Honza Vaněček

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 2 (2) 158 b 11.
2018 2 (18) 129 b 127.
2017 1 (14) 77 b 141–143.
2016 1 (15) 40 b 218–220.
2015 4 (20) 201 b 111.
2014 3 (14) 209 b 83.
2013 1 (14) 1 b 243.
Celkem 14 0 (97)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 20. 81 01:38:40 27:30 (38%) 81 22.
2 čt 11. 4. Veleslavín 24. 77 00:58:57 15:51 (36%) 158 11.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Hostivice-Chýně
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 49. 52 00:54:13 24:23 (81%) 52 52.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 52 87–88.
3 čt 26. 4. Krčák 52 113.
4 čt 3. 5. Vysočany 52 123.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 52 129–130.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 52 141–142.
7 čt 24. 5. Děvín 52 145–146.
8 čt 31. 5. Struhařov 52 151–152.
9 čt 7. 6. Juliána 52 161–162.
10 čt 14. 6. Točná 52 171–172.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 52 176–177.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 52 183–185.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 24. 77 01:41:50 37:10 (57%) 129 117.
14 čt 20. 9. Klánovice 129 122.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 129 123.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 129 126.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 129 127.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 129 127.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná
6 čt 8. 6. Lipence
7 čt 15. 6. Horní Jirčany
8 čt 22. 6. Zvole
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky
10 čt 7. 9. Hostivice
11 čt 14. 9. Hostivař
12 čt 21. 9. Zátiší
13 čt 5. 10. Dobeška
14 čt 12. 10. Ořechovka 24. 77 00:47:15 15:42 (49%) 77 141–143.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM
3 čt 5. 5. Bohnice 61. 40 01:32:48 40:47 (78%) 40 120.
4 čt 12. 5. Křeslice 40 131.
5 čt 19. 5. Novodvorská 40 141.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 40 154.
7 čt 2. 6. Ďáblice 40 159.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 40 171.
9 čt 16. 6. Valy 40 176–177.
10 út 21. 6. Čelákovice 40 184–185.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 40 189–191.
12 čt 22. 9. Klíčov 40 193–195.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 40 212–214.
14 st 5. 10. Malešice 40 214–216.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 40 218–220.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána 68. 33 01:07:30 30:46 (83%) 33 98.
3 st 29. 4. PrÚjezd 33 118.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 65. 36 01:12:13 33:01 (84%) 69 101.
5 čt 14. 5. Zátiší 69 112.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 69 119.
7 čt 28. 5. Babický muničák 69 121.
8 čt 4. 6. Říčany 69 128.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 35. 66 01:04:39 23:28 (56%) 135 97.
10 út 16. 6. Valy 135 98.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 135 104.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 135 105.
13 čt 3. 9. Uhříněves 135 108.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 135 109.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 135 114.
16 ne 20. 9. Krňany 35. 66 01:00:03 24:12 (67%) 201 103.
17 čt 24. 9. Šeberák 201 106.
18 st 30. 9. Motol 201 108.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 201 109.
20 st 14. 10. Jižní město 201 111.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 30. 71 01:37:29 40:07 (69%) 66 136–138.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 35. 66 00:23:14 08:05 (53%) 137 98.
11 čt 18. 9. Hostivař 137 101.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 137 102.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 29. 72 01:12:44 23:56 (49%) 209 81.
14 čt 16. 10. Klánovice 209 83.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 71. 1 1 73.
2 čt 18. 4. Milíčák 1 121.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 1 143.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 1 154.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 1 179.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 1 193.
7 čt 13. 6. Klánovice 1 206.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 1 210.
9 st 26. 6. Káraný 1 210.
10 čt 5. 9. Radotín 1 222.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 1 226.
12 čt 19. 9. Krčák 1 229.
13 st 25. 9. Čimice 1 237.
14 čt 3. 10. Novodvorská 1 243.