Hvězdář

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 2 (2) 178 b 9.
2018 7 1 (18) 670 b 37.
2017 7 (14) 611 b 35.
2016 14 (15) 1062 b 7.
2015 18 (20) 1470 b 13.
2014 4 (14) 305 b 66.
2013 2 (14) 167 b 102.
2012 15 (17) 1271 b 9.
2011 7 (13) 176 b 30.
Celkem 76 1 (127)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice 8. 93 01:20:24 09:14 (12%) 93 10.
2 čt 11. 4. Veleslavín 16. 85 00:54:11 11:05 (25%) 178 9.
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Hostivice-Chýně
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky
9 čt 6. 6. Levý Hradec
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín
11 čt 20. 6. Sedlec
12 čt 27. 6. Dubeč
čt 12. 9. Kolovraty
čt 3. 10. Dobeška
čt 10. 10. Noční sprint (Stromovka)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák 18. 83 00:56:00 13:00 (30%) 83 69–70.
4 čt 3. 5. Vysočany (pořadatel) 100 183 39.
5 čt 10. 5. Horní Počernice 183 51.
6 čt 17. 5. Na Farkáně 183 60.
7 čt 24. 5. Děvín 183 65.
8 čt 31. 5. Struhařov 24. 77 01:14:44 15:51 (26%) 260 54.
9 čt 7. 6. Juliána 12. 89 00:55:21 08:52 (19%) 349 39.
10 čt 14. 6. Točná 11. 90 01:13:05 18:20 (33%) 439 32.
11 čt 21. 6. Okrouhlo 439 39.
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 439 44.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 55. 46 00:37:35 -28:55 (-42%) 485 42.
14 čt 20. 9. Klánovice 485 50.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 12. 89 00:37:48 04:18 (12%) 574 41.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 574 45.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 5. 96 05:21:34 47:39 (17%) 670 35.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 670 37.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 4. 5. Chuchle
2 čt 11. 5. Čimičák
3 čt 18. 5. Horní Počernice
4 čt 25. 5. Kosoř
5 čt 1. 6. Točná 6. 95 01:07:04 08:05 (13%) 95 92.
6 čt 8. 6. Lipence 5. 96 00:39:52 05:21 (15%) 191 61.
7 čt 15. 6. Horní Jirčany 16. 85 01:01:10 13:45 (28%) 276 42.
8 čt 22. 6. Zvole 14. 87 01:03:27 16:12 (34%) 363 34.
9 čt 29. 6. Údolí Rokytky 9. 92 00:47:13 10:04 (27%) 455 30.
10 čt 7. 9. Hostivice 30. 71 00:44:00 12:04 (37%) 526 28.
11 čt 14. 9. Hostivař 526 32.
12 čt 21. 9. Zátiší 16. 85 00:56:46 15:09 (36%) 611 27.
13 čt 5. 10. Dobeška 611 34.
14 čt 12. 10. Ořechovka 611 35.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice 12. 89 00:39:36 07:05 (21%) 89 15.
2 čt 28. 4. Memoriál APM 16. 85 00:50:55 11:26 (28%) 174 11.
3 čt 5. 5. Bohnice 14. 87 01:06:26 14:25 (27%) 261 9.
4 čt 12. 5. Křeslice 17. 84 00:42:20 08:58 (26%) 345 8.
5 čt 19. 5. Novodvorská 17. 84 00:34:00 07:43 (29%) 345 12.
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 22. 79 00:49:55 12:37 (33%) 429 11.
7 čt 2. 6. Ďáblice 24. 77 00:42:33 11:19 (36%) 508 9.
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 8. 93 00:50:11 09:28 (23%) 522 11.
9 čt 16. 6. Valy 10. 91 01:02:10 13:54 (28%) 613 10.
10 út 21. 6. Čelákovice 8. 93 00:47:37 08:46 (22%) 706 8.
11 čt 8. 9. Štěrboholy 15. 86 00:50:46 10:12 (25%) 792 8.
12 čt 22. 9. Klíčov 871 6.
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 15. 86 01:23:35 14:56 (21%) 957 6.
14 st 5. 10. Malešice 10. 91 00:30:58 06:13 (25%) 1048 6.
15 st 12. 10. Kavčí Hory 8. 93 00:25:21 05:36 (28%) 1062 7.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 16. 4. Trojský kůň 12. 89 00:52:01 09:05 (21%) 89 16.
2 čt 23. 4. Juliána 19. 82 00:46:10 09:26 (25%) 171 12.
3 st 29. 4. PrÚjezd 17. 84 00:54:04 10:09 (23%) 255 14.
4 út 5. 5. Schovankovské Klecánky 13. 88 00:48:31 09:19 (23%) 343 10.
5 čt 14. 5. Zátiší 25. 76 00:51:02 16:53 (49%) 343 13.
