Honza Kabát

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 10 1 (12) 657 b 21.
2018 14 1 (18) 1191 b 15.
2017 12 2 (14) 979 b 14.
2016 14 1 (15) 948 b 16.
2015 19 1 (20) 1306 b 17.
2014 9 2 (14) 754 b 20.
2013 12 2 (14) 954 b 15.
2012 13 2 (17) 971 b 20.
2011 9 1 (13) 294 b 19.
2010 11 (13) 284 b 14.
2009 5 (8) 150 b 42.
Celkem 128 13 (158)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 36. 65 01:25:00 13:50 (19%) 65 38.
2 čt 11. 4. Veleslavín 44. 57 01:11:06 28:00 (64%) 122 19.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 41. 60 01:15:37 25:49 (51%) 125 37.
4 st 1. 5. Čelákovice 29. 72 00:47:40 09:59 (26%) 197 24.
5 čt 9. 5. Hostivař 25. 76 00:37:55 10:33 (38%) 273 20.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora (pořadatel) 100 313 18.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 44. 57 01:14:47 24:34 (48%) 373 23.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 14. 87 00:56:50 12:43 (28%) 460 16.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 517 20.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 55. 46 01:04:04 32:08 (100%) 574 21.
11 čt 20. 6. Sedlec 44. 1 01:19:24 29:58 (60%) 574 22.
12 čt 27. 6. Dubeč 18. 83 00:59:10 12:24 (26%) 657 21.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 17. 84 00:39:03 09:13 (30%) 84 20.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 84 45–46.
3 čt 26. 4. Krčák 26. 75 01:00:10 17:10 (39%) 159 32.
4 čt 3. 5. Vysočany 13. 88 00:34:30 05:53 (20%) 247 22.
5 čt 10. 5. Horní Počernice (pořadatel) 100 347 14.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 28. 73 01:04:20 19:20 (42%) 420 15.
7 čt 24. 5. Děvín 18. 83 01:03:14 15:19 (31%) 503 14.
8 čt 31. 5. Struhařov 21. 80 01:13:34 14:41 (24%) 510 16.
9 čt 7. 6. Juliána 45. 56 01:09:40 23:11 (49%) 583 16.
10 čt 14. 6. Točná 18. 83 01:18:05 23:20 (42%) 666 15.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 22. 79 01:29:16 26:52 (43%) 745 14.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 31. 70 01:01:16 18:54 (44%) 815 14.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 30. 71 01:49:00 44:20 (68%) 886 16.
14 čt 20. 9. Klánovice 17. 84 01:03:32 11:25 (21%) 970 14.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 970 14.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 27. 74 00:25:18 08:44 (52%) 1044 14.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 10. 91 05:56:23 82:28 (30%) 1135 13.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 1191 15.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 25. 76 00:50:44 13:55 (37%) 76 26.
2 čt 11. 5. Čimičák 50. 51 00:40:48 16:24 (67%) 127 23.
3 čt 18. 5. Horní Počernice (pořadatel) 100 227 13.
4 čt 25. 5. Kosoř 10. 91 01:17:20 11:24 (17%) 318 11.
5 čt 1. 6. Točná 31. 70 01:32:15 33:16 (56%) 337 13.
6 čt 8. 6. Lipence 18. 83 00:42:37 08:06 (23%) 420 12.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 29. 72 01:11:34 24:09 (50%) 492 11.
8 čt 22. 6. Zvole 17. 84 01:05:22 18:07 (38%) 506 15.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky (pořadatel) 100 606 11.
10 čt 7. 9. Hostivice 22. 79 00:42:50 10:54 (34%) 685 10.
11 čt 14. 9. Hostivař 26. 75 01:10:33 26:01 (58%) 760 12.
12 čt 21. 9. Zátiší 23. 78 01:00:05 18:28 (44%) 838 12.
13 čt 5. 10. Dobeška 36. 65 00:36:01 10:55 (43%) 908 13.
14 čt 12. 10. Ořechovka 30. 71 00:51:58 20:25 (64%) 979 14.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 46. 55 00:50:15 17:44 (54%) 55 49.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 25. 76 00:53:15 13:46 (34%) 131 30.
3 čt 5. 5. Bohnice 27. 74 01:13:25 21:24 (41%) 205 25.
