Honza Kabát

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 15 1 (18) 884 b 32.
2018 14 1 (18) 1191 b 15.
2017 12 2 (14) 979 b 14.
2016 14 1 (15) 948 b 16.
2015 19 1 (20) 1306 b 17.
2014 9 2 (14) 754 b 20.
2013 12 2 (14) 954 b 15.
2012 13 2 (17) 971 b 20.
2011 9 1 (13) 294 b 19.
2010 11 (13) 284 b 14.
2009 5 (8) 150 b 42.
Celkem 133 13 (164)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 36. 65 01:25:00 13:50 (19%) 65 38.
2 čt 11. 4. Veleslavín 44. 57 01:11:06 28:00 (64%) 122 19.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 41. 60 01:15:37 25:49 (51%) 125 37.
4 st 1. 5. Čelákovice 29. 72 00:47:40 09:59 (26%) 197 24.
5 čt 9. 5. Hostivař 25. 76 00:37:55 10:33 (38%) 273 20.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora (pořadatel) 100 313 18.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 44. 57 01:14:47 24:34 (48%) 373 23.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 14. 87 00:56:50 12:43 (28%) 460 16.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 517 20.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 55. 46 01:04:04 32:08 (100%) 574 21.
11 čt 20. 6. Sedlec 44. 1 01:19:24 29:58 (60%) 574 22.
12 čt 27. 6. Dubeč 18. 83 00:59:10 12:24 (26%) 657 21.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 53. 1 00:31:49 01:10 (3%) 703 23.
14 čt 12. 9. Krčák 49. 1 00:53:05 11:14 (26%) 704 25.
15 čt 19. 9. Kolovraty 54. 47 01:12:45 27:40 (61%) 751 27.
16 čt 26. 9. Vítkov 32. 69 00:54:13 22:10 (69%) 819 28.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 820 30.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 37. 64 01:02:40 27:10 (76%) 884 32.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 17. 84 00:39:03 09:13 (30%) 84 20.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 84 45–46.
3 čt 26. 4. Krčák 26. 75 01:00:10 17:10 (39%) 159 32.
4 čt 3. 5. Vysočany 13. 88 00:34:30 05:53 (20%) 247 22.
5 čt 10. 5. Horní Počernice (pořadatel) 100 347 14.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 28. 73 01:04:20 19:20 (42%) 420 15.
7 čt 24. 5. Děvín 18. 83 01:03:14 15:19 (31%) 503 14.
8 čt 31. 5. Struhařov 21. 80 01:13:34 14:41 (24%) 510 16.
9 čt 7. 6. Juliána 45. 56 01:09:40 23:11 (49%) 583 16.
10 čt 14. 6. Točná 18. 83 01:18:05 23:20 (42%) 666 15.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 22. 79 01:29:16 26:52 (43%) 745 14.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 31. 70 01:01:16 18:54 (44%) 815 14.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 30. 71 01:49:00 44:20 (68%) 886 16.
14 čt 20. 9. Klánovice 17. 84 01:03:32 11:25 (21%) 970 14.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 970 14.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 27. 74 00:25:18 08:44 (52%) 1044 14.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 10. 91 05:56:23 82:28 (30%) 1135 13.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 1191 15.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 25. 76 00:50:44 13:55 (37%) 76 26.
2 čt 11. 5. Čimičák 50. 51 00:40:48 16:24 (67%) 127 23.
3 čt 18. 5. Horní Počernice (pořadatel) 100 227 13.
4 čt 25. 5. Kosoř 10. 91 01:17:20 11:24 (17%) 318 11.
5 čt 1. 6. Točná 31. 70 01:32:15 33:16 (56%) 337 13.
6 čt 8. 6. Lipence 18. 83 00:42:37 08:06 (23%) 420 12.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 29. 72 01:11:34 24:09 (50%) 492 11.
8 čt 22. 6. Zvole 17. 84 01:05:22 18:07 (38%) 506 15.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky (pořadatel) 100 606 11.
10 čt 7. 9. Hostivice 22. 79 00:42:50 10:54 (34%) 685 10.
11 čt 14. 9. Hostivař 26. 75 01:10:33 26:01 (58%) 760 12.
12 čt 21. 9. Zátiší 23. 78 01:00:05 18:28 (44%) 838 12.
13 čt 5. 10. Dobeška 36. 65 00:36:01 10:55 (43%) 908 13.
