Hynek Urban

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí
2019 3 (12) 111 b 114.
2018 1 (18) 60 b 205–206.
2014 1 (14) 65 b 176.
2013 2 (14) 122 b 123.
2012 1 (17) 100 b 142–144.
2011 3 1 (13) 147 b 40.
2010 3 1 (13) 78 b 53.
2009 4 1 (8) 209 b 25.
Celkem 17 4 (109)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 so 30. 3. Libovice
2 čt 11. 4. Veleslavín
3 čt 25. 4. Divoká Šárka
4 st 1. 5. Čelákovice
5 čt 9. 5. Hostivař
6 čt 16. 5. Škvorecká obora
7 čt 23. 5. Memoriál A. P. Maresjeva (Hostivice-Chýně)
8 čt 30. 5. Nabrnknutý Klecánky 48. 53 01:17:06 32:59 (74%) 53 150–152.
9 čt 6. 6. Roztoky u Prahy 53 156–158.
10 čt 13. 6. Bábíkův Petřín 44. 57 00:56:37 24:41 (77%) 110 109.
11 čt 20. 6. Sedlec 44. 1 01:24:07 34:41 (70%) 111 112.
12 čt 27. 6. Dubeč 111 114.
13 čt 5. 9. Vysočany
14 čt 12. 9. Krčák
15 čt 19. 9. Kolovraty
16 čt 26. 9. Vítkov
17 út 1. 10. Ďáblice
18 čt 10. 10. Noční sprint
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku)
3 čt 26. 4. Krčák
4 čt 3. 5. Vysočany
5 čt 10. 5. Horní Počernice
6 čt 17. 5. Na Farkáně
7 čt 24. 5. Děvín
8 čt 31. 5. Struhařov
9 čt 7. 6. Juliána
10 čt 14. 6. Točná
11 čt 21. 6. Okrouhlo
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 41. 60 01:04:56 22:34 (53%) 60 171–172.
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 60 177–178.
14 čt 20. 9. Klánovice 60 182–183.
15 pá 28. 9. Zbraslavice 60 198–199.
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 60 201–202.
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 60 203–204.
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 60 205–206.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint
11 čt 18. 9. Hostivař
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 36. 65 01:18:54 30:06 (61%) 65 171.
14 čt 16. 10. Klánovice 65 176.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 14. 4. Buk u Příbrami
2 čt 18. 4. Milíčák
3 čt 9. 5. Modřanská rokle
4 čt 16. 5. Keltské hradiště
5 čt 23. 5. Bábíkova Ladronka (Strahov) 40. 61 00:55:26 18:01 (48%) 61 124.
6 čt 6. 6. Zdiměřice 61 137.
7 čt 13. 6. Klánovice 40. 61 01:18:01 29:20 (60%) 122 85.
8 čt 20. 6. Kavčí Hory 122 94.
9 st 26. 6. Káraný 122 97.
10 čt 5. 9. Radotín 122 103.
11 čt 12. 9. Újezd nad Lesy 122 105.
12 čt 19. 9. Krčák 122 107.
13 st 25. 9. Čimice 122 113.
14 čt 3. 10. Novodvorská 122 123.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 ne 1. 4. Slánský otvírák (Jedomělice)
2 st 11. 4. Hlubočepy
3 čt 19. 4. Chodov-Záběhlice-Hostivař
4 st 25. 4. Modřany
5 čt 3. 5. Mníšek
6 po 7. 5. Brdy - (sprint při SP)
7 čt 17. 5. Satalice-Vinoř
8 čt 24. 5. Motol - memoriál APM
9 út 5. 6. Bábíkova Ladronka
10 út 12. 6. Káraný
11 čt 28. 6. Krčák - Horkou jehlou
12 st 8. 8. Řepy
13 st 5. 9. Klánovice
14 st 12. 9. Chabry (pořadatel) 100 100 132–134.
15 st 19. 9. Hostivař 100 136–138.
16 st 26. 9. Vokovice, Divoká Šárka 100 141–143.
17 st 3. 10. Záběhlice 100 142–144.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 13. 4. Spořilov / Krčák
2 st 27. 4. Hodkovičky
3 st 4. 5. Březová
4 st 11. 5. Počernice
5 st 18. 5. Ladronka
6 čt 26. 5. Motol
7 st 1. 6. Komořany 20. 31 01:59:23 36:29 (44%) 31 79–81.
8 st 8. 6. Kostelec nad Č. lesy 31 86–88.
9 út 14. 6. Kladno 31 92–95.
10 st 27. 7. Hrdlořezy 31 97–100.
11 st 14. 9. Chabry (pořadatel) 50 81 55.
12 st 21. 9. Klánovice 20. 31 01:08:39 15:15 (28%) 112 45.
13 st 28. 9. Chodov 16. 35 00:19:47 05:09 (35%) 147 40.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 st 14. 4. Krčák
2 st 28. 4. Říčany
3 st 12. 5. Zbraslav
4 st 19. 5. Ladronka
5 čt 10. 6. Kamýk (pořadatel) 0
6 út 15. 6. Kejkol 8. 43 01:09:59 12:22 (21%) 43 48.
7 út 22. 6. Lhotka 51. 1 01:22:55 43:21 (109%) 44 52.
8 st 18. 8. Juliána 44 55.
9 st 25. 8. Hanspaulka 44 57.
10 st 1. 9. Jezírko 16. 34 01:22:35 22:55 (38%) 78 49.
11 út 7. 9. Hostivař 78 52.
12 út 14. 9. Valy 78 53.
13 st 22. 9. Prokopáč 78 53.
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 18. 6. Spořilov / Krčák 25. 61 01:16:51 21:45 (39%) 61 26.
2 st 24. 6. Ďábličák 29. 1 62 34.
3 st 15. 7. Halouny 62 45.
4 st 29. 7. Dívčí skok (Šárka) 62 48.
5 st 29. 7. Mužský hek (Šárka) 62 57.
6 st 2. 9. Hostivař (pořadatel) 62 64.
7 st 9. 9. Klánovice 13. 65 00:57:43 14:53 (34%) 127 38.
8 st 16. 9. Káraný 13. 82 00:48:43 07:20 (17%) 209 25.