Honza Vacek

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 8 1 (18) 833 b 33.
2018 15 1 (18) 1410 b 5.
2017 7 2 (14) 779 b 26.
2016 13 1 (15) 981 b 15.
2015 20 (20) 1084 b 29.
2014 14 (14) 662 b 27.
2013 10 (14) 428 b 52.
Celkem 87 5 (113)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín 8. 93 00:47:56 04:50 (11%) 93 29.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 93 59.
4 st 1. 5. Čelákovice (pořadatel) 100 193 26.
5 čt 9. 5. Hostivař 193 42.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 193 52.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 193 62.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 193 68.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 193 72.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 193 78.
11 čt 20. 6. Sedlec 193 81.
12 čt 27. 6. Dubeč 35. 66 01:10:21 23:35 (50%) 259 75.
13 čt 5. 9. Hrdlořezy 5. 96 00:34:03 03:24 (11%) 355 58.
14 čt 12. 9. Krčák 1. 100 00:41:51 455 48.
15 čt 19. 9. Kolovraty 3. 98 00:47:50 02:45 (6%) 553 41.
16 čt 26. 9. Vítkov 10. 91 00:41:10 09:07 (28%) 644 38.
17 út 1. 10. Ládví (Ďáblice) 10. 91 00:47:50 10:05 (26%) 735 34.
18 čt 10. 10. Noční sprint (Norbertov) 3. 98 00:42:01 06:31 (18%) 833 33.
po 4. 11. Zakončení sezóny (Divadlo D21)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 8. 93 00:51:35 08:35 (19%) 93 58–59.
4 čt 3. 5. Vysočany 10. 91 00:33:22 04:45 (16%) 184 38.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 9. 92 00:41:50 06:30 (18%) 276 25.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 6. 95 00:49:28 04:28 (9%) 371 18.
7 čt 24. 5. Děvín (pořadatel) 100 471 16.
8 čt 31. 5. Struhařov 9. 92 01:06:23 07:30 (12%) 563 6.
9 čt 7. 6. Juliána 11. 90 00:55:05 08:36 (18%) 653 7.
10 čt 14. 6. Točná 9. 92 01:11:05 16:20 (29%) 745 7.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 6. 95 01:14:07 11:43 (18%) 840 6.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 32. 69 01:01:25 19:03 (44%) 909 7.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 7. 94 01:20:45 16:05 (24%) 1003 7.
14 čt 20. 9. Klánovice 3. 98 00:55:52 03:45 (7%) 1101 6.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 13. 88 00:38:42 05:12 (15%) 1120 5.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 2. 99 00:18:29 01:55 (11%) 1219 5.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 9. 92 05:55:53 81:58 (29%) 1311 6.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 2. 99 00:27:04 00:46 (2%) 1410 5.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák 14. 87 00:30:56 06:32 (26%) 87 46.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 22. 79 00:38:21 08:40 (29%) 166 31.
4 čt 25. 5. Kosoř 166 47.
5 čt 1. 6. Točná 20. 81 01:22:30 23:31 (39%) 247 31.
6 čt 8. 6. Lipence 22. 79 00:43:50 09:19 (26%) 326 26.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany (pořadatel) 100 426 22.
8 čt 22. 6. Zvole (pořadatel) 100 526 13.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 526 22.
10 čt 7. 9. Hostivice 526 29.
11 čt 14. 9. Hostivař 526 33.
12 čt 21. 9. Zátiší 22. 79 00:59:01 17:24 (41%) 605 28.
13 čt 5. 10. Dobeška 12. 89 00:28:59 03:53 (15%) 694 26.
14 čt 12. 10. Ořechovka 16. 85 00:43:13 11:40 (36%) 779 26.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 6. 95 00:37:56 05:25 (16%) 95 9.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 24. 77 00:53:12 13:43 (34%) 172 12.
3 čt 5. 5. Bohnice 11. 90 01:04:31 12:30 (24%) 262 7.
4 čt 12. 5. Křeslice (pořadatel) 100 362 4.
5 čt 19. 5. Novodvorská 33. 68 00:38:22 12:05 (45%) 362 8.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 29. 72 00:54:14 16:56 (45%) 434 10.
7 čt 2. 6. Ďáblice 28. 73 00:45:03 13:49 (44%) 507 10.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 47. 54 01:10:54 30:11 (74%) 507 15.
