Honza Koubek

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 5 (15) 249 b 84.
2018 3 (18) 149 b 118.
2017 3 (14) 139 b 116.
2016 8 (15) 375 b 64.
2015 8 1 (20) 475 b 67.
2014 11 (14) 589 b 36.
2013 9 (14) 486 b 46.
2012 7 (17) 331 b 71.
Celkem 54 1 (127)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice 57. 44 01:02:38 24:57 (66%) 44 132.
5 čt 9. 5. Hostivař 65. 36 00:51:26 24:04 (87%) 80 106.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 56. 45 01:27:11 47:14 (118%) 125 78.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 125 84.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 125 90.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 125 92.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 125 101.
11 čt 20. 6. Sedlec 125 105.
12 čt 27. 6. Dubeč 125 107.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 43. 58 00:59:15 28:36 (93%) 183 95.
14 čt 12. 9. Krčák 183 96.
15 čt 19. 9. Kolovraty 35. 66 01:17:50 32:45 (72%) 249 84.
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 51. 50 00:55:01 25:11 (84%) 50 54.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 50 91.
3 čt 26. 4. Krčák 50 115–116.
4 čt 3. 5. Vysočany 53. 48 00:50:45 22:08 (77%) 98 73.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 98 84.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 98 89.
7 čt 24. 5. Děvín 98 98.
8 čt 31. 5. Struhařov 98 102.
9 čt 7. 6. Juliána 98 109.
10 čt 14. 6. Točná 98 117.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 98 120.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 98 131.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 98 134.
14 čt 20. 9. Klánovice 50. 51 01:29:14 37:07 (71%) 149 111.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 149 112.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 149 117.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 149 118.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 149 118.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 57. 44 00:42:37 18:13 (74%) 44 92.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 47. 54 00:50:49 21:08 (71%) 98 58.
4 čt 25. 5. Kosoř 98 77.
5 čt 1. 6. Točná 98 91.
6 čt 8. 6. Lipence 98 102.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 60. 41 01:40:18 52:53 (111%) 139 90.
8 čt 22. 6. Zvole 139 93.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 139 95.
10 čt 7. 9. Hostivice 139 99.
11 čt 14. 9. Hostivař 139 101.
12 čt 21. 9. Zátiší 139 104.
13 čt 5. 10. Dobeška 139 112.
14 čt 12. 10. Ořechovka 139 116.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 64. 37 00:59:54 27:23 (84%) 37 67.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 37 97.
3 čt 5. 5. Bohnice 69. 32 01:40:34 48:33 (93%) 69 88.
4 čt 12. 5. Křeslice 51. 50 00:52:08 18:46 (56%) 119 71.
5 čt 19. 5. Novodvorská 75. 26 00:54:05 27:48 (105%) 145 71.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 59. 42 01:10:12 32:54 (88%) 187 66.
7 čt 2. 6. Ďáblice 187 71.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 187 76.
9 čt 16. 6. Valy 187 86.
10 út 21. 6. Čelákovice 43. 58 01:08:43 29:52 (76%) 245 74.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 245 82.
12 čt 22. 9. Klíčov 35. 66 00:46:56 20:16 (76%) 311 71.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 311 71.
14 st 5. 10. Malešice 37. 64 00:44:35 19:50 (80%) 375 62.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 375 64.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 100. 1 1 84–91.
2 čt 23. 4. Juliána 1 110–113.
3 st 29. 4. PrÚjezd (pořadatel) 100 101 61.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 101 77.
5 čt 14. 5. Zátiší 101 90.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 101 95.
7 čt 28. 5. Babický muničák 101 100.
8 čt 4. 6. Říčany 69. 32 01:08:44 36:11 (111%) 133 96.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 133 98.
10 út 16. 6. Valy 133 100.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 53. 48 01:30:53 44:43 (96%) 181 93.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 181 95.
13 čt 3. 9. Uhříněves 47. 54 00:51:30 21:48 (73%) 235 85.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 38. 63 01:44:04 42:07 (67%) 298 78.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 298 80.
16 ne 20. 9. Krňany 298 82.
17 čt 24. 9. Šeberák 56. 45 00:52:25 22:27 (74%) 343 78.
18 st 30. 9. Motol 343 80.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 35. 66 01:03:25 27:04 (74%) 409 75.
20 st 14. 10. Jižní město 35. 66 00:43:10 18:56 (78%) 475 67.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 67. 34 00:58:25 28:02 (92%) 34 70.
2 čt 15. 5. memoriál APM 38. 63 01:13:47 35:10 (91%) 97 41.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 61. 40 01:28:41 36:05 (68%) 137 48.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 137 55.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 137 67.
6 čt 12. 6. Čelákovice 39. 62 01:06:17 23:27 (54%) 199 54.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 43. 58 01:35:00 40:49 (75%) 257 48.
8 čt 26. 6. Hostavice 257 51.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 54. 47 02:12:57 75:35 (131%) 311 50.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 47. 54 00:27:03 11:54 (78%) 358 46.
11 čt 18. 9. Hostivař 39. 62 01:17:07 32:54 (74%) 420 45.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 38. 63 01:18:50 34:18 (77%) 483 39.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 64. 37 01:28:57 40:09 (82%) 520 39.
14 čt 16. 10. Klánovice 32. 69 01:07:00 29:35 (79%) 589 36.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 56. 45 45 58.
2 čt 18. 4. Milíčák 54. 47 00:56:07 23:26 (71%) 92 42.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 92 69.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 92 76.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 92 86.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 64. 37 00:44:37 15:57 (55%) 129 76.
7 čt 13. 6. Klánovice 129 82.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 35. 66 195 66.
9 st 26. 6. Káraný 38. 63 01:42:03 46:08 (82%) 258 61.
10 čt 5. 9. Radotín 48. 55 01:57:00 -796:00 (-88%) 313 56.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 30. 71 01:27:30 41:35 (90%) 384 49.
12 čt 19. 9. Krčák 43. 58 01:06:05 24:29 (58%) 442 46.
13 st 25. 9. Čimice 57. 44 486 43.
14 čt 3. 10. Novodvorská 486 46.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy 46. 55 01:26:16 35:06 (68%) 55 82–83.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 57. 44 01:30:38 44:03 (94%) 99 52.
4 st 25. 4. Modřany 65. 36 01:45:00 47:40 (83%) 135 52.
5 čt 3. 5. Mníšek 135 61.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 135 70.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 135 75.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 55. 46 20:37:00 1117:00 (930%) 181 63.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 52. 49 01:36:02 38:45 (67%) 230 55.
10 út 12. 6. Káraný 38. 63 01:25:20 30:15 (54%) 293 45.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 293 54.
12 st 8. 8. Řepy 293 56.
13 st 5. 9. Klánovice 63. 38 01:50:39 41:37 (60%) 331 58.
14 st 12. 9. Chabry 331 61.
15 st 19. 9. Hostivař 331 66.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 331 67.
17 st 3. 10. Záběhlice 331 71.