Filip Hegner

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 1 (2) 1 b 91–104.
2018 11 (18) 893 b 23.
2017 3 (14) 236 b 85.
2016 4 (15) 268 b 84.
2015 1 (20) 66 b 175.
2013 1 (14) 71 b 169–170.
Celkem 21 0 (83)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 62. 1 01:06:37 23:31 (54%) 1 91–104.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Hostivice-Chýně
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 27. 74 01:00:14 17:14 (40%) 74 82–83.
4 čt 3. 5. Vysočany 14. 87 00:34:35 05:58 (20%) 161 46.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 22. 79 00:46:45 11:25 (32%) 240 34.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 240 43.
7 čt 24. 5. Děvín 20. 81 01:04:50 16:55 (35%) 321 34.
8 čt 31. 5. Struhařov 321 38.
9 čt 7. 6. Juliána 13. 88 00:55:38 09:09 (19%) 409 30.
10 čt 14. 6. Točná 33. 68 01:36:35 41:50 (76%) 477 28.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 56. 46 523 29.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 14. 87 00:50:36 08:14 (19%) 610 27.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 610 31.
14 čt 20. 9. Klánovice 5. 96 00:56:52 04:45 (9%) 706 25.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 706 25.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 9. 92 00:20:03 03:29 (21%) 798 25.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 798 25.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 6. 95 00:30:47 04:29 (17%) 893 23.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 19. 82 00:49:00 12:11 (33%) 82 20.
2 čt 11. 5. Čimičák 82 53–54.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 82 70.
4 čt 25. 5. Kosoř 82 90.
5 čt 1. 6. Točná 82 102.
6 čt 8. 6. Lipence 82 108.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 82 112.
8 čt 22. 6. Zvole 82 114.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 82 116.
10 čt 7. 9. Hostivice 82 124.
11 čt 14. 9. Hostivař 82 129.
12 čt 21. 9. Zátiší 27. 74 01:02:03 20:26 (49%) 156 101.
13 čt 5. 10. Dobeška 21. 80 00:31:45 06:39 (26%) 236 82.
14 čt 12. 10. Ořechovka 236 85.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 30. 71 00:45:02 12:31 (38%) 71 33.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 71 64.
3 čt 5. 5. Bohnice 71 85–86.
4 čt 12. 5. Křeslice 43. 58 00:49:40 16:18 (48%) 129 68.
5 čt 19. 5. Novodvorská 41. 60 00:41:08 14:51 (56%) 189 54.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 189 63.
7 čt 2. 6. Ďáblice 189 67.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 189 73.
9 čt 16. 6. Valy 22. 79 01:09:15 20:59 (43%) 268 67.
10 út 21. 6. Čelákovice 268 69.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 268 74.
12 čt 22. 9. Klíčov 268 79.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 268 82.
14 st 5. 10. Malešice 268 83.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 268 84.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy 35. 66 01:30:10 31:01 (52%) 66 144.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 66 146.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 66 148.
13 čt 3. 9. Uhříněves 66 151.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 66 154.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 66 159.
16 ne 20. 9. Krňany 66 164.
17 čt 24. 9. Šeberák 66 171.
18 st 30. 9. Motol 66 173.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 66 174.
20 st 14. 10. Jižní město 66 175.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 30. 71 00:52:05 14:40 (39%) 71 104–106.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 71 120–121.
7 čt 13. 6. Klánovice 71 130–131.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 71 136–137.
9 st 26. 6. Káraný 71 138–139.
10 čt 5. 9. Radotín 71 143–144.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 71 148–149.
12 čt 19. 9. Krčák 71 151–152.
13 st 25. 9. Čimice 71 162–163.
14 čt 3. 10. Novodvorská 71 169–170.