David Štěňha

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (12) 28 b 201–202.
2018 3 (18) 113 b 135.
2016 1 (15) 45 b 211–214.
Celkem 5 0 (45)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 73. 28 01:11:33 33:52 (89%) 28 150.
5 čt 9. 5. Hostivař 28 167.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 28 172.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 28 179.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 28 184.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 28 186.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 28 196–197.
11 čt 20. 6. Sedlec 28 196–197.
12 čt 27. 6. Dubeč 28 201–202.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Ďáblice
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. volný termín
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 68. 33 01:19:00 49:10 (164%) 33 71.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 55. 46 00:25:58 -2:58 (-4%) 79 53.
3 čt 26. 4. Krčák 79 76.
4 čt 3. 5. Vysočany 79 95.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 79 102.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 79 109.
7 čt 24. 5. Děvín 79 115.
8 čt 31. 5. Struhařov 79 121.
9 čt 7. 6. Juliána 79 132.
10 čt 14. 6. Točná 79 142.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 79 146.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 67. 34 113 123.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 113 127.
14 čt 20. 9. Klánovice 113 131.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 113 132.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 113 134.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 113 134.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 113 135.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka
9 čt 16. 6. Valy
10 út 21. 6. Čelákovice 56. 45 01:34:37 55:46 (143%) 45 174–176.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 45 180–182.
12 čt 22. 9. Klíčov 45 184–186.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 45 203–206.
14 st 5. 10. Malešice 45 207–210.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 45 211–214.