Honza Picka

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 4 (18) 197 b 99.
2018 3 (18) 140 b 120.
2017 7 (14) 308 b 67.
2016 3 (15) 125 b 126.
2015 8 (20) 265 b 88.
2014 7 (14) 322 b 65.
2013 7 1 (14) 499 b 44.
2012 6 (17) 295 b 78.
Celkem 45 1 (130)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 38. 63 01:51:59 40:49 (57%) 63 40.
2 čt 11. 4. Veleslavín 63 65–66.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 69. 32 01:44:50 55:02 (110%) 95 57.
4 st 1. 5. Čelákovice 54. 47 01:00:52 23:11 (61%) 142 49.
5 čt 9. 5. Hostivař 142 62.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 46. 55 01:06:08 26:11 (65%) 197 50.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 197 60.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 197 67.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 197 71.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 197 77.
11 čt 20. 6. Sedlec 197 79.
12 čt 27. 6. Dubeč 197 83.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 197 88.
14 čt 12. 9. Krčák 197 89.
15 čt 19. 9. Kolovraty 197 96.
16 čt 26. 9. Vítkov 197 98.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 197 99.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 197 99.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 60. 41 01:07:29 37:39 (126%) 41 63.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 31. 70 00:55:00 28:00 (103%) 111 21.
3 čt 26. 4. Krčák 72. 29 01:41:20 58:20 (135%) 140 35.
4 čt 3. 5. Vysočany 140 54.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 140 63.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 140 72.
7 čt 24. 5. Děvín 140 80.
8 čt 31. 5. Struhařov 140 84.
9 čt 7. 6. Juliána 140 94.
10 čt 14. 6. Točná 140 96.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 140 100.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 140 107.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 140 109.
14 čt 20. 9. Klánovice 140 114.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 140 115.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 140 119.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 140 120.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 140 120.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 68. 33 01:15:20 38:31 (104%) 33 69.
2 čt 11. 5. Čimičák 60. 41 00:44:04 19:40 (80%) 74 63.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 74 81.
4 čt 25. 5. Kosoř 61. 40 02:22:30 76:34 (116%) 114 66.
5 čt 1. 6. Točná 52. 49 01:57:14 58:15 (98%) 163 60.
6 čt 8. 6. Lipence 163 75.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 55. 46 01:34:39 47:14 (99%) 209 67.
8 čt 22. 6. Zvole 209 72.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 209 76.
10 čt 7. 9. Hostivice 63. 38 00:56:05 24:09 (75%) 247 69.
11 čt 14. 9. Hostivař 40. 61 01:25:35 41:03 (92%) 308 61.
12 čt 21. 9. Zátiší 308 63.
13 čt 5. 10. Dobeška 308 65.
14 čt 12. 10. Ořechovka 308 67.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM 53. 48 01:13:02 33:33 (84%) 48 82.
3 čt 5. 5. Bohnice 48 108.
4 čt 12. 5. Křeslice 48 122.
5 čt 19. 5. Novodvorská 64. 37 00:48:20 22:03 (83%) 85 100.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 61. 40 01:13:36 36:18 (97%) 125 87.
7 čt 2. 6. Ďáblice 125 93.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 125 104.
9 čt 16. 6. Valy 125 109.
10 út 21. 6. Čelákovice 125 113.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 125 116.
12 čt 22. 9. Klíčov 125 116.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 125 121.
14 st 5. 10. Malešice 125 125.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 125 126.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 100. 1 1 84–91.
2 čt 23. 4. Juliána 69. 32 01:07:33 30:49 (83%) 33 99.
3 st 29. 4. PrÚjezd 68. 33 01:40:29 56:34 (128%) 66 88.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 62. 39 01:11:35 32:23 (82%) 105 76.
5 čt 14. 5. Zátiší 72. 29 01:17:42 43:33 (127%) 133 79.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 134 85.
7 čt 28. 5. Babický muničák 39. 62 01:07:06 25:06 (59%) 196 65.
8 čt 4. 6. Říčany 56. 45 00:56:48 24:15 (74%) 240 67.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 241 71.
10 út 16. 6. Valy 77. 24 01:51:05 51:56 (87%) 265 69.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 265 76.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 265 76.
13 čt 3. 9. Uhříněves 265 79.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 265 82.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 265 86.
16 ne 20. 9. Krňany 265 88.
17 čt 24. 9. Šeberák 265 88.
18 st 30. 9. Motol 265 88.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 265 88.
20 st 14. 10. Jižní město 265 88.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 69. 32 01:04:34 34:11 (112%) 32 72.
2 čt 15. 5. memoriál APM 32 87.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 68. 33 01:33:25 40:49 (77%) 65 87.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 39. 62 00:31:12 -33:38 (-51%) 127 58.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 66. 35 01:08:03 39:49 (141%) 162 57.
6 čt 12. 6. Čelákovice 162 62.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 53. 48 01:47:20 53:09 (98%) 210 58.
8 čt 26. 6. Hostavice 33. 68 01:26:31 36:58 (74%) 278 49.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 278 53.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 278 57.
11 čt 18. 9. Hostivař 57. 44 01:34:30 50:17 (113%) 322 54.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 322 59.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 322 63.
14 čt 16. 10. Klánovice 322 65.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 58. 43 00:58:16 25:35 (78%) 43 96.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 52. 49 01:48:23 47:37 (78%) 92 68.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 92 75.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 48. 53 00:59:10 21:45 (58%) 145 63.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 145 69.
7 čt 13. 6. Klánovice 145 74.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 145 85.
9 st 26. 6. Káraný 145 88.
10 čt 5. 9. Radotín 43. 58 17:52:00 159:00 (17%) 203 72.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 27. 74 01:25:02 39:07 (85%) 277 66.
12 čt 19. 9. Krčák (pořadatel) 100 377 56.
13 st 25. 9. Čimice 62. 39 416 51.
14 čt 3. 10. Novodvorská 18. 83 00:40:29 12:54 (46%) 499 44.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy 40. 61 01:21:19 30:09 (58%) 61 74–75.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 54. 47 01:27:36 41:01 (88%) 108 45.
4 st 25. 4. Modřany 71. 30 02:00:27 63:07 (110%) 138 51.
5 čt 3. 5. Mníšek 138 60.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 138 69.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 34. 67 01:16:50 30:49 (66%) 205 48.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 205 53.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 205 61.
10 út 12. 6. Káraný 205 67.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 205 75.
12 st 8. 8. Řepy 205 78.
13 st 5. 9. Klánovice 205 82.
14 st 12. 9. Chabry 205 84.
15 st 19. 9. Hostivař 64. 37 01:46:00 59:12 (126%) 242 80.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 242 83.
17 st 3. 10. Záběhlice 48. 53 00:38:50 17:51 (85%) 295 78.