Divoženka

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2019 9 (12) 378 b 49. (9.)
2018 4 (18) 126 b 130. (33.)
Celkem 13 0 (30)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 31. (7.) 70 02:22:54 71:44 (100%) 70 33. (7.)
2 čt 11. 4. Veleslavín 61. (13.) 40 01:56:52 73:46 (171%) 110 20. (5.)
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 75. (12.) 26 01:54:14 64:26 (129%) 110 41. (7.)
4 st 1. 5. Čelákovice 62. (13.) 39 01:10:36 32:55 (87%) 149 47. (8.)
5 čt 9. 5. Hostivař 75. (14.) 26 01:04:02 36:40 (133%) 175 52. (9.)
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 175 62. (10.)
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 58. (10.) 43 01:44:32 54:19 (108%) 218 55. (10.)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 55. (9.) 46 01:35:36 51:29 (116%) 264 53. (9.)
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 290 50. (9.)
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 65. (12.) 36 01:28:09 56:13 (176%) 326 48. (8.)
11 čt 20. 6. Sedlec 326 53. (10.)
12 čt 27. 6. Dubeč 49. (11.) 52 01:53:32 66:46 (142%) 378 49. (9.)
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 74. (19.) 27 01:27:05 57:15 (191%) 27 77. (22.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 27 120. (31.)
3 čt 26. 4. Krčák 27 147–148. (36.)
4 čt 3. 5. Vysočany 27 158–159. (42.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 27 165–166. (43.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 63. (19.) 38 01:42:48 57:48 (128%) 65 126. (28.)
7 čt 24. 5. Děvín 65 132. (31.)
8 čt 31. 5. Struhařov 65 138. (32.)
9 čt 7. 6. Juliána 79. (24.) 22 00:51:00 04:31 (9%) 87 120. (32.)
10 čt 14. 6. Točná 87 129. (32.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 87 132. (34.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 62. (11.) 39 01:36:08 53:46 (126%) 126 119. (31.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 126 122. (31.)
14 čt 20. 9. Klánovice 126 126. (31.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 126 127. (32.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 126 130. (33.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 126 130. (33.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 126 130. (33.)