Iva Klimešová

tréninky pořádání (tréninky celkem) body pořadí ženy
2018 3 (18) 158 b 115. (28.)
2016 1 (15) 46 b 210. (52.)
2014 1 (14) 61 b 182–184. (42–43.)
Celkem 5 0 (47)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 19. 4. Baba 33. (5.) 68 00:48:20 18:30 (62%) 68 36–37. (6.)
2 so 21. 4. Slaný (sprint při OB oblasťáku) 68 65–67. (16.)
3 čt 26. 4. Krčák 61. (9.) 40 01:19:33 36:33 (85%) 108 47. (11.)
4 čt 3. 5. Vysočany 51. (11.) 50 00:50:07 21:30 (75%) 158 48. (8.)
5 čt 10. 5. Horní Počernice 158 58. (12.)
6 čt 17. 5. Na Farkáně 158 67. (15.)
7 čt 24. 5. Děvín 158 76. (17.)
8 čt 31. 5. Struhařov 158 81. (18.)
9 čt 7. 6. Juliána 158 87. (20.)
10 čt 14. 6. Točná 158 91. (21.)
11 čt 21. 6. Okrouhlo 158 94. (22.)
12 čt 6. 9. Bábíkova Hvězda 158 102. (24.)
13 út 11. 9. Faltíkovo peklíčko (Jinonice) 158 105. (24.)
14 čt 20. 9. Klánovice 158 108. (25.)
15 pá 28. 9. Zbraslavice 158 108. (25.)
16 čt 4. 10. Kavčí Hory 158 112. (25.)
17 ne 7. 10. XL MTBO (Holešovice - Řež) 158 114. (27.)
18 čt 11. 10. Noční sprint (Krč) 158 115. (28.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 21. 4. Záběhlice
2 čt 28. 4. Memoriál APM 55. (8.) 46 01:14:00 34:31 (87%) 46 85. (16.)
3 čt 5. 5. Bohnice 46 111. (21.)
4 čt 12. 5. Křeslice 46 125. (26.)
5 čt 19. 5. Novodvorská 46 136. (31.)
6 čt 26. 5. Xaverovský Háj 46 148. (35.)
7 čt 2. 6. Ďáblice 46 153. (35.)
8 čt 9. 6. Bábíkova Ladronka 46 164. (36.)
9 čt 16. 6. Valy 46 166. (36.)
10 út 21. 6. Čelákovice 46 173. (37.)
11 čt 8. 9. Štěrboholy 46 179. (40.)
12 čt 22. 9. Klíčov 46 183. (41.)
13 ne 25. 9. Mšec (při OB oblasťáku) 46 202. (49.)
14 st 5. 10. Malešice 46 206. (51.)
15 st 12. 10. Kavčí Hory 46 210. (52.)
datum trénink umístění body čas ztráta součet pořadí
1 čt 24. 4. Spořilov
2 čt 15. 5. memoriál APM
3 čt 22. 5. Modřanská rokle
4 čt 29. 5. Schovankovské Klecánky
5 čt 5. 6. Zdiměřice - pamětiměřice
6 čt 12. 6. Čelákovice
7 čt 19. 6. Tichá Admirálka Šárka
8 čt 26. 6. Hostavice
10 so 6. 9. Únětický pivovar - long
9 so 6. 9. Únětický pivovar - sprint
11 čt 18. 9. Hostivař
12 čt 25. 9. Divoká admirálka Šárka 40. (6.) 61 01:21:20 36:48 (82%) 61 168–169. (41–42.)
13 st 1. 10. Bábíkova Ladronka 61 176–178. (41–42.)
14 čt 16. 10. Klánovice 61 182–184. (42–43.)