.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 24. 77 00:42:10 11:47 (38%) 77 27–28.
2 čt 15. 5. memoriál APM 77 55.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 53. 48 01:22:09 29:33 (56%) 125 50.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 125 60.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 39. 62 00:40:16 12:02 (42%) 187 49–50.
6 čt 12. 6. Čelákovice 187 56–57.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 187 61–62.
8 čt 26. 6. Hostavice 187 66–67.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 28. 73 01:35:54 38:32 (67%) 259 54.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 29. 72 00:22:07 06:58 (45%) 332 50.
11 čt 18. 9. Hostivař 332 53.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 332 58.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 332 62.
14 čt 16. 10. Klánovice 332 64.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 18. 83 83 20.
2 čt 18. 4. Milíčák 27. 74 00:45:25 12:44 (38%) 157 13.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 157 30.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 58. 43 16:05:00 441:00 (84%) 200 34.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 200 44.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 200 55.
7 čt 13. 6. Klánovice 200 59.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 51. 50 250 57.
9 st 26. 6. Káraný 250 63.
10 čt 5. 9. Radotín 250 68.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 250 71.
12 čt 19. 9. Krčák 250 75.
13 st 25. 9. Čimice 250 79.
14 čt 3. 10. Novodvorská 16. 85 00:39:00 11:25 (41%) 335 68.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany 25. 76 01:16:16 18:56 (33%) 76 94.
5 čt 3. 5. Mníšek 66. 35 111 67.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 111 77.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 111 84.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 27. 74 22:19:00 1219:00 (1015%) 185 60.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 27. 74 01:19:11 21:54 (38%) 259 47.
10 út 12. 6. Káraný 259 54.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 17. 84 00:47:36 09:17 (24%) 343 46.
12 st 8. 8. Řepy 11. 90 00:28:39 05:33 (24%) 433 35.
13 st 5. 9. Klánovice 13. 88 01:24:30 15:28 (22%) 521 34.
14 st 12. 9. Chabry (pořadatel) 100 621 28.
15 st 19. 9. Hostivař 621 32.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 621 36.
17 st 3. 10. Záběhlice 621 40.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 37. 14 01:03:32 22:55 (56%) 14 58–59.
3 st 4. 5. Březová 14 73–74.
4 st 11. 5. Počernice 18. 33 01:09:33 17:04 (32%) 47 44.
5 st 18. 5. Ladronka 32. 19 66 37.
6 čt 26. 5. Motol 46. 5 01:34:55 -3:05 (-3%) 71 38.
7 st 1. 6. Komořany 71 45.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 71 50.
9 út 14. 6. Kladno 71 53.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 71 54.
11 st 14. 9. Chabry (pořadatel) 50 121 40.
12 st 21. 9. Klánovice 23. 28 01:12:06 18:42 (35%) 149 38.
13 st 28. 9. Chodov 25. 26 00:25:17 10:39 (72%) 175 31.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav 14. 37 01:28:17 20:44 (30%) 37 41.
4 st 19. 5. Ladronka 37 47.
5 čt 10. 6. Kamýk 37 54–55.
6 út 15. 6. Kejkol 37 59–60.
7 út 22. 6. Lhotka 39. 12 01:01:48 22:14 (56%) 49 50.
8 st 18. 8. Juliána 7. 38 02:11:15 21:40 (19%) 87 43.
9 st 25. 8. Hanspaulka 87 44.
10 st 1. 9. Jezírko 87 48.
11 út 7. 9. Hostivař 19. 32 00:56:10 14:41 (35%) 119 39.
12 út 14. 9. Valy 119 40.
13 st 22. 9. Prokopáč 18. 33 01:16:42 16:50 (28%) 152 32.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 41. 8 00:58:45 26:42 (83%) 8 80.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 8 83.
6 st 2. 9. Hostivař 18. 64 02:15:40 36:15 (36%) 72 56.
7 st 9. 9. Klánovice 72 60.
8 st 16. 9. Káraný 72 71.