9 čt 16. 6. Valy 21. 80 01:08:36 20:20 (42%) 587 12.
10 út 21. 6. Čelákovice 22. 79 00:53:58 15:07 (38%) 666 13.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 31. 70 00:54:34 14:00 (34%) 736 14.
12 čt 22. 9. Klíčov 53. 48 00:16:00 -11:20 (-40%) 804 15.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 858 16.
14 st 5. 10. Malešice 6. 95 00:29:40 04:55 (19%) 953 15.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 19. 82 00:28:13 08:28 (42%) 981 15.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 100. 1 1 84–91.
2 čt 23. 4. Juliána 52. 49 00:58:33 21:49 (59%) 50 84.
3 st 29. 4. PrÚjezd 30. 71 00:58:22 14:27 (32%) 121 51.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 61. 40 01:09:50 30:38 (78%) 161 51.
5 čt 14. 5. Zátiší 62. 39 01:08:13 34:04 (99%) 199 46.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 65. 36 01:36:17 40:47 (73%) 235 50.
7 čt 28. 5. Babický muničák 44. 57 01:09:27 27:27 (65%) 292 48.
8 čt 4. 6. Říčany 51. 50 00:54:16 21:43 (66%) 306 47.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 52. 49 01:16:09 34:58 (84%) 355 46.
10 út 16. 6. Valy 37. 64 01:31:18 32:09 (54%) 419 43.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 38. 63 01:17:21 31:11 (67%) 482 39.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 28. 73 00:39:20 17:47 (82%) 555 36.
13 čt 3. 9. Uhříněves 29. 72 00:42:31 12:49 (43%) 627 34.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 43. 58 01:57:08 55:11 (89%) 685 34.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 30. 71 01:02:38 20:19 (48%) 717 33.
16 ne 20. 9. Krňany 28. 73 00:56:04 20:13 (56%) 790 31.
17 čt 24. 9. Šeberák 42. 59 00:44:48 14:50 (49%) 849 30.
18 st 30. 9. Motol 29. 72 01:37:39 39:51 (68%) 921 30.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 19. 82 00:52:49 16:28 (45%) 1003 30.
20 st 14. 10. Jižní město 20. 81 00:35:24 11:10 (46%) 1084 29.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov 79. 22 01:21:45 51:22 (169%) 22 82.
2 čt 15. 5. memoriál APM 45. 56 01:28:36 49:59 (129%) 78 54.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 76. 25 01:46:01 53:25 (101%) 103 59.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 30. 71 02:02:25 58:51 (92%) 174 45.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 77. 24 01:00:37 32:23 (114%) 176 52.
6 čt 12. 6. Čelákovice 45. 56 01:12:05 29:15 (68%) 232 48.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 52. 49 01:46:20 52:09 (96%) 281 43.
8 čt 26. 6. Hostavice 37. 64 01:35:00 45:27 (91%) 345 40.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 55. 46 02:14:33 77:11 (134%) 392 37.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 54. 47 00:29:16 14:07 (93%) 414 39.
11 čt 18. 9. Hostivař 46. 55 01:25:16 41:03 (92%) 469 38.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 41. 60 01:22:52 38:20 (86%) 529 33.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 43. 58 01:29:26 40:38 (83%) 587 30.
14 čt 16. 10. Klánovice 26. 75 01:00:45 23:20 (62%) 662 27.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 83. 18 02:10:11 97:30 (298%) 18 118.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 66. 35 03:35:39 154:53 (254%) 53 106.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 53 117.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 53 134.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 70. 31 01:01:52 33:12 (115%) 84 105.
7 čt 13. 6. Klánovice 68. 33 02:18:17 89:36 (184%) 117 90.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 50. 51 168 80.
9 st 26. 6. Káraný 41. 60 02:21:09 85:14 (152%) 228 67.
10 čt 5. 9. Radotín 58. 43 23:39:00 506:00 (55%) 271 64.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 40. 61 01:50:00 64:05 (139%) 332 55.
12 čt 19. 9. Krčák 55. 46 01:52:55 71:19 (171%) 378 55.
13 st 25. 9. Čimice 51. 50 428 50.
14 čt 3. 10. Novodvorská 428 52.