4 čt 12. 5. Křeslice 34. 67 00:47:20 13:58 (41%) 272 19.
5 čt 19. 5. Novodvorská 31. 70 00:37:01 10:44 (40%) 287 22.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj (pořadatel) 100 387 20.
7 čt 2. 6. Ďáblice 39. 62 00:48:19 17:05 (54%) 449 21.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 31. 70 01:01:12 20:29 (50%) 457 21.
9 čt 16. 6. Valy 32. 69 01:15:50 27:34 (57%) 526 20.
10 út 21. 6. Čelákovice 52. 49 01:21:17 42:26 (109%) 588 22.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 49. 52 01:04:55 24:21 (60%) 643 24.
12 čt 22. 9. Klíčov 15. 86 00:34:04 07:24 (27%) 729 21.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 12. 89 01:21:50 13:11 (19%) 818 20.
14 st 5. 10. Malešice 12. 89 00:31:35 06:50 (27%) 907 17.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 5. 96 00:25:00 05:15 (26%) 948 16.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 32. 69 01:00:56 18:00 (41%) 69 36.
2 čt 23. 4. Juliána 35. 66 00:50:58 14:14 (38%) 135 27.
3 st 29. 4. PrÚjezd 26. 75 00:56:27 12:32 (28%) 210 21.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 33. 68 00:53:58 14:46 (37%) 278 18.
5 čt 14. 5. Zátiší 30. 71 00:52:39 18:30 (54%) 283 22.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 32. 69 01:15:00 19:30 (35%) 352 19.
7 čt 28. 5. Babický muničák (pořadatel) 100 452 17.
8 čt 4. 6. Říčany 50. 51 00:52:54 20:21 (62%) 452 18.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 27. 74 01:01:44 20:33 (49%) 526 19.
10 út 16. 6. Valy 30. 71 01:25:30 26:21 (44%) 597 19.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 12. 89 00:59:05 12:55 (27%) 686 18.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 23. 78 00:38:10 16:37 (77%) 764 19.
13 čt 3. 9. Uhříněves 31. 70 00:43:54 14:12 (47%) 834 18.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 8. 93 01:15:06 13:09 (21%) 927 18.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 26. 75 01:01:55 19:36 (46%) 934 18.
16 ne 20. 9. Krňany 27. 74 00:56:03 20:12 (56%) 1008 18.
17 čt 24. 9. Šeberák 30. 71 00:41:18 11:20 (37%) 1079 18.
18 st 30. 9. Motol 8. 93 01:13:05 15:17 (26%) 1172 18.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 39. 62 01:12:08 35:47 (98%) 1240 18.
20 st 14. 10. Jižní město 39. 62 00:46:55 22:41 (93%) 1306 17.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 31. 70 00:43:00 12:37 (41%) 70 34–35.
2 čt 15. 5. memoriál APM 51. 50 00:52:17 13:40 (35%) 120 30.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 21. 80 01:06:10 13:34 (25%) 200 21.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 200 34.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 44. 57 00:41:21 13:07 (46%) 257 30.
6 čt 12. 6. Čelákovice 15. 86 00:52:53 10:03 (23%) 343 24.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 30. 71 01:22:14 28:03 (51%) 414 20.
8 čt 26. 6. Hostavice (pořadatel) 100 514 18.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 100. 1 514 22.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 515 24.
11 čt 18. 9. Hostivař 17. 84 01:02:30 18:17 (41%) 599 23.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 46. 55 01:45:05 60:33 (135%) 654 21.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 654 24.
14 čt 16. 10. Klánovice (pořadatel) 100 754 20.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 27. 74 74 29.
2 čt 18. 4. Milíčák 24. 77 00:44:31 11:50 (36%) 151 15.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 34. 67 01:30:15 29:29 (48%) 218 11.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 36. 65 00:30:00 -494:00 (-95%) 283 10.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 52. 49 01:00:00 22:35 (60%) 283 21.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 37. 64 00:37:56 09:16 (32%) 347 20.
7 čt 13. 6. Klánovice (pořadatel) 100 447 16.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 14. 87 00:00:36 534 14.
9 st 26. 6. Káraný 21. 80 01:18:00 22:05 (39%) 614 13.
