Honza Vaňkát

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2015 1 (20) 53 b 194–196.
2014 3 (14) 136 b 116.
2013 2 (14) 134 b 115.
2012 8 (17) 477 b 50.
2011 2 (13) 72 b 70.
Celkem 16 0 (78)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 48. 53 01:25:23 39:13 (84%) 53 160–161.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 53 162–163.
13 čt 3. 9. Uhříněves 53 167–169.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 53 169–172.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 53 175–178.
16 ne 20. 9. Krňany 53 180–183.
17 čt 24. 9. Šeberák 53 187–189.
18 st 30. 9. Motol 53 192–194.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 53 193–195.
20 st 14. 10. Jižní město 53 194–196.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM 33. 68 01:07:43 29:06 (75%) 68 64.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 68 79–80.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 68 84–86.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 68 102.
6 čt 12. 6. Čelákovice 68 108.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 68 113–114.
8 čt 26. 6. Hostavice 68 118–119.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 34. 67 01:43:41 46:19 (80%) 69 128.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 100. 1 136 99.
11 čt 18. 9. Hostivař 136 102.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 136 103.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 136 111.
14 čt 16. 10. Klánovice 136 116.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami 44. 57 57 46.
2 čt 18. 4. Milíčák 57 82–83.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 57 101.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 24. 77 11:15:00 151:00 (28%) 134 56.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 134 67.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 134 74.
7 čt 13. 6. Klánovice 134 80.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 134 90.
9 st 26. 6. Káraný 134 93.
10 čt 5. 9. Radotín 134 99.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 134 101.
12 čt 19. 9. Krčák 134 104.
13 st 25. 9. Čimice 134 108.
14 čt 3. 10. Novodvorská 134 115.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 43. 58 01:28:29 31:12 (54%) 58 209–211.
10 út 12. 6. Káraný 58 209–211.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 37. 64 00:58:50 20:31 (53%) 122 105.
12 st 8. 8. Řepy 37. 64 00:43:52 20:46 (89%) 186 83.
13 st 5. 9. Klánovice 56. 45 01:42:14 33:12 (48%) 231 78.
14 st 12. 9. Chabry 19. 82 01:29:15 08:03 (9%) 313 65.
15 st 19. 9. Hostivař 49. 52 01:21:05 34:17 (73%) 365 59.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 30. 71 01:04:16 18:15 (39%) 436 53.
17 st 3. 10. Záběhlice 60. 41 00:54:50 33:51 (161%) 477 50.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol
7 st 1. 6. Komořany
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy
9 út 14. 6. Kladno
10 st 27. 7. Hrdlořezy
11 st 14. 9. Chabry 14. 37 01:24:40 -1:11 (-1%) 37 93–95.
12 st 21. 9. Klánovice 37 98–100.
13 st 28. 9. Chodov 17. 35 00:19:47 05:09 (35%) 72 70.