Honza Urbánek

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2020 1 (4) 53 b 121–123.
2019 13 (18) 925 b 24.
2018 3 (18) 192 b 102.
Celkem 17 0 (40)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 23. 4. Chuchelský háj
2 čt 14. 5. Babickej muničák (Sluštice)
3 čt 21. 5. Memoriál APM 48. 53 00:58:27 16:47 (40%) 53 101–102.
4 čt 28. 5. Juliána 53 121–123.
5 čt 4. 6. Čimice-Troja
6 čt 11. 6. Holešovice - Bubeneč
7 čt 18. 6. LKKB (Kbely)
8 čt 25. 6. Middle (Drnek)
9 čt 25. 6. Midlo-sprint (Drnek)
10 čt 3. 9. Zvole-Károv
11 čt 10. 9. Bábíkova Ladronka
12 ne 13. 9. XL Velbloud (jih Prahy)
13 čt 17. 9. Mrazírny Sedlec + Vrabec
14 čt 24. 9. rezervováno
15 čt 1. 10. Prokopské údolí
16 čt 8. 10. Noční MTBO (Spořilov)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 23. 78 01:44:28 33:18 (46%) 78 25.
2 čt 11. 4. Veleslavín 26. 75 01:01:39 18:33 (43%) 153 12.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 25. 76 01:07:55 18:07 (36%) 154 21.
4 st 1. 5. Čelákovice 21. 80 00:45:58 08:17 (21%) 234 15.
5 čt 9. 5. Hostivař 59. 42 00:49:55 22:33 (82%) 309 14.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 42. 59 00:59:46 19:49 (49%) 309 20.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 20. 81 01:02:00 11:47 (23%) 390 17.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 24. 77 01:02:00 17:53 (40%) 467 15.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 22. 79 01:39:51 36:10 (56%) 546 15.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 605 16.
11 čt 20. 6. Sedlec 605 19.
12 čt 27. 6. Dubeč 647 23.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 647 26.
14 čt 12. 9. Krčák 647 32.
15 čt 19. 9. Kolovraty 31. 70 01:11:25 26:20 (58%) 717 31.
16 čt 26. 9. Vítkov 37. 64 00:55:39 23:36 (73%) 781 29.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 29. 72 01:06:40 28:55 (76%) 853 26.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 29. 72 01:02:27 26:57 (75%) 925 24.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná
11 čt 21. 6. Okrouhlo
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 40. 61 01:04:40 22:18 (52%) 61 169–170.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 61 175–176.
14 čt 20. 9. Klánovice 43. 58 01:21:27 29:20 (56%) 119 129.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 119 130.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 28. 73 00:25:21 08:47 (53%) 192 99.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 192 101.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 192 102.