6 čt 21. 5. Memoriál APM 12. 89 01:05:22 09:52 (17%) 432 12.
7 čt 28. 5. Babický muničák 17. 84 00:54:10 12:10 (28%) 516 12.
8 čt 4. 6. Říčany 17. 84 00:39:55 07:22 (22%) 518 13.
9 čt 11. 6. Bábíkova Ladronka 36. 65 01:05:20 24:09 (58%) 600 13.
10 út 16. 6. Valy 14. 87 01:12:45 13:36 (22%) 687 12.
11 čt 25. 6. Keltské Hradiště 19. 82 01:02:37 16:27 (35%) 769 12.
12 st 19. 8. Turnov - MS Open race 845 13.
13 čt 3. 9. Uhříněves 5. 96 00:34:19 04:37 (15%) 941 12.
14 út 8. 9. Lipenecké louky 10. 91 01:16:01 14:04 (22%) 1032 11.
15 st 16. 9. Osamělá blecha 12. 89 00:52:06 09:47 (23%) 1045 12.
16 ne 20. 9. Krňany 14. 87 00:48:47 12:56 (36%) 1132 12.
17 čt 24. 9. Šeberák 25. 76 00:40:50 10:52 (36%) 1208 12.
18 st 30. 9. Motol 1284 14.
19 čt 8. 10. Strašnice - Depo Hostivař 6. 95 00:42:47 06:26 (17%) 1379 13.
20 st 14. 10. Jižní město 10. 91 00:30:09 05:55 (24%) 1470 13.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM 7. 94 00:45:32 06:55 (17%) 94 43–44.
3 čt 22. 5. Modřanská rokle 28. 73 01:07:57 15:21 (29%) 167 34.
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky 16. 85 01:19:12 15:38 (24%) 252 22.
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice 252 33.
6 čt 12. 6. Čelákovice 252 44.
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka 252 51.
8 čt 26. 6. Hostavice 252 54.
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long 252 56.
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint 252 60.
11 čt 18. 9. Hostivař 48. 53 01:26:12 41:59 (94%) 305 57.
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 305 63.
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 305 65.
14 čt 16. 10. Klánovice 305 66.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák 17. 84 00:42:40 09:59 (30%) 84 49.
3 čt 9. 5. Modřanská rokle 18. 83 01:18:03 17:17 (28%) 167 26.
4 čt 16. 5. Keltské hradiště 167 45.
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 167 59.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 167 66.
7 čt 13. 6. Klánovice 167 71.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 167 81.
9 st 26. 6. Káraný 167 83.
10 čt 5. 9. Radotín 167 89.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 167 92.
12 čt 19. 9. Krčák 167 95.
13 st 25. 9. Čimice 167 99.
14 čt 3. 10. Novodvorská 167 102.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice) 10. 91 91 14.
2 st 11. 4. Hlubočepy 29. 72 01:10:55 19:45 (38%) 163 13.
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař 15. 86 00:55:39 09:04 (19%) 249 9.
4 st 25. 4. Modřany 23. 78 01:13:48 16:28 (28%) 327 9.
5 čt 3. 5. Mníšek 39. 62 389 9.
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP) 389 10.
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř 389 21.
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM 12. 89 12:15:00 615:00 (512%) 478 18.
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka 16. 85 01:08:37 11:20 (19%) 563 14.
10 út 12. 6. Káraný 6. 95 00:59:26 04:21 (7%) 658 12.
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou 7. 94 00:41:54 03:35 (9%) 752 12.
12 st 8. 8. Řepy 21. 80 00:33:07 10:01 (43%) 832 11.
13 st 5. 9. Klánovice 19. 82 01:25:48 16:46 (24%) 914 11.
14 st 12. 9. Chabry 10. 91 01:26:21 05:09 (6%) 1005 10.
15 st 19. 9. Hostivař 21. 80 01:01:38 14:50 (31%) 1085 10.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 10. 91 00:52:31 06:30 (14%) 1176 10.
17 st 3. 10. Záběhlice 6. 95 00:24:55 03:56 (18%) 1271 9.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky 26. 25 00:56:38 16:01 (39%) 25 44.
3 st 4. 5. Březová 9. 42 01:03:00 13:00 (26%) 67 24.
4 st 11. 5. Počernice 14. 37 01:06:28 13:59 (26%) 104 17.
5 st 18. 5. Ladronka 104 20.
6 čt 26. 5. Motol 23. 28 02:15:50 38:00 (38%) 132 19.
7 st 1. 6. Komořany 18. 33 01:56:16 33:22 (40%) 165 19.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 165 22.
9 út 14. 6. Kladno 165 23.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 165 26.
11 st 14. 9. Chabry 41. 10 01:36:04 10:35 (12%) 175 27.
12 st 21. 9. Klánovice 59. 1 00:32:31 -21:07 (-40%) 176 29.
13 st 28. 9. Chodov 176 30.