Eliška

Jméno Eliška
Eliška Nosálová

Žena?
tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2015 7 (20) 249 b 92. (18.)
2013 2 (14) 72 b 168. (41.)
2012 6 (17) 351 b 67. (18.)
Celkem 15 0 (51)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 74. (19.) 27 01:28:13 45:17 (43%) 27 78. (19.)
2 čt 23. 4. Juliána 76. (13.) 25 01:14:55 38:11 (39%) 52 82. (16.)
3 st 29. 4. PrÚjezd 52 104. (23.)
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 52 116. (25.)
5 čt 14. 5. Zátiší 76. (17.) 25 01:22:38 48:29 (51%) 77 105. (22.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 77 111. (24.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 77 113. (24.)
8 čt 4. 6. Říčany 77 118. (26.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 67. (14.) 34 01:37:40 56:29 (55%) 111 105. (22.)
10 út 16. 6. Valy 111 109. (23.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 63. (15.) 38 01:56:43 70:33 (66%) 149 100. (19.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 149 102. (19.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 149 104. (19.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 149 105. (19.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 61. (17.) 40 01:44:42 62:23 (60%) 189 100. (19.)
16 ne 20. 9. Krňany 189 106. (22.)
17 čt 24. 9. Šeberák 189 109. (24.)
18 st 30. 9. Motol 41. (6.) 60 02:09:14 71:26 (60%) 249 91. (18.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 249 92. (18.)
20 st 14. 10. Jižní město 249 92. (18.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 76. (15.) 25 01:19:20 46:39 (50%) 25 113. (30.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 54. 47 01:54:25 53:39 (44%) 72 86. (15.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 72 94. (18.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 72 103. (20.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 72 119. (24.)
7 čt 13. 6. Klánovice 72 129. (28.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 72 135. (31.)
9 st 26. 6. Káraný 72 137. (31.)
10 čt 5. 9. Radotín 72 142. (33.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 72 147. (33.)
12 čt 19. 9. Krčák 72 150. (35.)
13 st 25. 9. Čimice 72 161. (37.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 72 168. (41.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou
12 st 8. 8. Řepy 38. (4.) 63 00:43:59 20:53 (25%) 63 211–215. (42–44.)
13 st 5. 9. Klánovice 61. (12.) 40 01:47:20 38:18 (29%) 103 121. (30.)
14 st 12. 9. Chabry 20. (3.) 81 01:29:30 08:18 (5%) 184 90. (24.)
15 st 19. 9. Hostivař 48. (11.) 53 01:19:41 32:53 (30%) 237 81. (20.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 49. (10.) 52 01:22:20 36:19 (34%) 289 77. (20.)
17 st 3. 10. Záběhlice 39. (5.) 62 00:34:05 13:06 (16%) 351 67. (18.)