10 čt 5. 9. Radotín 15. 86 05:42:00 -571:00 (-63%) 636 17.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy (pořadatel) 100 736 14.
12 čt 19. 9. Krčák 24. 77 00:54:07 12:31 (30%) 813 14.
13 st 25. 9. Čimice 56. 45 877 15.
14 čt 3. 10. Novodvorská 24. 77 00:42:21 14:46 (53%) 954 15.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 25. 76 76 29.
2 st 11. 4. Hlubočepy 28. 73 01:09:10 18:00 (35%) 149 17.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 65. 36 01:14:00 27:25 (58%) 185 22.
4 st 25. 4. Modřany 42. 59 01:29:12 31:52 (55%) 244 22.
5 čt 3. 5. Mníšek 22. 79 323 17.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 323 21.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř (pořadatel) 100 423 15.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 26. 75 21:03:00 1143:00 (952%) 498 15.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 71. 30 01:21:45 24:28 (42%) 528 19.
10 út 12. 6. Káraný 18. 83 01:06:13 11:08 (20%) 611 16.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 32. 69 00:56:06 17:47 (46%) 680 14.
12 st 8. 8. Řepy 680 21.
13 st 5. 9. Klánovice (pořadatel) 0 680 22.
14 st 12. 9. Chabry 28. 73 01:30:30 09:18 (11%) 753 20.
15 st 19. 9. Hostivař 18. 83 01:00:25 13:37 (29%) 836 19.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 23. 78 00:58:42 12:41 (27%) 914 19.
17 st 3. 10. Záběhlice 44. 57 00:38:10 17:11 (81%) 971 20.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 20. 31 01:09:55 18:52 (36%) 31 23.
2 st 27. 4. Hodkovičky 34. 17 01:01:50 21:13 (52%) 48 23.
3 st 4. 5. Březová 34. 16 01:13:00 23:00 (46%) 64 26.
4 st 11. 5. Počernice (pořadatel) 50 114 15.
5 st 18. 5. Ladronka 30. 21 135 16.
6 čt 26. 5. Motol 16. 35 02:00:38 22:48 (23%) 170 16.
7 st 1. 6. Komořany 31. 20 02:18:35 55:41 (67%) 190 14.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 190 16.
9 út 14. 6. Kladno 190 20.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 12. 39 01:02:20 09:42 (18%) 229 19.
11 st 14. 9. Chabry 15. 36 01:26:52 01:23 (1%) 265 18.
12 st 21. 9. Klánovice 22. 29 01:11:45 18:21 (34%) 294 17.
13 st 28. 9. Chodov 294 19.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 34. 17 01:06:48 21:06 (46%) 17 34.
2 st 28. 4. Říčany 39. 12 01:59:00 46:30 (64%) 29 41.
3 st 12. 5. Zbraslav 21. 30 01:32:50 25:17 (37%) 59 22.
4 st 19. 5. Ladronka 31. 20 01:40:24 39:24 (64%) 79 23.
5 čt 10. 6. Kamýk 29. 22 00:52:05 23:38 (83%) 101 21.
6 út 15. 6. Kejkol 15. 36 01:15:59 18:22 (31%) 137 17.
7 út 22. 6. Lhotka 29. 22 00:55:40 16:06 (40%) 159 17.
8 st 18. 8. Juliána 4. 44 02:01:00 11:25 (10%) 203 14.
9 st 25. 8. Hanspaulka 23. 28 00:45:27 14:05 (44%) 231 11.
10 st 1. 9. Jezírko 231 14.
11 út 7. 9. Hostivař 32. 19 01:06:24 24:55 (60%) 250 14.
12 út 14. 9. Valy 250 14.
13 st 22. 9. Prokopáč 17. 34 01:16:05 16:13 (27%) 284 14.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 47. 1 01:28:59 56:56 (177%) 1 95.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 36. 15 00:52:36 21:39 (69%) 16 81.
6 st 2. 9. Hostivař 31. 1 01:46:12 06:47 (6%) 17 85.
7 st 9. 9. Klánovice 10. 75 00:53:32 10:42 (24%) 92 49.
8 st 16. 9. Káraný 36. 58 00:58:44 17:21 (41%) 150 42.