EMBéčko

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2014 1 (14) 0 b 229. (58.)
2013 2 (14) 134 b 116. (29.)
2012 3 (17) 145 b 118. (30.)
2010 5 1 (13) 162 b 31. (4.)
2009 3 (8) 191 b 27. (5.)
Celkem 14 1 (66)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 66.
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint
11 čt 18. 9. Hostivař
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka
14 čt 16. 10. Klánovice
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 36. (9.) 65 65 38. (10.)
2 čt 18. 4. Milíčák 65 72–73. (18.)
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 65 94–95. (20.)
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 65 103–104. (23.)
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 65 115–117. (26.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 65 129–131. (29.)
7 čt 13. 6. Klánovice 65 138–140. (33.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 65 143–145. (36.)
9 st 26. 6. Káraný 65 145–147. (36.)
10 čt 5. 9. Radotín 65 151–153. (39.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 65 157–159. (39.)
12 čt 19. 9. Krčák 65 161–163. (41.)
13 st 25. 9. Čimice 65 173–175. (43.)
14 čt 3. 10. Novodvorská 32. 69 00:44:02 16:27 (59%) 134 116. (29.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 25. (4.) 76 01:00:46 14:11 (30%) 76 74. (16.)
4 st 25. 4. Modřany 86. (26.) 15 01:07:56 10:36 (18%) 91 82. (20.)
5 čt 3. 5. Mníšek 47. (7.) 54 145 56. (16.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 145 63. (16.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 145 71. (18.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 145 80. (19.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 145 84. (20.)
10 út 12. 6. Káraný 145 95. (24.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 145 96. (24.)
12 st 8. 8. Řepy 145 98. (24.)
13 st 5. 9. Klánovice 145 101. (26.)
14 st 12. 9. Chabry 145 106. (28.)
15 st 19. 9. Hostivař 145 110. (29.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 145 116. (30.)
17 st 3. 10. Záběhlice 145 118. (30.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 41. 10 00:41:10 -5:28 (-10%) 10 41. (5.)
2 st 28. 4. Říčany 7. 44 01:22:39 10:09 (14%) 54 14. (1.)
3 st 12. 5. Zbraslav (pořadatel) 0 54 25. (4.)
4 st 19. 5. Ladronka 14. 37 01:20:10 19:10 (31%) 91 17. (4.)
5 čt 10. 6. Kamýk 91 26. (5.)
6 út 15. 6. Kejkol 91 31. (6.)
7 út 22. 6. Lhotka 23. 28 00:52:30 12:56 (32%) 119 27. (6.)
8 st 18. 8. Juliána 119 30. (7.)
9 st 25. 8. Hanspaulka 119 37. (7.)
10 st 1. 9. Jezírko 8. 43 01:12:23 12:43 (21%) 162 25. (4.)
11 út 7. 9. Hostivař 162 28. (4.)
12 út 14. 9. Valy 162 30. (4.)
13 st 22. 9. Prokopáč 162 31. (4.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny 34. 1 1 68. (15.)
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 1 86. (17.)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 1 90. (17.)
6 st 2. 9. Hostivař 1 98. (20.)
7 st 9. 9. Klánovice 1. 100 00:42:50 101 40. (7.)
8 st 16. 9. Káraný 6. 90 00:45:19 03:56 (9%) 191 27. (5.)