Honza H.

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2018 6 (18) 346 b 69.
2017 5 (14) 286 b 73.
2016 7 (15) 383 b 63.
2015 11 (20) 649 b 54.
2014 4 (14) 223 b 78.
Celkem 33 0 (81)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 48. 53 01:10:20 27:20 (63%) 53 111.
4 čt 3. 5. Vysočany 70. 31 01:08:53 40:16 (140%) 84 89.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 45. 56 00:57:02 21:42 (61%) 140 64.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 140 73.
7 čt 24. 5. Děvín 140 81.
8 čt 31. 5. Struhařov 140 85.
9 čt 7. 6. Juliána 140 95.
10 čt 14. 6. Točná 32. 69 01:36:07 41:22 (75%) 209 74.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 35. 67 01:40:54 38:30 (61%) 276 67.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 276 69.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 31. 70 01:50:10 45:30 (70%) 346 61.
14 čt 20. 9. Klánovice 346 63.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 346 64.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 346 65.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 346 69.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 346 69.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř 38. 63 01:46:28 40:32 (61%) 63 106–107.
5 čt 1. 6. Točná 33. 68 01:35:30 36:31 (61%) 131 73.
6 čt 8. 6. Lipence 131 84.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 131 93.
8 čt 22. 6. Zvole 131 96.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 131 98.
10 čt 7. 9. Hostivice 131 100.
11 čt 14. 9. Hostivař 49. 52 00:33:40 -11:08 (-25%) 183 93.
12 čt 21. 9. Zátiší 44. 57 01:09:29 27:52 (66%) 240 78.
13 čt 5. 10. Dobeška 55. 46 00:47:46 22:40 (90%) 286 71.
14 čt 12. 10. Ořechovka 286 73.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 55. 46 00:56:04 23:33 (72%) 46 58.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 37. 64 01:01:32 22:03 (55%) 110 38.
3 čt 5. 5. Bohnice 110 52.
4 čt 12. 5. Křeslice 29. 72 00:45:46 12:24 (37%) 182 44.
5 čt 19. 5. Novodvorská 57. 44 00:44:36 18:19 (69%) 226 38.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 54. 47 01:07:28 30:10 (80%) 273 38.
7 čt 2. 6. Ďáblice 273 55.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 273 60.
9 čt 16. 6. Valy 42. 59 01:20:45 32:29 (67%) 332 53.
10 út 21. 6. Čelákovice 332 55.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 50. 51 01:05:28 24:54 (61%) 383 52.
12 čt 22. 9. Klíčov 383 54.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 383 57.
14 st 5. 10. Malešice 383 61.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 383 63.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd 44. 57 01:05:41 21:46 (49%) 57 97–98.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 57 108–109.
5 čt 14. 5. Zátiší 78. 23 01:30:30 56:21 (165%) 80 104.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 80 110.
7 čt 28. 5. Babický muničák 80 111.
8 čt 4. 6. Říčany 80 117.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 80 126.
10 út 16. 6. Valy 51. 50 01:38:16 39:07 (66%) 130 103.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 49. 52 01:26:14 40:04 (86%) 182 91.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 182 93.
13 čt 3. 9. Uhříněves 182 95.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 56. 45 00:44:29 -18:32 (-29%) 227 91.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 27. 74 01:02:18 19:59 (47%) 301 79.
16 ne 20. 9. Krňany 31. 70 00:57:23 21:32 (60%) 371 73.
17 čt 24. 9. Šeberák 44. 57 00:45:15 15:17 (51%) 428 67.
18 st 30. 9. Motol 25. 76 01:32:26 34:38 (59%) 504 62.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 26. 75 00:56:00 19:39 (54%) 579 58.
20 st 14. 10. Jižní město 31. 70 00:40:00 15:46 (65%) 649 54.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 66. 35 00:58:03 27:40 (91%) 35 69.
2 čt 15. 5. memoriál APM 42. 59 01:18:40 40:03 (103%) 94 45.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 37. 64 01:15:30 22:54 (43%) 158 38.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 158 50.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 158 59.
6 čt 12. 6. Čelákovice 158 64.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 158 68.
8 čt 26. 6. Hostavice 158 73.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 158 80.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 158 88.
11 čt 18. 9. Hostivař 36. 65 01:14:50 30:37 (69%) 223 73.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 223 75.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 223 78.
14 čt 16. 10. Klánovice 223 78.