Honza Volf

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 3 (12) 110 b 115.
2018 11 (18) 691 b 36.
2017 5 (14) 257 b 79.
2016 9 (15) 475 b 51.
2015 3 (20) 164 b 119.
Celkem 31 0 (79)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka 59. 42 01:30:03 40:15 (80%) 42 108–109.
4 st 1. 5. Čelákovice 42 134–136.
5 čt 9. 5. Hostivař 42 146–148.
6 čt 16. 5. Škvorecká obora 42 151–153.
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně) 42 158–160.
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 42 163–165.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 42 167–169.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 42 177–179.
11 čt 20. 6. Sedlec 44. 1 01:42:28 53:02 (107%) 43 176.
12 čt 27. 6. Dubeč 34. 67 01:09:20 22:34 (48%) 110 115.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Ďáblice
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 čt 3. 10. volný termín
18 čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 47. 54 00:53:37 23:47 (79%) 54 50.
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 54 84–85.
3 čt 26. 4. Krčák 46. 55 01:09:30 26:30 (61%) 109 46.
4 čt 3. 5. Vysočany 44. 57 00:46:02 17:25 (60%) 166 44.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 41. 60 00:55:30 20:10 (57%) 226 38.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 44. 57 01:12:48 27:48 (61%) 283 36.
7 čt 24. 5. Děvín 36. 65 01:19:31 31:36 (65%) 348 30.
8 čt 31. 5. Struhařov 348 33.
9 čt 7. 6. Juliána 49. 52 01:14:54 28:25 (61%) 400 32.
10 čt 14. 6. Točná 27. 74 01:31:40 36:55 (67%) 474 29.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 474 33.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 474 37.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 474 44.
14 čt 20. 9. Klánovice 31. 70 01:13:20 21:13 (40%) 544 41.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 544 45.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 34. 67 00:29:35 13:01 (78%) 611 42.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 611 47.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 21. 80 00:42:09 15:51 (60%) 691 36.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle 60. 41 01:10:27 33:38 (91%) 41 61.
2 čt 11. 5. Čimičák 66. 35 00:46:50 22:26 (91%) 76 61.
3 čt 18. 5. Horní Počernice 76 76.
4 čt 25. 5. Kosoř 52. 49 01:56:18 50:22 (76%) 125 61.
5 čt 1. 6. Točná 125 81.
6 čt 8. 6. Lipence 125 90.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 125 97.
8 čt 22. 6. Zvole 29. 72 01:21:03 33:48 (71%) 197 75.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 197 79.
10 čt 7. 9. Hostivice 197 83.
11 čt 14. 9. Hostivař 197 86.
12 čt 21. 9. Zátiší 41. 60 01:08:36 26:59 (64%) 257 74.
13 čt 5. 10. Dobeška 257 76.
14 čt 12. 10. Ořechovka 257 79.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 42. 59 00:49:22 16:51 (51%) 59 45.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 48. 53 01:10:30 31:01 (78%) 112 37.
3 čt 5. 5. Bohnice 66. 35 01:36:55 44:54 (86%) 147 42.
4 čt 12. 5. Křeslice 36. 65 00:47:55 14:33 (43%) 212 36.
5 čt 19. 5. Novodvorská 65. 36 00:48:37 22:20 (84%) 213 43.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 248 47.
7 čt 2. 6. Ďáblice 49. 52 00:54:30 23:16 (74%) 300 45.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 53. 48 01:13:58 33:15 (81%) 313 48.
9 čt 16. 6. Valy 46. 55 01:24:40 36:24 (75%) 368 45.
10 út 21. 6. Čelákovice 403 43.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 403 49.
12 čt 22. 9. Klíčov 29. 72 00:42:00 15:20 (57%) 475 45.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 475 46.
14 st 5. 10. Malešice 475 48.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 475 51.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň
2 čt 23. 4. Juliána
3 st 29. 4. PrÚjezd
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 14. 5. Zátiší
6 čt 21. 5. Memoriál APM
7 čt 28. 5. Babický muničák
8 čt 4. 6. Říčany
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 16. 6. Valy
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race
13 čt 3. 9. Uhříněves
14 út 8. 9. Lipenecké louky
15 st 16. 9. Osamělá blecha 54. 47 01:26:39 44:20 (104%) 47 184–185.
16 ne 20. 9. Krňany 47 189–190.
17 čt 24. 9. Šeberák 57. 44 00:52:38 22:40 (75%) 91 152.
18 st 30. 9. Motol 91 154.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 91 155.
20 st 14. 10. Jižní město 28. 73 00:38:40 14:26 (59%) 164 119.