Helena Trčková

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2018 5 (18) 237 b 90. (22.)
2017 1 (14) 54 b 160–162. (41–43.)
2016 2 (15) 101 b 136. (31.)
2015 1 (20) 59 b 183–185. (47.)
2014 1 (14) 43 b 202. (46.)
Celkem 10 0 (81)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 66. (16.) 35 01:11:39 41:49 (140%) 35 69. (18.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 46. (11.) 55 00:47:44 20:44 (76%) 90 38. (11.)
3 čt 26. 4. Krčák 64. (11.) 37 01:28:33 45:33 (105%) 127 40. (8.)
4 čt 3. 5. Vysočany 127 59. (13.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 127 69. (15.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 127 78. (19.)
7 čt 24. 5. Děvín 127 86. (20.)
8 čt 31. 5. Struhařov 127 90. (21.)
9 čt 7. 6. Juliána 46. (7.) 55 01:11:19 24:50 (53%) 182 77. (18.)
10 čt 14. 6. Točná 182 82. (19.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 182 87. (20.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 182 90. (21.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 182 95. (22.)
14 čt 20. 9. Klánovice 46. (10.) 55 01:23:47 31:40 (60%) 237 82. (19.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 237 84. (20.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 237 84. (20.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 237 87. (21.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 237 90. (22.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany
8 čt 22. 6. Zvole
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky
10 čt 7. 9. Hostivice
11 čt 14. 9. Hostivař
12 čt 21. 9. Zátiší 47. (10.) 54 01:14:52 33:15 (79%) 54 155–156. (39–40.)
13 čt 5. 10. Dobeška 54 156–157. (39–40.)
14 čt 12. 10. Ořechovka 54 160–162. (41–43.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 49. (6.) 52 01:05:19 28:01 (75%) 52 143. (32.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 52. (4.) 49 00:55:40 24:26 (78%) 101 102. (25.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 101 110. (26.)
9 čt 16. 6. Valy 101 115. (27.)
10 út 21. 6. Čelákovice 101 120. (29.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 101 124. (30.)
12 čt 22. 9. Klíčov 101 124. (30.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 101 129. (30.)
14 st 5. 10. Malešice 101 135. (30.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 101 136. (31.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race
13 čt 3. 9. Uhříněves 42. (7.) 59 00:48:45 19:03 (64%) 59 160. (39.)
14 út 8. 9. Lipenecké louky 59 163. (39.)
15 st 16. 9. Osamělá blecha 59 167–168. (41.)
16 ne 20. 9. Krňany 59 172–173. (42.)
17 čt 24. 9. Šeberák 59 178–179. (43.)
18 st 30. 9. Motol 59 181–183. (45.)
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 59 182–184. (46.)
20 st 14. 10. Jižní město 59 183–185. (47.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 58. (13.) 43 01:54:23 60:12 (111%) 43 144. (34.)
8 čt 26. 6. Hostavice 43 147. (34.)
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 43 167. (41.)
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 43 173. (42.)
11 čt 18. 9. Hostivař 43 182. (44.)
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 43 187. (45.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 43 196. (45.)
14 čt 16. 10. Klánovice 43 202. (46.)