Duk

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 3 (18) 296 b 76.
2017 9 (14) 890 b 19.
2016 15 (15) 1195 b 1.
2015 5 (20) 426 b 72.
2014 2 (14) 198 b 86.
2013 3 (14) 296 b 75.
2010 1 (13) 22 b 130.
Celkem 38 0 (108)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná 3. 98 00:59:20 04:35 (8%) 98 116.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 1. 100 01:02:24 198 81.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 198 85.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 198 88.
14 čt 20. 9. Klánovice 198 93.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 198 94.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 198 96.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 198 98.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 3. 98 00:27:31 01:13 (4%) 296 76.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 4. 97 00:38:13 01:24 (3%) 97 5.
2 čt 11. 5. Čimičák 97 35–36.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 1. 100 00:29:41 197 20.
4 čt 25. 5. Kosoř 2. 99 01:07:46 01:50 (2%) 296 13.
5 čt 1. 6. Točná 2. 99 01:01:01 02:02 (3%) 395 3.
6 čt 8. 6. Lipence 2. 99 00:37:20 02:49 (8%) 494 3.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 2. 99 00:48:17 00:52 (1%) 593 3.
8 čt 22. 6. Zvole 593 3.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 593 13.
10 čt 7. 9. Hostivice 593 19.
11 čt 14. 9. Hostivař 593 26.
12 čt 21. 9. Zátiší 2. 99 00:44:31 02:54 (6%) 692 23.
13 čt 5. 10. Dobeška 2. 99 00:25:36 00:30 (1%) 791 21.
14 čt 12. 10. Ořechovka 2. 99 00:32:43 01:10 (3%) 890 19.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 1. 100 00:32:31 100 1.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 1. 100 00:39:29 200 1.
3 čt 5. 5. Bohnice 2. 99 00:52:32 00:31 (0%) 299 1.
4 čt 12. 5. Křeslice 2. 99 00:33:28 00:06 (0%) 398 1.
5 čt 19. 5. Novodvorská 1. 100 00:26:17 399 1.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 3. 98 00:37:51 00:33 (1%) 498 1.
7 čt 2. 6. Ďáblice 2. 99 00:32:03 00:49 (2%) 597 1.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 1. 100 00:40:43 598 1.
9 čt 16. 6. Valy 2. 99 00:51:08 02:52 (5%) 697 1.
10 út 21. 6. Čelákovice 3. 98 00:41:05 02:14 (5%) 796 1.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 1. 100 00:40:34 896 1.
12 čt 22. 9. Klíčov 1. 100 00:26:40 996 1.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 2. 99 01:09:25 00:46 (1%) 1095 1.
14 st 5. 10. Malešice 1. 100 00:24:45 1195 1.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 2. 99 00:20:15 00:30 (2%) 1195 1.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 2. 99 00:43:33 00:37 (1%) 99 6.
2 čt 23. 4. Juliána 99 43.
3 st 29. 4. PrÚjezd 99 63.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 3. 98 00:42:14 03:02 (7%) 197 39.
5 čt 14. 5. Zátiší 197 48.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 2. 99 00:56:15 00:45 (1%) 296 36.
7 čt 28. 5. Babický muničák 296 45.
8 čt 4. 6. Říčany 296 50.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 296 59.
10 út 16. 6. Valy 296 64.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 71. 30 00:33:50 -13:40 (-27%) 326 66.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 1. 100 00:21:33 426 53.
13 čt 3. 9. Uhříněves 426 55.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 426 62.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 426 62.
16 ne 20. 9. Krňany 426 63.
17 čt 24. 9. Šeberák 426 68.
18 st 30. 9. Motol 426 70.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 426 71.
20 st 14. 10. Jižní město 426 72.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint
11 čt 18. 9. Hostivař
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 3. 98 00:50:33 01:45 (3%) 98 136.
14 čt 16. 10. Klánovice 1. 100 00:37:25 198 86.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 1. 100 00:32:41 100 30.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 4. 97 01:02:19 01:33 (2%) 197 13.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 197 36.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 197 46.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 2. 99 00:29:23 00:43 (2%) 296 32.
7 čt 13. 6. Klánovice 296 42.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 296 49.
9 st 26. 6. Káraný 296 52.
10 čt 5. 9. Radotín 296 59.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 296 61.
12 čt 19. 9. Krčák 296 66.
13 st 25. 9. Čimice 296 70.
14 čt 3. 10. Novodvorská 296 75.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka
8 st 18. 8. Juliána
9 st 25. 8. Hanspaulka
10 st 1. 9. Jezírko
11 út 7. 9. Hostivař
12 út 14. 9. Valy
13 st 22. 9. Prokopáč 29. 22 01:25:40 25:48 (43%) 22 130.