14 čt 12. 10. Ořechovka 30. 71 00:51:58 20:25 (64%) 979 14.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 46. 55 00:50:15 17:44 (54%) 55 49.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 25. 76 00:53:15 13:46 (34%) 131 30.
3 čt 5. 5. Bohnice 27. 74 01:13:25 21:24 (41%) 205 25.
4 čt 12. 5. Křeslice 34. 67 00:47:20 13:58 (41%) 272 19.
5 čt 19. 5. Novodvorská 31. 70 00:37:01 10:44 (40%) 287 22.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj (pořadatel) 100 387 20.
7 čt 2. 6. Ďáblice 39. 62 00:48:19 17:05 (54%) 449 21.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 31. 70 01:01:12 20:29 (50%) 457 21.
9 čt 16. 6. Valy 32. 69 01:15:50 27:34 (57%) 526 20.
10 út 21. 6. Čelákovice 52. 49 01:21:17 42:26 (109%) 588 22.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 49. 52 01:04:55 24:21 (60%) 643 24.
12 čt 22. 9. Klíčov 15. 86 00:34:04 07:24 (27%) 729 21.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 12. 89 01:21:50 13:11 (19%) 818 20.
14 st 5. 10. Malešice 12. 89 00:31:35 06:50 (27%) 907 17.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 5. 96 00:25:00 05:15 (26%) 948 16.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 32. 69 01:00:56 18:00 (41%) 69 36.
2 čt 23. 4. Juliána 35. 66 00:50:58 14:14 (38%) 135 27.
3 st 29. 4. PrÚjezd 26. 75 00:56:27 12:32 (28%) 210 21.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 33. 68 00:53:58 14:46 (37%) 278 18.
5 čt 14. 5. Zátiší 30. 71 00:52:39 18:30 (54%) 283 22.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 32. 69 01:15:00 19:30 (35%) 352 19.
7 čt 28. 5. Babický muničák (pořadatel) 100 452 17.
8 čt 4. 6. Říčany 50. 51 00:52:54 20:21 (62%) 452 18.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 27. 74 01:01:44 20:33 (49%) 526 19.
10 út 16. 6. Valy 30. 71 01:25:30 26:21 (44%) 597 19.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 12. 89 00:59:05 12:55 (27%) 686 18.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 23. 78 00:38:10 16:37 (77%) 764 19.
13 čt 3. 9. Uhříněves 31. 70 00:43:54 14:12 (47%) 834 18.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 8. 93 01:15:06 13:09 (21%) 927 18.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 26. 75 01:01:55 19:36 (46%) 934 18.
16 ne 20. 9. Krňany 27. 74 00:56:03 20:12 (56%) 1008 18.
17 čt 24. 9. Šeberák 30. 71 00:41:18 11:20 (37%) 1079 18.
18 st 30. 9. Motol 8. 93 01:13:05 15:17 (26%) 1172 18.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 39. 62 01:12:08 35:47 (98%) 1240 18.
20 st 14. 10. Jižní město 39. 62 00:46:55 22:41 (93%) 1306 17.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 31. 70 00:43:00 12:37 (41%) 70 34–35.
2 čt 15. 5. memoriál APM 51. 50 00:52:17 13:40 (35%) 120 30.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 21. 80 01:06:10 13:34 (25%) 200 21.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 200 34.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 44. 57 00:41:21 13:07 (46%) 257 30.
6 čt 12. 6. Čelákovice 15. 86 00:52:53 10:03 (23%) 343 24.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 30. 71 01:22:14 28:03 (51%) 414 20.
8 čt 26. 6. Hostavice (pořadatel) 100 514 18.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 100. 1 514 22.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 515 24.
11 čt 18. 9. Hostivař 17. 84 01:02:30 18:17 (41%) 599 23.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 46. 55 01:45:05 60:33 (135%) 654 21.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 654 24.
14 čt 16. 10. Klánovice (pořadatel) 100 754 20.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 27. 74 74 29.
2 čt 18. 4. Milíčák 24. 77 00:44:31 11:50 (36%) 151 15.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 34. 67 01:30:15 29:29 (48%) 218 11.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 36. 65 00:30:00 -494:00 (-95%) 283 10.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 52. 49 01:00:00 22:35 (60%) 283 21.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 37. 64 00:37:56 09:16 (32%) 347 20.
