Honza Pucherna

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2016 1 (15) 90 b 155.
2014 2 (14) 194 b 90.
2012 4 (17) 293 b 79.
2011 2 (13) 94 b 55.
2010 1 (13) 0 b 195–201.
2009 1 (8) 80 b 63.
Celkem 10 1 (80)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice
4 čt 12. 5. Křeslice
5 čt 19. 5. Novodvorská
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 11. 90 00:45:50 08:32 (22%) 90 107–108.
7 čt 2. 6. Ďáblice 90 115–116.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 90 124.
9 čt 16. 6. Valy 90 130.
10 út 21. 6. Čelákovice 90 135.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 90 139.
12 čt 22. 9. Klíčov 90 139.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 90 145.
14 st 5. 10. Malešice 90 153.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 90 155.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 5. 96 01:11:05 13:43 (23%) 98 101.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 3. 98 00:17:07 01:58 (12%) 194 76.
11 čt 18. 9. Hostivař 194 80.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 194 82.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 194 86.
14 čt 16. 10. Klánovice 194 90.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 6. 95 95 10.
2 st 11. 4. Hlubočepy 95 34.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 6. 95 00:50:26 03:51 (8%) 190 19.
4 st 25. 4. Modřany 190 30.
5 čt 3. 5. Mníšek 190 37.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 190 41.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 190 51.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 190 57.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 190 64.
10 út 12. 6. Káraný 190 72.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 190 80.
12 st 8. 8. Řepy 190 80.
13 st 5. 9. Klánovice 29. 72 01:28:20 19:18 (27%) 262 72.
14 st 12. 9. Chabry 262 75.
15 st 19. 9. Hostivař 262 77.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 262 79.
17 st 3. 10. Záběhlice 70. 31 00:37:40 16:41 (79%) 293 79.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice 4. 47 01:00:00 07:31 (14%) 47 43.
5 st 18. 5. Ladronka 47 49.
6 čt 26. 5. Motol 47 53.
7 st 1. 6. Komořany 47 56.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 47 61.
9 út 14. 6. Kladno 47 66.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 47 72.
11 st 14. 9. Chabry 47 79.
12 st 21. 9. Klánovice 4. 47 00:55:04 01:40 (3%) 94 51.
13 st 28. 9. Chodov 94 55.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany (pořadatel) 0
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk
6 út 15. 6. Kejkol
7 út 22. 6. Lhotka
8 st 18. 8. Juliána
9 st 25. 8. Hanspaulka
10 st 1. 9. Jezírko
11 út 7. 9. Hostivař
12 út 14. 9. Valy
13 st 22. 9. Prokopáč
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák
2 st 24. 6. Ďábličák
3 st 15. 7. Halouny
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka)
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka)
6 st 2. 9. Hostivař
7 st 9. 9. Klánovice
8 st 16. 9. Káraný 17. 80 00:49:37 08:14 (19%) 80 63.