František Havlůj

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 3 3 (12) 368 b 51.
2018 9 5 (18) 695 b 35.
2016 1 (15) 100 b 139–146.
2015 17 3 (20) 1159 b 24.
2014 12 2 (14) 838 b 16.
2013 5 (14) 285 b 77.
Celkem 46 14 (93)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 40. 61 01:09:57 26:51 (62%) 61 69–70.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 57. 44 01:28:19 38:31 (77%) 105 45.
4 st 1. 5. Čelákovice 105 64.
5 čt 9. 5. Hostivař 105 76.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 105 86.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 105 92.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 105 98.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy (pořadatel) 100 205 66.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 205 73.
11 čt 20. 6. Sedlec 38. 63 01:35:40 46:14 (93%) 268 67.
12 čt 27. 6. Dubeč (pořadatel) 100 368 51.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint (pořadatel)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba (pořadatel) 100 100 2–4.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 100 24–25.
3 čt 26. 4. Krčák (pořadatel) 100 200 13.
4 čt 3. 5. Vysočany 58. 43 00:51:50 23:13 (81%) 243 23.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 56. 45 01:06:08 30:48 (87%) 288 21.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 51. 50 01:23:14 38:14 (84%) 338 25.
7 čt 24. 5. Děvín 38. 63 01:22:48 34:53 (72%) 401 26.
8 čt 31. 5. Struhařov 42. 59 01:36:55 38:02 (64%) 417 26.
9 čt 7. 6. Juliána (pořadatel) 0 460 26.
10 čt 14. 6. Točná 39. 62 01:43:36 48:51 (89%) 522 26.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 46. 56 01:59:54 57:30 (92%) 578 25.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 42. 59 01:05:45 23:23 (55%) 637 26.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 43. 58 02:06:00 61:20 (94%) 695 24.
14 čt 20. 9. Klánovice (pořadatel) 0 695 27.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 695 27.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 695 29.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) (pořadatel) 0 695 32.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 695 35.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice (pořadatel) 100 100 2–4.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 100 42–45.
3 čt 5. 5. Bohnice 100 60–65.
4 čt 12. 5. Křeslice 100 77–82.
5 čt 19. 5. Novodvorská 100 89–94.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 100 95–100.
7 čt 2. 6. Ďáblice 100 105–110.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 100 114–119.
9 čt 16. 6. Valy 100 118–123.
10 út 21. 6. Čelákovice 100 123–128.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 100 127–132.
12 čt 22. 9. Klíčov 100 127–132.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 100 132–137.
14 st 5. 10. Malešice 100 138–144.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 100 139–146.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 33. 68 01:02:19 19:23 (45%) 68 37.
2 čt 23. 4. Juliána (pořadatel) 100 168 14.
3 st 29. 4. PrÚjezd 45. 56 01:06:51 22:56 (52%) 224 15.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 50. 51 01:04:55 25:43 (65%) 275 19.
5 čt 14. 5. Zátiší 46. 55 00:56:14 22:05 (64%) 279 23.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 45. 56 01:21:31 26:01 (46%) 335 26.
7 čt 28. 5. Babický muničák 34. 67 01:04:55 22:55 (54%) 402 27.
8 čt 4. 6. Říčany 40. 61 00:50:06 17:33 (53%) 408 26.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 43. 58 01:09:21 28:10 (68%) 466 29.
10 út 16. 6. Valy 46. 55 01:36:35 37:26 (63%) 521 29.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 47. 54 01:23:32 37:22 (80%) 576 30.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 19. 82 00:35:22 13:49 (64%) 658 28.
13 čt 3. 9. Uhříněves (pořadatel) 100 758 22.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 32. 69 01:33:48 31:51 (51%) 827 24.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 47. 54 01:17:32 35:13 (83%) 827 25.
16 ne 20. 9. Krňany 53. 48 01:16:55 41:04 (114%) 881 26.
17 čt 24. 9. Šeberák (pořadatel) 0 935 26.
18 st 30. 9. Motol 27. 74 01:33:53 36:05 (62%) 1009 26.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 25. 76 00:55:50 19:29 (53%) 1085 25.
20 st 14. 10. Jižní město 27. 74 00:38:05 13:51 (57%) 1159 24.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 50. 51 00:48:20 17:57 (59%) 51 53.
2 čt 15. 5. memoriál APM 49. 52 01:51:11 72:34 (187%) 103 37.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 60. 41 01:27:53 35:17 (67%) 144 44.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 19. 82 01:34:58 31:24 (49%) 226 28.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 31. 70 00:38:15 10:01 (35%) 255 32.
6 čt 12. 6. Čelákovice 46. 55 01:12:07 29:17 (68%) 310 32.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka (pořadatel) 100 410 21.
8 čt 26. 6. Hostavice 26. 75 01:19:40 30:07 (60%) 485 22.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 100. 1 543 21.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 43. 58 00:26:13 11:04 (73%) 543 23.
11 čt 18. 9. Hostivař 34. 67 01:13:17 29:04 (65%) 610 21.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka (pořadatel) 100 710 17.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 49. 52 01:41:00 52:12 (106%) 762 17.
14 čt 16. 10. Klánovice 25. 76 01:00:32 23:07 (61%) 838 16.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov)
6 čt 6. 6. Zdiměřice
7 čt 13. 6. Klánovice
8 čt 20. 6. Kavčí Hory
9 st 26. 6. Káraný
10 čt 5. 9. Radotín 46. 55 22:05:00 412:00 (45%) 55 164.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 35. 66 01:36:17 50:22 (109%) 121 106.
12 čt 19. 9. Krčák 45. 56 01:08:48 27:12 (65%) 177 91.
13 st 25. 9. Čimice 46. 55 232 84.
14 čt 3. 10. Novodvorská 48. 53 00:54:14 26:39 (96%) 285 77.