7 čt 13. 6. Klánovice (pořadatel) 100 447 16.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 14. 87 00:00:36 534 14.
9 st 26. 6. Káraný 21. 80 01:18:00 22:05 (39%) 614 13.
10 čt 5. 9. Radotín 15. 86 05:42:00 -571:00 (-63%) 636 17.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy (pořadatel) 100 736 14.
12 čt 19. 9. Krčák 24. 77 00:54:07 12:31 (30%) 813 14.
13 st 25. 9. Čimice 56. 45 877 15.
14 čt 3. 10. Novodvorská 24. 77 00:42:21 14:46 (53%) 954 15.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 25. 76 76 29.
2 st 11. 4. Hlubočepy 28. 73 01:09:10 18:00 (35%) 149 17.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 65. 36 01:14:00 27:25 (58%) 185 22.
4 st 25. 4. Modřany 42. 59 01:29:12 31:52 (55%) 244 22.
5 čt 3. 5. Mníšek 22. 79 323 17.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 323 21.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř (pořadatel) 100 423 15.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 26. 75 21:03:00 1143:00 (952%) 498 15.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 71. 30 01:21:45 24:28 (42%) 528 19.
10 út 12. 6. Káraný 18. 83 01:06:13 11:08 (20%) 611 16.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 32. 69 00:56:06 17:47 (46%) 680 14.
12 st 8. 8. Řepy 680 21.
13 st 5. 9. Klánovice (pořadatel) 0 680 22.
14 st 12. 9. Chabry 28. 73 01:30:30 09:18 (11%) 753 20.
15 st 19. 9. Hostivař 18. 83 01:00:25 13:37 (29%) 836 19.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 23. 78 00:58:42 12:41 (27%) 914 19.
17 st 3. 10. Záběhlice 44. 57 00:38:10 17:11 (81%) 971 20.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák 20. 31 01:09:55 18:52 (36%) 31 23.
2 st 27. 4. Hodkovičky 34. 17 01:01:50 21:13 (52%) 48 23.
3 st 4. 5. Březová 34. 16 01:13:00 23:00 (46%) 64 26.
4 st 11. 5. Počernice (pořadatel) 50 114 15.
5 st 18. 5. Ladronka 30. 21 135 16.
6 čt 26. 5. Motol 16. 35 02:00:38 22:48 (23%) 170 16.
7 st 1. 6. Komořany 31. 20 02:18:35 55:41 (67%) 190 14.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 190 16.
9 út 14. 6. Kladno 190 20.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 12. 39 01:02:20 09:42 (18%) 229 19.
11 st 14. 9. Chabry 15. 36 01:26:52 01:23 (1%) 265 18.
12 st 21. 9. Klánovice 22. 29 01:11:45 18:21 (34%) 294 17.
13 st 28. 9. Chodov 294 19.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák 34. 17 01:06:48 21:06 (46%) 17 34.
2 st 28. 4. Říčany 39. 12 01:59:00 46:30 (64%) 29 41.
3 st 12. 5. Zbraslav 21. 30 01:32:50 25:17 (37%) 59 22.
4 st 19. 5. Ladronka 31. 20 01:40:24 39:24 (64%) 79 23.
5 čt 10. 6. Kamýk 29. 22 00:52:05 23:38 (83%) 101 21.
6 út 15. 6. Kejkol 15. 36 01:15:59 18:22 (31%) 137 17.
7 út 22. 6. Lhotka 29. 22 00:55:40 16:06 (40%) 159 17.
8 st 18. 8. Juliána 4. 44 02:01:00 11:25 (10%) 203 14.
9 st 25. 8. Hanspaulka 23. 28 00:45:27 14:05 (44%) 231 11.
10 st 1. 9. Jezírko 231 14.
11 út 7. 9. Hostivař 32. 19 01:06:24 24:55 (60%) 250 14.
12 út 14. 9. Valy 250 14.
13 st 22. 9. Prokopáč 17. 34 01:16:05 16:13 (27%) 284 14.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 47. 1 01:28:59 56:56 (177%) 1 95.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 36. 15 00:52:36 21:39 (69%) 16 81.
6 st 2. 9. Hostivař 31. 1 01:46:12 06:47 (6%) 17 85.
7 st 9. 9. Klánovice 10. 75 00:53:32 10:42 (24%) 92 49.
8 st 16. 9. Káraný 36. 58 00:58:44 17:21 (41%) 150 42.