evaleva

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2016 1 (15) 9 b 247–249. (69–70.)
2015 1 (20) 100 b 143–146. (35–37.)
2014 7 1 (14) 479 b 46. (9.)
2013 2 1 (14) 166 b 103. (23.)
2012 4 1 (17) 302 b 77. (20.)
2011 1 (13) 12 b 167–171. (44–45.)
Celkem 15 4 (93)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj
7 čt 2. 6. Ďáblice
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 92. (22.) 9 00:52:00 11:17 (27%) 9 192–194. (52–53.)
9 čt 16. 6. Valy 9 201–203. (54–55.)
10 út 21. 6. Čelákovice 9 209–211. (55–56.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 9 221–223. (60–61.)
12 čt 22. 9. Klíčov 9 222–224. (60–61.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 9 241–243. (67–68.)
14 st 5. 10. Malešice 9 243–245. (68–69.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 9 247–249. (69–70.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší (pořadatel) 100 100 92–94. (17–18.)
6 čt 21. 5. Memoriál APM 100 96–99. (20–21.)
7 čt 28. 5. Babický muničák 100 101–104. (21–22.)
8 čt 4. 6. Říčany 100 103–106. (21–22.)
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 100 108–111. (24–25.)
10 út 16. 6. Valy 100 111–114. (24–25.)
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 100 116–119. (26–27.)
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 100 116–119. (26–27.)
13 čt 3. 9. Uhříněves 100 118–121. (26–27.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 100 121–124. (26–27.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 100 129–132. (31–32.)
16 ne 20. 9. Krňany 100 135–137. (32–33.)
17 čt 24. 9. Šeberák 100 139–141. (33–34.)
18 st 30. 9. Motol 100 141–143. (34–35.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 100 141–144. (34–36.)
20 st 14. 10. Jižní město 100 143–146. (35–37.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 70. (13.) 31 01:05:15 34:52 (114%) 31 73. (16.)
2 čt 15. 5. memoriál APM 40. (7.) 61 01:14:11 35:34 (92%) 92 46. (9.)
3 čt 22. 5. Modřanská rokle (pořadatel) 100 192 24. (2.)
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 35. 66 01:21:14 17:40 (27%) 258 19. (2.)
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 56. (13.) 45 00:50:03 21:49 (77%) 272 25. (3.)
6 čt 12. 6. Čelákovice 43. (8.) 58 01:10:48 27:58 (65%) 330 28. (4.)
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 361 30. (5.)
8 čt 26. 6. Hostavice 28. (7.) 73 01:23:40 34:07 (68%) 434 28. (4.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 434 31. (5.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 434 34. (7.)
11 čt 18. 9. Hostivař 56. (13.) 45 01:32:17 48:04 (108%) 479 35. (6.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 479 40. (6.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 479 44. (7.)
14 čt 16. 10. Klánovice 479 46. (9.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 66. (13.) 35 01:19:49 42:24 (113%) 35 157–158. (42–43.)
6 čt 6. 6. Zdiměřice 35 169–170. (46–47.)
7 čt 13. 6. Klánovice 35 179–180. (50–51.)
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 35 184–185. (51–52.)
9 st 26. 6. Káraný 35 184–185. (51–52.)
10 čt 5. 9. Radotín 70. 31 08:42:00 -391:00 (-43%) 66 150. (38.)
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 66 156. (38.)
12 čt 19. 9. Krčák 66 160. (40.)
13 st 25. 9. Čimice 66 172. (42.)
14 čt 3. 10. Novodvorská (pořadatel) 100 166 103. (23.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany (pořadatel) 100 100 63–65. (16.)
5 čt 3. 5. Mníšek 100 72–74. (18.)
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 100 83–85. (19.)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 100 90–92. (22.)
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 100 97–99. (23.)
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 100 104–106. (23.)
10 út 12. 6. Káraný 40. 61 01:29:51 34:46 (63%) 161 88. (21.)
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 51. (13.) 49 01:10:00 31:41 (82%) 210 74. (19.)
12 st 8. 8. Řepy 44. (7.) 57 00:53:17 30:11 (130%) 267 65. (14.)
13 st 5. 9. Klánovice 66. (15.) 35 01:54:32 45:30 (65%) 302 65. (14.)
14 st 12. 9. Chabry 302 69. (16.)
15 st 19. 9. Hostivař 302 71. (17.)
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 302 74. (18.)
17 st 3. 10. Záběhlice 302 77. (20.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol
7 st 1. 6. Komořany
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy
9 út 14. 6. Kladno
10 st 27. 7. Hrdlořezy 39. (11.) 12 01:23:45 31:07 (59%) 12 148–150. (35–36.)
11 st 14. 9. Chabry 12 152–155. (37–38.)
12 st 21. 9. Klánovice 12 154–157. (37–38.)
13 st 28. 9. Chodov 12 167–171. (44–45.)